باقی مانده 2019 هومر Hankies ساخته شود به ماسک در طول COVID-19 همه گیر

هومر Hankies باقی مانده پس از فصل گذشته کوتاه دوقلو سری حذفی خواهد بود به خوبی مورد استفاده قرار.

Teaming تا با فریبلت پشمی آسیاب شرکت ، عشق خود خربزه و توله غذاهای دوقلوها را استفاده بیش از حد موجودی 2019 هومر Hanky را پنبه پوشش صورت برای تحویل به سیستم بهداشت و درمان, مواد غذایی کارگران و سازمان های غیر انتفاعی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

یکی هومر Hanky می توان به پنج ماسک. این تری پارچه حوله مطابق با دستورالعمل CDC برای پارچه پوشش صورت.

عشق خود را خربزه خواهد بود ارائه پلی پروپیلن فولاد قرار دادن مواد و الاستیک به فریبلت پشمی میلز شرکت ، که تیم هفتم-نسل صنعتگران را تبدیل هومر Hankies به صف محافظ ماسک صورت.

از طریق دور از مواد نمونه برداری با این تیم در M بهداشت Fairview, جراحی بسته بندی مواد تلقی می شد بیشتر به آسانی قابل قبول مواد به repurpose به صورت ماسک برای بازدید کنندگان و کارکنان بهداشتی درمانی که به طور مستقیم بیمار رو. هومر Hanky استفاده خواهد شد در سمت بیرونی ماسک و فولاد قرار دادن مواد استفاده می شود به عنوان پوشش.

دوقلوها سازمان گفت: تمرکز اولیه خواهد شد در ارائه ماسک برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تاکید آنها نمی فولاد ماسک اما پر کردن یک نیاز برای پارچه ماسک صورت. فروشگاه خواروبار کارگران از طریق توله مواد غذایی و نیز دریافت کنندگان.

ماسک فروخته نخواهد شد.

استار تریبیون و دوقلوها دوباره به راه افتادند هومر Hanky پس از تیم برنده لیگ آمریکا مرکزی عنوان فصل گذشته اما وجود دارد فقط یک بازی خانگی در سه بازی از دست دادن به یانکی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر