Rep. بانک ها: لیست سیاه شرکت بخشی از صندوق بازنشستگی

تشکر. جیم بانک, R-Ind., گفت: کالیفرنیا عمومی صندوق بازنشستگی و سرمایه گذاری $3.1 میلیارد دلار در شرکت های چینی که برخی از آنها را باید در لیست سیاه قرار گرفته است.

نظرات خود را در خلال پنج شنبه در مصاحبه با فاکس کسب و کار نشان می دهد “صبح با ماریا.”

“ما متوجه شدیم که $3.1 میلیارد دلار از CalPERS (کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم) بزرگترین صندوق بازنشستگی دولتی در کشور سرمایه گذاری شده است در 172 مختلف شرکت های چینی. در حال حاضر آن را بسیار غیر معمول است.

“اما آنچه که غیر معمول است که بسیاری از این شرکت ها شرکت هایی که ما در لیست سیاه که چینی تجهیزات نظامی و یا مسئول فن آوری های مانند Hikvision است که تجهیزات مورد استفاده توسط چینی برای نظارت بر اویغوری جمعیت مسلمان است که آنها بوده ام سوء استفاده در کشور خود را دارند. بیشتر است که ما به حفر این بیشتر نگران می شود.”

فاکس کسب و کار اشاره کرد وزارت بازرگانی لیست سیاه Hikvision در ماه اکتبر “برای درگیر شدن در یا را قادر می سازد فعالیت های خلاف منافع سیاست خارجی ایالات متحده است.”

“اگر غیر از این بود تا به من خواهد آتش (Yu بن Meng) بلافاصله به دلیل این مشکوک روابط” بانک ها گفت. “ما آموخته است که آقای Meng که مدیر سرمایه گذاری رئیس CalPERS شد و در واقع استخدام به این موقعیت (دیروز) از طریق چیزی به نام هزار استعدادهای برنامه. در حال حاضر او آن را تکذیب کرد.”

یک CalPERS سخنگوی به رویترز گفت این صندوق می ایستد پشت آن chief investment officer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر