جانز کریک Ga., Feb. 11, 2020 /PRNewswire/ — رابطه با بیمه, Inc. (“ارتباط”) فراهم می کند بیمه خدمات کارگزاری کار با ارائه دهندگان خدمات بیمه و ارائه اطلاع از آخرین رویداد که ممکن است تاثیر حریم خصوصی از اطلاعات شخصی خاصی. به تاریخ روابط دریافت کرده است و نه هر گونه گزارش می دهد که اطلاعات شخصی شما سوء استفاده شده است به عنوان یک نتیجه از این رویداد.

چه اتفاقی افتاده است ؟ در اوت 15, 2019, ارتباط آگاه شد از فعالیت غیر معمول در یک کارمند حساب ایمیل. ارتباط بلافاصله تحقیقات با کمک یک شخص ثالث کامپیوتر پزشکی قانونی متخصصان برای تعیین آنچه ممکن است اتفاق افتاده و چه اطلاعاتی ممکن است تحت تاثیر قرار. این تحقیقات مشخص شد که یک فرد ناشناخته به دسترسی به حساب ایمیل بین اوت 14ام و 15 آگوستth از 2019. بنابراین ارتباط عهده یک بررسی جامع از ایمیل های موجود در حساب کاربری در زمان حادثه برای شناسایی چه اطلاعات شخصی ذخیره شده در ایمیل ها و به چه کسی است که اطلاعات مربوط. در اکتبر 16, 2019, ارتباط, تایید اطلاعات شخصی بود که در حال حاضر در حساب ایمیل و شروع به بررسی فایل های خود را به تعیین که شرکای کسب و کار همراه بودند با این اطلاعات است. در دسامبر 13, 2019, ارتباط, ارائه, اطلاع از این حادثه به آن ارائه دهنده بیمه همکاران. به تاریخ رابطه با هیچ شواهد نشان می دهد واقعی و یا اقدام به سوء استفاده از اطلاعات به عنوان یک نتیجه از این رویداد.

چه اطلاعاتی درگیر شد? به طور بالقوه تحت تاثیر اطلاعات متنوع توسط حامل و فردی است. اطلاعات موجود در حساب ایمیل در زمان حادثه شامل موارد زیر شناسه: نام و نام خانوادگی, آدرس, شماره تلفن و ایمیل و آدرس و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی و شماره پاسپورت و شماره گواهینامه رانندگی و یا دولت صادر شده شماره شناسایی کپی از ازدواج یا شناسنامه و حساب و مسیریابی شماره موسسه مالی نام اعتباری/دبیت کارت شماره پین, تاریخ انقضا, درمان, اطلاعات, نسخه, اطلاعات, ارائه دهنده نام های پزشکی شماره ثبت بیمار, ID, بهداشت, بیمه, اطلاعات, درمان, هزینه, تاریخچه پزشکی و روانی و یا جسمی, بیماری, تشخیص, کد, روش نوع دادرسی درمان محل پذیرش, تاریخ, تخلیه, تاریخ پزشکی, دستگاه شماره و تاریخ مرگ.

آنچه ما انجام می دهند ؟ اطلاعات حفظ حریم خصوصی و امنیت در میان رابطه با بالاترین اولویت است. ارتباط با سخت اقدامات امنیتی در محل برای محافظت از اطلاعات در مراقبت از آن. پس از کشف این حادثه ارتباط بلافاصله در زمان مراحل را برای تایید امنیت سیستم های خود و حساب های ایمیل. ارتباط با بررسی های موجود و سیاست های امنیتی و پیاده سازی اقدامات بیشتری برای حفاظت بیشتر اطلاعات از جمله افزایش امنیت ایمیل. ارتباط نیز گزارش داد این حادثه به اجرای قانون است.

چه می توانید انجام دهید ؟ رابطه با تاسیس یک اختصاص داده شده به کمک خط برای افراد به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد این حادثه است. افراد ممکن است تماس 1-844-902-2034, ساعت 9:00 صبح تا 6:30 p. m. ET, از دوشنبه تا جمعه با سوال و یا اگر آنها می خواهم اطلاعات اضافی. در زیر اطلاعات بیشتری در مورد آنچه که افراد می توانید برای محافظت از اطلاعات خود را.

ارتباط را تشویق می کند به طور بالقوه نهفته افراد هوشیار باشند و در برابر حوادث از سرقت هویت و تقلب و به نقد و بررسی اظهارات حساب اعتباری گزارش و توضیح مزایای اشکال برای فعالیت های مشکوک. تحت قانون ایالات متحده افراد با گزارش های اعتباری به عنوان یک اعتبار رایگان گزارش سالانه از هر یک از سه عمده اعتباری گزارش دفاتر. به سفارش شما گزارش اعتبار رایگان بازدید www.annualcreditreport.com و یا تماس بگیرید تلفن رایگان 1-877-322-8228. افراد نیز ممکن است تماس, سه دفاتر اعتباری عمده به طور مستقیم به درخواست یک کپی رایگان از گزارش اعتبار خود را. اعتباری گزارش آژانس ممکن است تماس به شرح زیر است:

شما بیشتر می توانید آموزش خود را در مورد سرقت هویت و تقلب هشدار امنیتی انجماد و مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان را از طریق تماس با مصرف کننده گزارش آژانس با کمیسیون تجارت فدرال یا دولت خود را دادستان کل. کمیسیون تجارت فدرال را می توان در رسید: 600 خیابان پنسیلوانیا, NW, Washington, DC 20580; www.identitytheft.gov; 1-877-ID-THEFT (1-877-438-4338); TTY: 1-866-653-4261. کمیسیون تجارت فدرال نیز تشویق می کند کسانی که کشف کنند که اطلاعات خود را سوء استفاده شده است به شکایت با آنها. شما می توانید به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به پرونده از جمله شکایت از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در بالا. شما حق دارید به فایل گزارش پلیس اگر شما تا کنون تجربه سرقت هویت و یا تقلب. لطفا توجه داشته باشید که در فایل گزارش با اجرای قانون برای سرقت هویت شما به احتمال زیاد نیاز به ارائه برخی از اثبات است که شما یک قربانی شده اند. موارد شناخته شده یا مظنون به سرقت هویت نیز باید گزارش اجرای قانون و دولت خود را دادستان کل. این توجه نشده است تعویق اجرای قانون است.

منبع رابطه با بیمه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su