اجاره خانه برنامه ریزی شده بعدی به Camelback تگزاس ballpark را در ققنوس

هجده هکتار از زمین های مجاور به بهار-آموزش خانه برای لوس فرشتگان داجرز و شیکاگو وایت ساکس تبدیل خواهد شد به بالا-تراکم مسکن در نتیجه یک rezoning و طرح کلی اصلاح است که می تواند باز کردن درب برای توسعه تجاری در نزدیکی ورزشگاه سیمرغ است.

این rezoning که تایید شده توسط ققنوس شورای شهر در 24 ژوئن امکان را می دهد که امپراتوری گروه برای توسعه اجاره خانه در نزدیکی تقاطع Camelback جاده و Ballpark بلوار.

امپراتوری گروه در نظر دارد به فروش مسکن جامعه به White Sox و داجرز که به اشتراک گذاری این Camelback در مرتع پرورش احشام-گلندیل ballpark را با توجه به اردن افزایش یافت, وکیل به نمایندگی از توسعه دهنده.

“توپ تیم بود در واقع بخشی از مصوبات و پشتیبانی مورد به این دلیل که آنها را ببینید آوردن مسکونی بیشتر به این منطقه به عنوان کمک به تحقق چشم انداز کلی از جامعه” رز گفت.

مرتبط با طرح کلی اصلاح خواهد شد اجازه می دهد تیم های اضافی برای خرید قطعه از زمین های اطراف ورزشگاه باز امکان استفاده از مخلوط توسعه در این منطقه است.

فرصت برای گلندیل

در حالی که زمستان-آموزش ورزشگاه و زمین تایید شده برای rezoning است که در شهر فینیکس آن نشسته در مرز با گلندیل که صاحب Camelback در مرتع پرورش احشام.

رهبران شهر وجود دارد که کار می کرد برای بیش از یک دهه به جرقه توسعه در این منطقه است. گلندیل قرض $200 میلیون دلار برای این مرکز که در سال 2009 افتتاح شده. مقامات امیدوار ballpark را به وسیع تجاری و توسعه و اما طرح تبخیر در رکود اقتصادی ،

گلندیل هنوز زین با بدهی از ورزشگاه. در ماه فوریه شهرستان رهبران جشن افتتاح یک بخش جدید از ورزشگاه بلوار گفت: آنها امیدوار توسعه تجاری شکوفا می شوند در امتداد راهرو.

طرح کلی اصلاح یک گام در این جهت است.

هنوز شهرستان گلندیل مدیر کوین فلپس گفت: او نمی خواهید به حدس و گمان در آینده چگونه توسعه می تواند به نفع گلندیل. او گفت: “این غیر ممکن است” به می دانم که چگونه این شهرستان خواهد بود نهفته “تا زمانی که پروژه های خاص توسعه یافته است.”

“گلندیل است بسیار با اعتماد به نفس است که این نوع از توسعه این دو تیم را در نظر خواهد شد و ارزش افزوده به فن و تجربه” فلپس گفت. “افزایش رویداد روز تجربه برای شرکت کنندگان است که یک عنصر مهم در جذب بازدید کننده به Camelback در مرتع پرورش احشام.”

Maryvale مخالفان ایجاد کرد

ققنوس شورای شهر تصویب کلیات طرح اصلاح 8-0 با Councilwoman Thelda ویلیامز ممتنع از رای گیری به دلیل پتانسیل و تضاد منافع.

اما زمانی که rezoning و متمم ارائه شده به Maryvale ایجاد کرد کمیته برنامه ریزی در مارس 13, هر دو موفق به اتفاق آرا. ساکنان نگرانی در مورد از دست دادن فضای باز افزایش ترافیک و دیگر اثرات در نزدیکی محله.

رز گفت: معاون شهردار بتی Guardado که نشان دهنده Camelback در مرتع پرورش احشام منطقه مشغول به کار با امپراتوری گروه به اصلاح آن در برنامه های توسعه.

“(آن) فراهم می کند و همسایه ها با عابر پیاده مسیر و اجازه می دهد تا برای پول است که این تیم توپ خواهد پرداخت اموال متعلق به شهر فینیکس در شمال امپراتوری سایت به طور انحصاری برای بهبود فضای باز عمومی در منطقه 5” رز گفت.

Guardado گفت: او طول می کشد ایجاد کرد کمیته بازخورد “بسیار جدی” است و معتقد است در اجازه دادن به جامعه “درایو گفتگو.” او گفت: اصلاحات به امپراتوری گروه طرح توسعه کمک مقامات توسعه دهندگان و شهروندان به “ملاقات در وسط است.”

طرح کلی اصلاح گذشت دست نخورده. آلن Stephenson, ققنوس برنامه ریزی و توسعه مدیر گفت هر rezoning اجازه می دهد تا استفاده از مخلوط توسعه هنوز هم نیاز به رفتن را از طریق ققنوس شورای شهر و نیاز به جلسات عمومی و بازخورد جامعه.

“(طرح کلی اصلاح) نمی آیند با هر زمین با استفاده از حقوق و منطقه بندی برای انجام مخلوط با استفاده از” او گفت:. “خواهد بود که در آینده ى مورد که به جلو آمده به محیط را تغییر دادن مناطق … به اجازه می دهد که استفاده از مخلوط اتفاق می افتد.”

یک سوال و یا نوک ؟ رسیدن به خبرنگار ساشا Hupka در [email protected] و یا در توییتر @SashaHupka.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de