دفتر از راه دور میان وعده از صفحه اصلی برنامه به فروش می رساند از اول هفته

شهر ردوود کالیفرنیا., 1 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — NatureBox است teaming تا با دفاتر شرکت های بزرگ در سراسر ایالات متحده آمریکا و کانادا برای تحویل سرپرستی وعده جعبه برای کارکنان. به عنوان کسب و کار در آمریکای شمالی شیفت به داشتن کارکنان خود را از بسیاری از شرکت ها در حال ارائه همان قدرت پردازش دیده می شود در دفتر و تحویل به طور مستقیم به تیم های خود را در خانه.

“از هفته اول راه اندازی این برنامه موجودی ما پرواز کرد و ما تا به حال برای افزایش ظرفیت است. شرکت ها به رسمیت شناختن نیاز به تعامل با کنترل از راه دور تیم و نگه داشتن اتصال به دفتر. بسیاری از مشتریان ما در حال جابجایی دفتر اسنک بودجه و ارسال کارکنان خود را میان وعده های سالم به طور مستقیم به آستان خود. مواد غذایی خوب است یک راه عالی برای افزایش روحیه و حفظ یک حس ارتباط می گوید:” مدیر عامل شرکت جان Occhipinti.

این NatureBox دفتر از راه دور میان وعده از صفحه اصلی برنامه قرار است تا به عنوان یک راه حل کلید در دست. NatureBox ارائه به طور مستقیم از طرف شما حمل و نقل به طور مستقیم به خانه و یا می توانید کارکنان خود را با یک کد به انتخاب خود از میان وعده جعبه. NatureBox ساخت آن آسان برای کارکنان خود را مینی میکرو-آشپزخانه و انبار خانه خود را به عنوان اگر آنها در دفتر.

تنقلات طیف وسیعی از مورد علاقه های کلاسیک به یک خط جدید از تنقلات انرژی زا با عملکردی مزایای مانند استرس و افزایش تمرکز و افزایش انرژی.

“….یک پاسخ از NatureBox دور خانه اسنک جعبه! کل تیم قدردانی و واقعا لذت بردم از این جعبه های فردی و انتخاب مناسب بود! از شما بسیار سپاسگزارم. من امید آن را یک موفقیت خود را با مشتریان دیگر.” لیزا از میچلین Labs

این برنامه نیز ارائه می دهد قدرت پردازش و تخفیف به طور مستقیم به کارکنان. رایگان است عضویت به naturebox.com برای دسترسی به تنقلات در 20-40 ٪ تخفیف قیمت با بدون عضویت.

بازدید https://naturebox.com/office برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر!

راه اندازی در سال 2012, NatureBox تبدیل به یکی از بهترین مواد غذایی شناخته شده علامت های تجاری با بیش از دو میلیون نفر از مشتریان. این شرکت به دست آورد در سال 2018 توسط Wheelhouse همکاران که متمرکز آن در سلامتی است. همه NatureBox محصولات ساخته شده با بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده و ملاحظه گردد بنابراین مصرف کنندگان احساس بزرگ در مورد وعده شگفت انگیزی است. NatureBox محصولات آنلاین در دسترس هستند و در منطقه ای Costco انبارها. برای کسب اطلاعات بیشتر در NatureBox لطفا NatureBox.com, Facebook (@NatureBox) LinkedIn و توییتر (@NatureBox).

کاترین Flouton
VP محصول
[email protected]
617-388-3007

مطالب منوط به تغییر با توجه به در دسترس بودن

منبع NatureBox

لینک های مرتبط

www.naturebox.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>