پرداخت اجاره و اقامت تمایلات داده ها ممکن است نشان می دهد یک پنجره فرصت برای مسکن چند ملک مدیران

GREENVILLE, S. C., مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — ملی COVID-19 مقیم احساسات گزارش منتشر شده امروز توسط فضل Hill نشان می دهد که بسیاری از مستاجرها مطمئن نیستید در مورد توانایی خود را برای پرداخت اجاره ممکن است به عنوان تاثیر اقتصادی COVID-19 به طور کامل احساس می شود. اما مدیریت املاک قابلیت تاثیر این طریق خدمات و ارتباطات موثر.

“در همکاری با Apartments.com, فضل هیل کینگزلی تیم مورد تجزیه و تحلیل پاسخ های نظر سنجی از بیش از 25000 فعال و آینده نگر مستاجرها” گفت: فضل هیل مدیر عامل درو آرمسترانگ. “ما آن را در حال حاضر ضروری است به درک ساکنان احساسات در حدود توانایی خود را به پرداخت اجاره بها با توجه به محیط زیست و به درک بهتر ما به عنوان یک صنعت می تواند شریک زندگی با ساکنان برای دیدار با نیازهای خود را در طول این زمان دشوار است.”

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها پرداخت اجاره در مارسبخشی از ساکنان که گفت: آنها به تسلیم در اجاره خود را ممکن است به دو برابر از 20 درصد در ماه آوریل به 40 درصد است. تنها 52 درصد از پاسخ دهندگان اعتماد به نفس آنها می تواند پرداخت به اجاره ، بقيه گزارش آنها خواهد پرداخت و در بخشی و یا آنها به سادگی نامشخص و 12 درصد باور نمی آنها می تواند پرداخت به اجاره و در همه. نزدیک به دو سوم از خانواده ها گفت: آنها با تجربه از دست دادن درآمد و 48 درصد به نام از دست دادن عمده و یا ویرانگر باشد.

“ما نیاز به قرار دادن خودمان در دستياران کفش در حال حاضر به عنوان ما را بحرانی تصمیم گیری گفت:” آرمسترانگ. “اگر شما مدیریت برش کارکنان که پاک کردن مسیرهای عابر پیاده, تعمیر چراغ و caulk, ویندوز, شما ممکن است بپرسید که در آن شما اجاره پرداخت خواهد شد در ماه مه اگر نه برای کمک به کسانی که مردم کار خود را انجام دهد. ارتباطات موفق تر زمانی که آنها انسانی.”

توانایی برای دیدار با پرداخت اجاره بها قابل پیش بینی بود مربوط به عواملی مانند درآمد که قادر به انجام کار تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان مالی مستقیم اثرات رکود اقتصادی. اما تقریبا تمام ساکنان گزارش افزایش اعتماد به نفس در جلسه ممکن است اجاره پرداخت اگر آنها همچنین گزارش مدیریت اموال انجام شد خوب یا عالی کار در ارائه خدمات و برقراری ارتباط در مورد COVID-19. فعالیت هایی که کمتر به طور مستقیم متصل به حفظ حالت عادی مانند حمایت مجازی meetups و حوادث, حال تاثیر کمتر.

“کینگزلی شده است معیار ساکن احساسات برای بیش از دو دهه” گفت: کینگزلی معاونت برای توسعه محصول AJ رائو. “ما باید به طور مداوم متوجه شد که چند اپراتور که حفظ تعهد به ارائه سطح بالایی از خدمات مشتری با پاداش ساکن وفاداری از طریق زمان های خوب و در زمان بحران. این COVID-19 مقیم احساسات گزارش یافته ها متفاوت هستند اما آنها را نشان می دهد مقیم انتظارات بالاتر حتی در زمان بحران محیط زیست است.”

فراتر از بتن متری اجاره پرداخت این تحقیق همچنین نشان داد که اموال صاحبان و مدیران نیاز به حفظ سطح بالایی از ارائه خدمات که در ارتباط به ساکنان تمایل به توصیه اموال خود را. داده ها نشان می دهد که نه تنها در کوتاه مدت عملکرد مالی را تحت تاثیر قرار چگونه خدمات تحویل داده شده و چگونه آنها ابلاغ شده اما طولانی مدت ملک تجاری حقوق صاحبان سهام نیز بر روی خط راست در حال حاضر.

به عنوان این بررسی کشف ساکنان و اموال مدیریت تیم pivoting به حالت عادی در شرایط بیماری, پیشگیری از پاکیزگی و بهداشت مجازی اجاره و کار به موقع همدلانه ارتباط میان عوامل دیگر.

“جداگانه تحلیل کینگزلی نظرسنجی مشتریان پیدا کرده است آنها حفظ مقیم سطح رضایت که بیش از میانگین ملی در این COVID-19 گزارش گفت:” رائو. “قوی ترین توصیه های ما می تواند به خوانندگان این گزارش را با قاطعیت دنبال بازخورد از ساکنان خود را حفظ و بالا و ارائه خدمات استاندارد.”

“ما شده اند به همکاری با مشتریان املاک و مستغلات برای بیش از دو دهه برای کمک به آنها را در خود استعداد عملکرد حلقه از طریق به روز سیاست های آموزش و ارزیابی و نظرسنجی از طریق ابزارهای آنلاین و منابع” گفت: فضل هیل معاون اجرایی رئیس جمهور کندال Pretzer. “همکاری کلیدی برای درک بینش کلیدی این بیماری همه گیر ظاهر شده و فضل هیل دعوت سهامداران برای رسیدن به در [email protected] برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه و سوال بپرسید.”

مختصر آموزش در محل کار بیماری و پیشگیری از پاتوژن bloodborne در دسترس هستند همراه با آموزش و فرشنرس برای گسترش و تحکیم روابط با مشتری و مجازی لیزینگ مهارت. ابزار مجازی برای تیم به اهرم به حرکت آنها بیشتر کار آنلاین می تواند بیشتر و قوی تر. ارزیابی خاص پویایی COVID-19 همه گیر در یک آپارتمان و جامعه – از طریق پالس نظرسنجی به عنوان مثال – و ارائه واقعیت مبتنی بر به روز رسانی و راه حل های به دست آمده از هدایت مقامات باعث می شود تفاوت. علاوه بر این فضل تپه راه اندازی کرده است COVID-19 بهتر با هم سری وبیناردر همکاری با NAA و آن را COVID-19 مرکز منابع با منابع رایگان برای این صنعت است.

این گزارش اطلاعات همچنین نشان داد عملی نقاط مجازی آپارتمان تور سردرگمی در مورد مراقبت در عمل اخراج محدودیت و دیگر نقاط بحرانی.

در مورد فضل هیل

فضل تپه کمک می کند تا شرکت های مدیریت آپارتمان مسکونی خواص عامل کاهش خطر و افزایش اموال عملکرد با صنعت پیشرو سیاست آموزش و ارزیابی راه حل های توسعه حفظ و ساخت استعدادهای برتر. آن فن آوری های پیشرفته را فعال کنید راه حل های تقویت شده توسط سال از چند تجربه در عمق خدمات در سطح تخصص و فوق العاده پشتیبانی از مشتری و همچنین همکاری با آپارتمان ملی انجمن آموزش موسسه (NAAEI). امروز بیش از 1600 شرکت پوشش نیروی کار از بیش از 500 ، 000 نفر تکیه بر استعداد و عملکرد راه حل از فضل تپه.

فضل تپه شامل کینگزلی همکاران. کینگزلی همکاران مجموعه جامع پژوهش و ابزار تعیین معیار ارزیابی عملکرد شرکت و موقعیت رقابتی بر اساس بازخورد از ذینفعان کلیدی. کینگزلی اصلی خدمات شامل اقامت و مستاجر نظرسنجی کارمند نامزدی مطالعات مشتری و سرمایه گذار بررسی و همکار الگوبرداری از برنامه های. در پاسخ به نیاز برای عملکرد بر اساس معیار کینگزلی همکاران توسعه کینگزلی شاخص® است که در حال حاضر بزرگترین و جامع ترین پایگاه داده بنچمارک رضایت مشتری معیارهای موجود برای صنعت املاک و مستغلات. کینگزلی همکاران نیز حفظ مشارکت با صاحبان ساختمان و مدیران انجمن (BOMA), ملی, مسکن چند شورا (NMHC) نهادی Real Estate, Inc. (IREI) و بازار جهانی املاک و مستغلات پایداری معیار (GRESB).

تماس با ما: کریستوفر گیل, 203-570-4681, [email protected]

منبع فضل هیل

لینک های مرتبط

https://gracehill.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de