میامی, مارس 17 سال 2020 /PRNewswire/ — مدیر عامل مربیگری بین المللی شرکت برای مربیگری رشد متمرکز مدیران و کارآفرینان در سطح جهانی, تحویل, پخش با لسلی مایکلسونمدیر عامل شرکت خصوصی مدیریت سلامت و نویسنده از بیمار راهکار. این پخش, بازدید صدها نفر از مدیران و رهبران کسب و کار در سراسر جهان ارائه شده و به روز ترین اطلاعات در COVID-19 ضربه به اقتصاد و چگونه مدیران باید به آماده شدن برای آینده بازگشایی.

پخش شامل یک تمرکز خاص بر روی جزئیات و چالش های مرتبط با شرکت های بازگشایی دفاتر خود و دیگر مکان های کسب و کار از جمله:

  • هنگامی که و که در آن بازگشایی آغاز خواهد شد
  • چه آن را مانند نگاه
  • آنچه کارفرمایان باید انجام دهید
  • چه خطرات هستند
  • چه مدت طول خواهد آن را به عقب بر گردیم به “هنجار”

مدیر عامل مربیگری بین المللی ارائه شده است هفتگی رسانه ای برای جامعه کسب و کار را قادر می سازد مدیران و کارآفرینان به تصمیم گیری بهتر در طول COVID-19 بیماری همه گیر. مدیر عامل مربیگری بین المللی جمع آوری شده از کارشناسان بانکی شخصی, سرمایه گذاری, و بهداشت و درمان به ایجاد تاثیرگذار در حوادث زندگی می کنند و منابع را قادر می سازد که مدیران و کارآفرینان منجر به از طریق این بحران است.

موجود رسانه ای عبارتند از:

“بار عدم نیاز به انعطاف پذیری و سرعت عمل در تصمیم گیری” گفت: Mark Mosesمدیر عامل و بنیانگذار مدیر عامل مربیگری بین المللی است. “تعهد ما نسبت به جامعه کسب و کار باقی می ماند متمرکز بر نحوه و سرب حتی در یک بحران است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع برای مدیران و کارآفرینان مرور COVID-19 بحران بازدید https://ceocoachinginternational.com/covid-19-resource.

عکس(s):
https://www.prlog.org/12819063

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع مدیر عامل مربیگری بین المللی

لینک های مرتبط

https://ceocoachinginternational.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im