یک تصمیم توسط وزارت امور جانبازان به پایان رتبه بندی ستاره برای VA بيمارستان صدمه خواهد جانبازان جامعه آریزونا کنگره می گوید.

Rep. اندی Biggs, R-Ariz., روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به وزیر امور جانبازان رابرت Wilkie خواستار یک جلسه در شخص مورد ماه دسامبر تصمیم گیری است.

این رتبه بندی که رای دادن و بیمارستان ها بر روی یک سیستم از یک تا پنج ستاره که در آن پنج است, بهترین, بودند, یک راه برای و بیمارستان ها به طور شفاف به مردم گفت.

Biggs گفت که او نگران است آریزونا جانبازان به دلیل ققنوس VA بیمارستان دریافت بالاترین یک ستاره امتیاز برای هر سه سال است که این رأی بودند ،

Biggs نگران است که این تصمیم “به سادگی برای جلوگیری از پاسخگویی.”

“واقعیت این است: ستاره امتیاز سیستم یک راه آسان برای VA کنگره و جانبازان برای دریافت topline دیدگاه در چگونه خود را محلی و مراکز پزشکی انجام شد در مقایسه با دیگران در سراسر کشور” Biggs در نامه خود نوشت.

“مسئولیت پذیری مهم است به خصوص وقتی که می آید به نگه داشتن وعده های ما را به ما جانبازان است.”

در یک مصاحبه Biggs گفت که او را درک نمی کند که چرا و به دور از آسان به استفاده از سنجش از بیمارستان کیفیت از هر دو جانبازان و سیاستمداران که باید نظارت بر روی سیستم.

“ققنوس VA بود که کانون رسوایی — صبر-زمان رسوایی که در آن مردم بودند صبر ذکر شده و برخی از آنها درگذشت و از آنجا که” Biggs گفت. “ققنوس و من فکر می کنم آنها سعی ام را کرده ام اما آنها باقی مانده است یک سیستم رتبه بندی ستاره. که پایین ترین شما می توانید دریافت کنید.”

VA: رتبه بندی ستاره تضعیف روحیه کارکنان

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به Arizona Republic, مدل لباس Dorfner سخنگوی ققنوس VA سیستم بهداشت گفت: رتبه بندی ستاره بودند و اغلب اشتباه و نادرست درک شده به عنوان معادل آن به جیغ زدن و یا رتبه بندی هتل آنلاین در بر داشت.

“در حالی که ققنوس و تا به حال یک امتیاز ستاره این مهم است که توجه داشته باشید که VA بود در اثر مقايسه خود به خود مقایسه نیست خود را به انتخاب های جانبازان را در جوامع خود را” بیانیه می گوید.

“بیشتر به دلیل VA استفاده رقابتی رتبه بندی به مجموعه ای از ستاره ها وجود دارد تنها بسیاری از چهار و پنج ستاره رتبه بندی به رفتن در اطراف و آن را به این تصور نادرست است که یک و دو ستاره امکانات به سادگی بد بیمارستان.

“این بود ناخواسته اثر تضعیف روحیه کارکنان و دلسرد از جانبازان به دنبال مراقبت از VA محلی خود را.”

وقتی VA اعلام کرد که این امر می تواند پایان دادن به ستاره رتبه بندی و انتشار اخبار شد با عنوان “VA بهبود مراقبت های بهداشتی مرکز عملکرد شفافیت است.”

این بهبود انتشار خبر توضیح داد این بود که رتبه های توسعه یافته بودند به عنوان یک “داخلی ابزار” به معنای مقایسه یک VA تسهیلات به دیگری و نه به عنوان یک مقایسه با غیر VA بیمارستان.

رأی عمومی شد در سال 2016 تنها پس از ایالات متحده آمریکا امروز به دست آمده و منتشر شده آنها را برای اولین بار.

“این تغییر آن را آسان تر برای جانبازان برای انتخاب بهترین مراقبت ممکن نزدیک به خانه هنگامی که و که در آن آنها نیاز به آن” Wilkie گفت: در یک بیانیه آماده.

Biggs: این یک راه برای مخفی کردن سیستم شکست ؟

و ادامه خواهد داد به انتشار اطلاعات در مورد کیفیت و امکانات در VA سایت: https://www.accesstocare.va.gov/.

این شامل اطلاعات از قبیل میانگین زمان انتظار در فرد و امکانات چگونه راضی جانبازان با مراقبت از خود را در امکانات خاص.

اما Biggs گفت: رتبه بندی ستاره شد ساده تر و قابل فهم تر متریک برای برقراری ارتباط به جانبازان و به مالیات دهندگان آمریکایی در مورد کیفیت و مراکز پزشکی.

“ما نباید قرار دادن جانبازان از طریق اداری کابوس از خواندن پیچیده اداری ورق” Biggs گفت. “علاوه بر این و باید زمان بیشتری را صرف تمرکز بر روی بهبود مراقبت از جانبازان به جای راه برای پنهان کردن این سیستم شکست.”

Biggs گفت: VA تصمیم برای پایان دادن به رتبه بندی ستاره تضعیف اعتماد به نفس-ساختمان اقدامات است که او معتقد است ققنوس و تلاش شده است در محل قرار داده.

“این نوع از پنهان کمی بیشتر کیفیت مراقبت های مردمی در حال دریافت,” او گفت:. “همین دلیل است که من آشفته بود با این همه.”

Biggs که 5th کنگره منطقه شامل بسیاری از شرق دره منطقه گفت که او می شنود در مورد مسائل جانبازان بنابراین اغلب که او یکی از مؤسسان مورد نماینده تنها اختصاص داده شده برای پرداختن به نگرانی های خود را. “سهم شیر” از آنچه او می کند این است که به کمک ترکیبات با VA مراقبت های بهداشتی مشکلات, او گفت:.

جنوب آریزونا و سیستم بهداشت و درمان در سال 2018 به دست آورده یک امتیاز ستاره در آن سیستم بیمارستان و دو امتیاز ستاره در 2019. در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در مورد قطع برنامه از سخنگوی استنلی هولمز توسان مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان تصریح کرد که این ستاره رتبه بندی شدند اغلب “را بگشایند.”

“علاوه بر این جانبازان در چهارمحال و تمرکز گروه نشان داده اند آنها نمی مشورت رتبه بندی ستاره در تصمیم گیری در مورد VA مراقبت” در این بیانیه می گوید.

ستاره رتبه بندی شدند و هرگز به معنای نشان می دهد که با امکانات یک یا دو ستاره شد, ناکامی در دیدار با استانداردهای ایمنی آن می رود می گویند.

هلمز نوشت که مراحل VA است که مصرف به تولید مستمر بهبود عملکرد در تمام امکانات آن عبارتند از:

  • برگزاری تاسیسات و شبکه رهبران پاسخگو برای بهبود اثربخشی و ایمنی بهنگام و “کهنه محوری” ،
  • ارزیابی و تسهیلات رهبری بر اساس معیارهای کلیدی از کیفیت — چگونه به خوبی آنها را اندازه گیری تا به جامعه و چگونه آنها می توانند و مراقبت های بهداشتی بهتر و امن تر timelier و کهنه تر-محور سال پس از سال است.
  • بررسی هر یک از امکانات سه ماهه و اگر امکانات موفق به ساخت سریع پیشرفت قابل توجهی در بهبود طرح VA طول می کشد و سریع عمل از جمله در صورت لزوم تغییر رهبری است.
  • با استفاده از ملی بالینی و بهبود کارشناسان برای کمک به مراکز درمانی و دیدار با اهداف خود.
  • بررسی سه ماهه یک طیف کامل از VA نظام سلامت شاخص های عملکرد از جمله استراتژیک خود را تجزیه و تحلیل ترافیک برای بهبود و یادگیری داده است.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im