به خاطر سپردن جان Prine: نوشتن ترانه بزرگ که اختراع East St. Paul

John Prine in 2019 at Northrop/ Star Tribune photo by David Joles

جان Prine در سال 2019 در Northrop/ استار تریبیون عکس های دیوید Joles

 

او شیرین, دمدمی مرد که سنگ مورد روزمره مردم و اختراع East St. Paul.

جان Prine ثبت یک آهنگ در سال 1978 به نام “Sabu بازديد شهرهای دوقلو تنهایی” است که در آن یک سیرک سفر پسر همراه در مخمل نخی راه راه چپ “جنگل های شرق سنت پل” برای Illinois.

“من نمیفهمد وجود ندارد که من آن را نوشته است” او به من گفت از شرق سنت پل ’78. “من پیدا کردم که من بعد از درست بود. که بزرگ است. من یک پا و یک نیمه بازی مرکز – در هر حد معمول است.”

Prine که فوت سه شنبه COVID-19 در سن 73, حال مشاهده مشتاق قدرت از یک روزنامه نگار کهنه کار ظریف و شوخ طبعی از نثر طنز پرداز و نوع آهنگسازی مهارت است که توجیه خود را ذکر شده در همان جمله با باب دیلن و پل سیمون به عنوان بزرگ آمریکایی ترانه سرایان.

Prine را در شهرهای دوقلو اولین بود و در واقع خود را مناسب برای اولین بار کنسرت پس از gigging در باشگاه ها و قهوه خانه شیکاگو. او به اینجا آمد و در فوریه سال 1972 به اکلاهما تئاتر همراه با دو تن دیگر از جدید خواننده و ترانه سرایان از شهر باد می وزد, Steve گودمن و بانی Koloc.

گودمن بود و یک پسر کوچک با چشمان روشن و مشتاق به لطفا به شیوه ای. او یک قصه گو با سریع, شوخ طبعی یک طبقه متوسط حومه بچه که می خواهم پیوست برادری در کالج.

Prine بود و یک پسر کوچک با یک حیله گر پوزخند و یک مدل موی انتظار به دوبله کفال است. او سابق حامل نامه از طبقه کارگر حومه که می خواهم در ارتش خدمت کرده است.

آن شب Prine خواند لحن به نام “غیر قانونی لبخند” باهوش ترین آهنگ در مورد سنگسار که شما همیشه می خواهید به شنیدن.

او خواند “سام سنگ” درباره یک سرباز است که می خواهم در بازگشت از جنگ در خارج از کشور معتاد به مواد مخدر و یا به عنوان Prine قرار داده و آن را “یک سوراخ وجود دارد در پدر و بازو که در آن پول می رود.”

او خواند “سلام وجود دارد,” درباره, تنهایی, از, افراد, پایان poignantly با “بنابراین اگر شما در حال راه رفتن پایین خیابان زمانی/ و نقطه توخالی برخی از باستان چشم/ لطفا فقط پاس اونا و خیره/ به عنوان اگر شما اهمیتی نمی دهند می گویند:” سلام وجود دارد, سلام.'”

شاهد چنین طیف وسیعی از احساسات را در یک مجموعه اکلاهما مخاطبان در نظر گرفته شد با Prine که گرفته شد با شهرهای دوقلو. در ’73 او آمد به اکلاهما با با Bonnie Raitt, یکی دیگر از افزایش خواننده و ترانه سرا.

که در سال 1978 مصاحبه Prine به من گفت که او علاقه مینیاپولیس-سنت پل. او گفت: او نوشت: “Sabu” “بیشتر یا کمتر به افتخار شهرهای دوقلو.”

حتی اگر او بعد از نقل مکان به نشویل و آلبوم های منتشر شده در نامنظم فواصل Prine ادامه داد: برای انجام به طور منظم در شهرهای دوقلو سالن در طول سال.

او خیلی راحت در اینجا که در سال 2012 او فرستاد جاده مدیر پیش رو به باغ وحش مینه سوتا و تصمیم گرفتند به درایو خود را از هتل. Prine رو از دست داده و دیر وارد است که به دلیل اهمیت این باغ وحش دارای یک حکومت نظامی. بنابراین او دیرکردی او را مجبور به محدود کردن خود را معمول بلند نفس داستان و هوشمندانه یک آستر — اما نه کیفیت عملکرد خود را.

در کنسرت Prine داستان شد و به عنوان جذاب و با ارزش خود را به عنوان آهنگ. مانند یک گفت: در ماه ژوئن سال 2019 در نورث روپ در مورد خواننده لئون Redbone سابق خود تور شریک زندگی که مرده بود روز قبل از.

پس از یکی از کنسرت های خود را برای دیدن اگر او می تواند به گرفتن خارج از مرکز Redbone از شخصیت Prine زدم روی جوان vaudevillian هتل درب در ساعت 3 صبح Redbone جواب داد: بلافاصله با پوشیدن او آشنا عینک آفتابی پاناما کلاه و پیراهن سفید و کمتر آشنا بوکسور شورت و جوراب با بند جوراب. Prine شد فورا دعوت کرد و پرسید که چه او می خواهم به نوشیدن.

“کنیاک” او به یاد می آورد. بدون گم شده ضرب و شتم Redbone از جیبش یک بطری کریسمس VSOP و دو snifters.

در Northrop به عنوان Prine شد reliving که در اواخر شب می تواند حس که او chuckling در داخل به خاطر سپردن قدیمی خود پال نوع رنگی شخصیت است که می تواند ساکن یکی از Prine کلاسیک آهنگ.

در سال 2017, من مصاحبه Prine این بار توسط ایمیل به دلیل او تلاش برای حفظ صدای او را که ویران شده توسط دو دوره از سرطان است. Prine بودن Prine او را انتخاب کرد که سوال و پاسخ آن به جست و خیز (مانند آنهایی که در مورد “فرشته از مونتگمری” که Raitt تا به حال ساخته شده و معروف).

البته من او را دوباره مورد East St. Paul (“Hmm شاعرانه مجوز ؟ من را تا آهنگ. من یک ترانه سرا”).

من هم از او پرسیدم که در آن عشق خود را از کلمات از آمد (“تنها موضوع من در مدرسه بود و زبان انگلیسی — تنها چیزی که من واقعا هر خوب”).

و که در آن شوخ طبعی خود را از آمد.

“وجود دارد بسیار کمی در مورد زندگی که من پیدا نمی کنید در برخی از راه طنز آمیز و یا حداقل نوع مسخره. وجود دارد قطعا به اندازه کافی در اطراف ما عصبانی در, اما من فقط نیست که مرد.”

پست های قدیمی تر

Luke Bryan را به تور شامل هفت. 25 کنسرت در خیابان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im