آرام قوانین اهدا آگهی ها: در اینجا چگونه شهرستانها در حال کمک به کسب و کارهای کوچک

ققنوس شهرها کاسته ى محدودیت اهدا موقت علائم و ترویج کسب و کار در رسانه های اجتماعی برای کمک به آنها در طول رکود اقتصادی و محدودیت هایی که محدودیت رستوران را به را خارج و تحویل.

شهرستانها باید لغو مجوز مورد نیاز به صورت موقت علائم بنابراین می توانید تبلیغات کسب و کار خود را تحویل و وانت اطلاعات با آگهی ها و ساندویچ هیئت مدیره نشانه. بسیاری نیز در لیست منتشر شده و نقشه ها و رستوران ها و مغازه ها که هنوز باز است و ارائه را از منظقه وانت و تحویل.

شهرستانها بستگی به مالیات بر فروش است که می آید از این رستوران ها و کسب و کارهای کوچک به سوخت شهرستان خزانه. آن را هنوز روشن نیست چه کامل تاثیر مالی جدید کروناویروس همه گیر خواهد بود اما دره مقامات نیروبخش برای بدترین نتیجه ممکن.

برخی از شهرستانها مانند پیوریا در شمال غربی دره حتی تحویل بنر برای رستوران ها و کافی شاپ ها که تبلیغ آنها هنوز باز و ارائه به خدمات.

کسب و کار کاهش یافته است به عنوان مردم به ماندن در خانه های خود و عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از COVID-19 را گسترش. اما نشانه هایی بودند ژست خوش آمدید, گفت لوک, بنتلی شرکت مالک از تخته پاره روی اب قهوه در شهر پیوریا.

“این قطعا بهتر از هیچ چیز است. این خوب است که آنها قادر به انجام این کار برای ما” بنتلی گفت.

شهرستانها اتصال مردم به کسب و کارهای محلی نیاز به حمایت

شهرستانها باید با استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن منابع از جمله لیست که باز و اینکه آیا آنها در حال ارائه را خارج و تحویل منظقه وانت و یا هر سه. در اینجا یک شهر-با-شهر نگاه کنید پشتیبانی:

ققنوس: ققنوس منتشر شده یک لیست از منابع از جمله اطلاعات برای کارفرمایان برای پیدا کردن کار جویان, شغل, پست برای کار جویان و همچنین به عنوان کمک های مالی و وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک.

مسا: مسا نورد از یک وب سایت است که یک لیست از باز کردن کسب و کار و چه خدماتی به آنها ارائه اطلاعات و فهرست فرصت های شغلی برای مردم به دنبال شغل و کسب و کار کوچک وام اطلاعات است.

گیلبرت: گیلبرت ارائه شده است رایگان هفتگی تماس های تلفنی به شنیدن از صاحبان کسب و کار کوچک و بحث در مورد منابع با شهردار Jenn Daniels, شهر, مدیر پاتریک سوسیس و گیلبرت اتاق بازرگانی است.

گیلبرت است که اجازه می دهد کسب و کار به استفاده بیشتر موقت علامت و بدون پرداخت هزینه ثبت نام تا تاریخ 10 آوریل. علاقه مند به کسب و کار می تواند تماس 480-503-6700.

چندلر: چندلر آرام منطقه بندی محدودیت های موقت علائم waiving هزینه ها و اجازه می دهد کسب و کار به استفاده از آنها بدون مجوز تا چندلر شورای شهر رای به قرار دادن به طور منظم ى محدودیت در محل. علاقه مند به کسب و کار می تواند درخواست برای ثبت نام از طریق تماس با 480-782-3065.

چندلر همچنین ایجاد یک وب سایت است که اجازه می دهد تا کسب و کار خود را وارد کنید و آدرس و ساعت و خدمات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

تمپه: تمپه انتشار چند لیست از کسب و کار در شهرستان است که در حال باز کردن و ارائه منظقه وانت و تحویل. این تمپه جشنواره هنر که لغو شد به دلیل جدید coronavirus منتقل شده آنلاین.

تمپه نیز ارائه رایگان موقت در آگهی ها برای کسب و کار است که هنوز هم باز است. کسب و کار می توانید آنها را تا زمانی که COVID-19 را گسترش موجود است و این شهر به عنوان عامل طبیعی است. علاقه مند به کسب و کار می تواند درخواست برای ثبت نام از طریق تماس با 480-350-4311.

Scottsdale: Scottsdale, آرام, ثبت نام مورد نیاز اجازه می دهد کسب و کار به درخواست یک فرمت به 35 روز آنها مجاز به نمایش موقت ثبت نام اجازه می دهد آنها را به نمایش موقت ثبت نام بیش از یک بار در هر سال و waiving معمولی “بنر هزینه” از $35 تا پایان ماه آوریل است.

Scottsdale و Scottsdale منطقه اتاق بازرگانی در حال ارائه کسب و کار رایگان, آگهی ها و اعلام کرد که آنها در حال باز را خارج و یا تحویل. علاقه مند به کسب و کار می تواند برای درخواست یک بنر آنلاین در scottsdaleaz.gov/codes/signs/banners.

گلندیل: گلندیل منتشر شده نقشه های تعاملی از رستوران ها ارائه را خارج و تحویل و همچنین به عنوان لینک به دانلود محبوب تحویل برنامه های مانند Postmates و DoorDash.

پیوریا: پیوریا تیمی با پیوریا اتاق بازرگانی برای ارائه آگهی به کسب و کار است که باز ماندن.

این شهر در Facebook به اشتراک گذاشته یک گرافیک از آنچه کسب و کار هنوز باز است و چه خدماتی به آنها ارائه.

Avondale: Avondale راه اندازی کرده است یک دایرکتوری آنلاین از رستوران ها ارائه برو و تحویل و همچنین شماره تلفن رستوران ها.

گودیر: گودیر منتشر شده یک لیست از رستوران ها و اطلاعات در مورد چگونه صاحبان کسب و کار کوچک می توانید درخواست برای وام و حضور در کسب و کار محلی webinar ها قرار داده و در محلی اولین آریزونا.

تعجب: تعجب است از یک لیست از رستوران ها و اطلاعات در فروشگاه های مواد غذایی میزبانی سالمندان-تنها خرید ساعت.

تعجب نیز ارائه شده است رایگان موقت در آگهی ها برای کسب و کار باز می ماند. صاحبان کسب و کار می توانید تماس بگیرید 623-222-3329 به درخواست برای ثبت نام و یا آنها می توانید ایمیل [email protected] به درخواست برای ثبت نام تحویل داده می شود.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی: گیاهی شبیه شاهبلوط هندی به روز شده توسعه اقتصادی آن سایت با راهنمایی و لینک به اطلاعات مربوط به وام برای صاحبان کسب و کار. همچنین ایجاد یک وب سایت با یک لیست از آنچه کسب و کار هنوز باز است و چه خدماتی به آنها ارائه دهد.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی نیز ارائه شده است رایگان موقت در آگهی ها برای کسب و کار باز می ماند. صاحبان می توانید برای درخواست یک بنر با ایمیل [email protected] یا با چیدن یکی در حالی که آنها در دسترس 650 N. 99 Ave. مجموعه 101, Avondale.

آریزونا جمهوری اسلامی و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه راه اندازی شد supportlocal.usatoday.com یک کتاب راهنمای کسب و کار است که اجازه می دهد تا مشتریان در خرید یک کارت هدیه به یک کسب و کار محلی و استفاده از آن زمانی که آنها بازگشایی شده است.

کسب و کارهای کوچک ‘وارونه’

این چندلر اتاق بازرگانی در ماه مارس مورد بررسی بیش از 550 چندلر کسب و کار در مورد اثرات این بیماری همه گیر.

نود درصد از پاسخ دهندگان کسب و کار گفت: آنها تحت تاثیر این محدودیت باعث شده جدید کروناویروس. هشتاد درصد از کسب و کارهای کمتر از 50 کارمند.

“در چند هفته جهان ما را به عنوان ما آن را می دانم است تبدیل وارونه” تری Kimble, رئيس جمهور و مدیر عامل چندلر اتاق بازرگانی در بیانیه ای گفت. “نه تنها وجود دارد یک تهدید سلامت برای همه ما به عنوان یک نتیجه, ما جامعه کسب و کار و اقتصاد است که به ما بستگی دارد در شوک است و با توجه به COVID-19.

محلی خرده فروشی بسته شدن در حال حرکت آنلاین

رژیم صهیونیستی. mlb روز دوشنبه با صدور ایالت اقامت در خانه که نمی باریک آریزونا لیست “ضروری” کسب و کار.

بسیاری از خرده فروشی محلی نقاط را به طور داوطلبانه درهای خود را بسته و یا در حال حرکت کاملا آنلاین و یا ارائه محدود خدمات مانند منظقه وانت.

ضیا سوابق با مکان در تمپه, ققنوس, مسا و چندلر است که فقط آنلاین, اما اجازه می دهد تا منظقه وانت هر روز از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر به صورت آنلاین آن را سفارش.

Stinkweeds ثبت فروشگاه در midtown ققنوس ارائه شده است منظقه وانت روزانه از ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر به صورت آنلاین سفارش. فروشگاه نیز ارائه به هر کسی در پنج مایل از فروشگاه در خیابان مرکزی و Camelback جاده ها است.

تغییر دست کتابفروشی با مکان در تمپه و midtown ققنوس نیز منتقل شده آنلاین. فروشگاه در Instagram اعلام کرد این امر را تحویل و همچنین به عنوان “بسته های مراقبتی” که می پرسد مشتریان برای پاسخ به پرسشنامه ای در مورد چگونه اغلب آنها در خواندن و چه در ژانرهای آنها لذت ببرید به یک کتاب و کالا را در پست الکترونیکی.

فروشگاه به طور کامل پرداخت کارکنان خود را در حالی که هر دو مکان بسته شده است. فردی کتاب خرید آنلاین کشتی در Maricopa شهرستان برای $1. سفارشات نیز می توان از طریق تلفن با تماس با تمپه فروشگاه در 480-730-0205 یا ققنوس چت در 602-274-0067.

دیگر کسب و کار مستقل در حال بسته شدن تا اطلاع ثانوی و حفظ, حداقل, حضور آنلاین.

دارن جانسون صاحب شاهنشاهی پایگاه بازی ها, بازی تخته, بازی فروشگاه در شمال غرب ققنوس. او تصمیم گرفت در هفته گذشته به طور موقت شاتر. او راه اندازی یک فروشگاه آنلاین به فروش کارت هدیه که مشتریان می توانند با استفاده از زمانی که فروشگاه باز است دوباره.

“من می دانستم که یک سفارش در نهایت پایین آمده است که ما تا به حال به پایین” جانسون گفت. “من نمیفهمد بسته شدن یک زن و شوهر روز اوایل نمی خواهد به طور قابل توجهی کشتن من فروش آن نمی کشتن فروشگاه من.”

حتی اگر امپریالیستی پایگاه بازی نیست ارائه منظقه وانت جانسون ارائه شده است به پرداخت تمام کارکنان خود را برای خود را به طور متوسط سه ساعت در حالی که فروشگاه بسته است.

“من می خواهم مردم را به ماندن در,” او گفت:. “تا آنجا که من دوست دارم کسب و کار ما نیاز به پا زدن این چیز لب به لب … و صاف منحنی.”

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>