تشکر. برایان Steil به نیوز مکس تلویزیون: مرکز کندی رو معامله شیرین

تشکر. برایان Steil, R-Wis., روز چهارشنبه ناودان John F. Kennedy مرکز هنرهای نمایشی برای furloughing حدود 60 درصد از آن وقت اداری کارکنان و بیش از 700 پاره وقت کارکنان و نوازندگان پس از آن با دریافت 25 میلیون دلار از 2.2 تریلیون دلار coronavirus صندوق امداد.

Steil معرفی قوانین شنبه به اصلاح بودجه. سناتور. ریک اسکات, R-Fla., با ارسال نامه ای به دفتر مدیریت و بودجه اقدام مدیر اهل Vought اصرار دولت برای مسدود کردن پول با ارسال یک درخواست فسخ به کنگره در بخش 1012 از کنگره بودجه و Impoundment کنترل عمل می کنند.

“اولویت در مراقبت عمل باید مطمئن شوید که کارگران که از طریق هیچ گسل از خود را در حال داشتن به در خانه نمی پرداخت” Steil گفت: در طول یک ظاهر نیوز مکس تلویزیون “اسپایسر & Co.” “ما نیاز به مطمئن شوید که آنها خود را پوشش اجاره خود را پوشش وام مسکن و پرداخت صورتحساب مواد غذایی.

“چه بسیار وحشتناک در مورد این است که یک گروه کوچک از افراد با نفوذ یک یار معامله را برای یک تئاتر در اینجا در واشنگتن و آنها را به جست و خیز به جلو از خط در حالی که هر کسب و کار دیگر است که کارگران در ویسکانسین و در سراسر کشور است که در پشت خط. این نباید داشته اند یک یار معامله برای مرکز کندی در وهله اول و تلخ icing در کیک است که بعد از گرفتن $25 میلیون دلار آنها شروع به تخمگذاری کردن کارکنان خود را.”

مرکز کندی یک نهاد دولت فدرال در شماره شنبه منتشر شد گفت: $22 میلیون از 25 میلیون دلار خواهد بود تعیین شده برای کارمند جبران منافع و هنرمندان قراردادها و هزینه های. بقیه پول را به سمت عمیق تمیز کردن تسهیلات اجاره و آن را برای کمک به جدید خود را teleworking سیستم و هزینه های دیگر.

“ما باید حفاظت از کارگران که در حال مبارزه در حال حاضر در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را, مطمئن شوید که ما پزشکان و پرستاران که در خط مقدم باید منابع آنها نیاز به آدرس coronavirus” Steil گفت. “این است که فراتر از خسته کننده است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>