بازگشایی آریزونا: آماده نیست را برای بازگشت وجود دارد ؟ نظرسنجی جدید نشان می دهد که شما تنها نیستید

حدود 1 در 5 Arizonans آماده به ناهار خوردن و حتی کمتر هستند بلافاصله آماده رفتن به ورزشگاه و یا تماشای یک فیلم در سینما با توجه به جدید ASU موریسون موسسه-Arizona Republic نظرسنجی.

نتایج مانند بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان و مرد و مردم از قومیت های مختلف, آموزش و پرورش سطح درآمد و سن.

این نظرسنجی خواسته Arizonans اگر محدودیت برداشته شد در ماه مه چگونه به زودی آنها انتظار می رود به احساس راحت بازگشت به فعالیت های عادی از رفتن به رستوران به حضور در کلیسا.

آنلاین بررسی های انجام شده در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه قبل از رژیم صهیونیستی است. mlb روز سه شنبه اعلام کرد او را بلند ایالت اقامت در خانه جهت است که تشویق ساکنان به حد وقت خود را در خارج از خانه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

منظور منقضی می شود در پایان روز جمعه.

تری Larpenteur, 63 احساس راحت به اندازه کافی برای نوشیدن قهوه در خارج AJ خوب مواد غذایی در بالای شهر فینیکس در روز پنج شنبه بعد از ظهر. اما او هنوز جسارت داخل به ناهار خوردن.

“من منتظر بازگشت در داخل خانه به صورت کمی,” او گفت:.

در میان Arizonans نظرسنجی 20 درصد گفت: آنها آماده بودند تا بلافاصله پس از بازگشت به رستوران در حالی که 35 درصد بودند مانند Larpenteur آماده به بازگشت به زودی. یکی دیگر از 29 درصد گفتند که نمی شود راحت برای ماه یا بیشتر و 16 درصد مطمئن بودند.

“آن را ایمن می گویند که مردم در حال محتاط گفت:” آلیسون طبخ-Davis, موریسون موسسه دانشیار مدیر پژوهش. “این برداشت در حال رفتن به تغییر بر اساس پاسخ بر روی زمین است.”

مقدار, تست, تعداد COVID-19 مورد و چگونه مکانهای آدرس نگرانی های مردم تمام خواهد شد بازی به نامزدی مجدد در حوزه عمومی.

“نگرش می تواند به طور بالقوه به سرعت به عنوان اطلاعات در بهداشت و درمان تغییرات” آشپزی-دیویس گفت:.

Arizonans بیشتر محتاط در مورد رویدادهای ورزشی

پاسخ دهندگان حتی محتاط تر در مناطق دیگر:

  • 18 درصد خواهد بلافاصله پس از بازگشت به ورزشگاه.
  • 16 درصد خواهد بلافاصله فرستادن کودکان خود به مدرسه.
  • 15 درصد خواهد بلافاصله پس از بازگشت به میله.
  • 13 درصد خواهد بلافاصله پس از بازگشت به سینما.
  • 12 درصد گفتند که بلافاصله به رویدادهای ورزشی.

پاسخ دهندگان بیشتر به حضور در مراسم مذهبی که بسیاری از آنها نقل مکان کرد و حاضر در همه گیر با 22 درصد گفت: آنها را به عقب در روز. مقامات بهداشتی دولت در این هفته ارائه راهنمایی برای مکان عبادت برای بازگشایی شده است.

از این نظرسنجی که مشغول به کار در دفاتر 26 درصد نشان می دهد که آنها بلافاصله می تواند راحت از بازگشت به دفتر.

رویدادهای ورزشی و بارها هر دو ساخته شده برای جمعیت هنوز هم بدانند reopenings.

فرماندار هنوز برداشته اجرایی جهت بستن میله, اگر چه برخی از بازگشایی با خدمت به مواد غذایی است.

Ducey این هفته گفت: او از ورزش حرفه ای به بازی در آریزونا اگر چه هر بازگشایی در این مرحله خواهد بود محدود مانند بدون طرفداران در حضور.

دموکرات ها بیشتر به احتمال زیاد به ادامه احتیاط

دموکرات ها ظاهرا خواهد بود پخت و پز از خانه بیش از جمهوری خواهان.

حدود 45 درصد از پاسخ دهندگان که به عنوان دموکرات گفتند که بازگشت به ناهار خوری در رستوران بلافاصله و یا به زودی پس از مقایسه با 66 درصد از جمهوری خواهان و 58 درصد از پاسخ دهندگان که نمی توانستند با یک حزب سیاسی.

دموکرات ها به احتمال زیاد به می گویند که آنها خواهد حرکت با احتیاط بیشتر در بررسی هر دسته از رفتن به سینما به فرستادن کودکان خود به مدرسه است.

بلافاصله تعریف شده به عنوان “ظرف چند روز” و به زودی پس از تعريف “در عرض چند هفته.”

مردان سریعتر به پرش به عقب در

این نظرسنجی نشان می دهد مردان تمایل بیشتری نسبت به زنان به پرش به فعالیت است. بزرگترین تفاوت در آمده راحتی می زنیم به رویدادهای ورزشی و ورزشگاه.

حدود 41 درصد از مردان در این نظرسنجی گفتند که سر به یک رویداد ورزشی در روز یا هفته از بازگشایی در مقایسه با 29 درصد از زنان است.

به همین ترتیب 52 درصد از مردان گفتند که سر به ورزشگاه در روز یا هفته در مقایسه با 40 درصد از زنان است.

برخی از 18 درصد از زنان و 15 درصد از مردان گفت: آنها راحت بلافاصله فرستادن بچه ها به مدرسه است. این نظرسنجی در بر داشت 37 درصد زنان و 38 درصد مردان گفت: این امر می تواند ماه ها قبل از آنها خواهد بود و راحت از بازگشت بچه ها به کلاس های درس.

آموزش و پرورش درآمد را تحت تاثیر قرار views

آموزش و پرورش و درآمد نیز تحت تاثیر پاسخ.

افراد با مدرک کارشناسی ارشد خود را به مراتب بیشتر احتمال دارد برای گفتن آن می تواند ماه را برای آنها به احساس راحت رفتن به رستوران ها; 46 درصد در مقایسه با 29 درصد در میان جمعیت عمومی است.

درآمد بالاتر بگیر بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد برای گفتن آن می تواند ماه قبل از آنها راحت سرگیری فعالیتهای عمومی است. برخی از 73 درصد از پاسخ دهندگان با درآمد بیش از 150.000 دلار در سال گفت: آنها نمی خواهد احساس راحتی بازگشت به رویدادهای ورزشی برای ماه می باشد. که در مقایسه با 48 درصد از کل جمعیت این نظرسنجی نشان می دهد.

پاسخ دهندگان که عنوان آسیایی و آمریکایی یا جزایر اقیانوس آرام ترین محتاط در مورد بازگشت به رستوران. فقط بیش از یک سوم گفتند که در عرض چند روز یا چند هفته در مقایسه با حدود نیمی از دیگر گروه های قومی.

تفاوت نسل

جوانترین پاسخ دهندگان سنین 18-24 شد به احتمال زیاد به می گویند که آنها احساس راحت بلافاصله بازگشت به سینما, رویدادهای ورزشی و ورزشگاه.

Gen X’ers بین سنین 45-54 بودند به احتمال زیاد به می گویند که آنها بلافاصله احساس راحتی بازگشت به رستوران ها و دفاتر و فرستادن بچه ها به مدرسه.

جمعیتی که سقوط به 65 و بیش از گروه سنی که بیشتر در معرض خطر COVID-19 شد به احتمال زیاد به می گویند که آنها بلافاصله پس از بازگشت به خدمات مذهبی با توجه به نظرسنجی.

حدود 40 ٪ از پاسخ دهندگان در سراسر سن گروه گفت: این امر آنها را به ماه یا بیشتر به احساس راحت بازگشت به ورزشگاه. جوان پاسخ دهندگان در 18-24 محدوده سنی بودند استثنا به عنوان تنها 28 درصد گفتند که آنها برای ضربه زدن به بدنسازی دوباره.

ترزا Valadez و بزرگسالان دختر ملیسا و جینا eli duncan هر دو در 30s اولیه رو با هم روز شنبه برای takeout از چولا غذاهای دریایی بر روی چمن در بالای شهر پلازا. این تنها دومین بار آنها را انجام داده ایم بنابراین از آنجا که بهداشت عمومی بحران زده بیش از دو ماه پیش.

جینا eli duncan گفت: او عادت کرده اند به کار از خانه. او فراموش شده او را در کیف پول یا تلفن چند بار او رفته است, او گفت:.

“تنظیم به رفتن به خارج را برخی از زمان,” او گفت:, و اضافه کرد که او می تواند لذت بردن از وعده های غذایی خانه پخته و دور ماندن از ورزش فقط یک کمی طولانی تر است.

ملیسا eli duncan گفت: او بیشتر به بیرون رفتن با احتیاط. او بدنسازی کوچک ارائه می دهد کلاس های گروه و کارکنان sanitizes اتاق بین جلسات. او راحت, غذای بیرون, اما نمی خواهد برای رفتن به یک نوار شلوغ در هر زمان به زودی, او گفت:.

مادر خود را صبر کنید. Valadez مراقبت برای پدر و مادر او هستند که در 80s و نمی خواهید به خطر بیمار شدن و افشای آنها.

“من بیش از حد محتاط” او گفت:.

این سوالات بخشی از یک بزرگتر Morrison-Arizona Republic نظرسنجی از کیفیت زندگی مسائل.

این Morrison-جمهوری نظر سنجی شد و در این زمینه از مارس 24 طریق ممکن است 7. آن را شامل 813 ساکنان آریزونا سرشماری متعادل با سن و جنسیت و قومیت و محل. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 3 درصد با سطح اطمينان 95 درصد.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im