آتلانتا, آوریل 6 2020 /PRNewswire/ — در پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020, گرجستان فرماندار برایان کمپصدور یک فرمان گفتن شهروندان به ماندن در خانه حداقل تا مارس 13 سال 2020برای مبارزه با گسترش Coronavirus COVID-19.

در دوران عدم قطعیت منطقه ای گروه پزشکی بیماران خود می خواهد بدانید که چگونه آنها در حال پرداختن به رشد وضعیت. این بیانیه به شرح زیر منتشر شد توسط Dr. Mark Schwaigerمدیر عامل شرکت منطقه ای و داخلی گروه:


ادامه مطلب

“ما درک می کنیم که اقتصاد به عنوان یک کل و کشور ما در حال حاضر رنج می برند. همه ما باید انجام بخشی از ما را به بهداشت و درمان مناسب و احتیاطی در این زمان. ما گرد هم می آیند و همه ما بالاتر از این است. و به این ترتیب در طول این زمان نامشخص ما پزشکان و کارکنان را افزایش ایمنی و مراقبت از بیماران ما. ما شامل خدمات مانند پزشکی از راه دور و افزایش استریل کننده در 18 ما علاوه صدمه شخصی تجهیزات پزشکی. ما می خواهیم بهداشت از بیماران ما به عنوان یک اولویت بنابراین ما می تواند غلبه بر این بیماری همه گیر است ،

بر این اساس ما متوقف منطقه ای گروه پزشکی صدمه شخصی رویداد تور همانطور که از چهار شنبه, مارس 18 سال 2020برای تیم ما, ما مهمان و صنعت محلی در گرجستان. در حالی که این است که عدم اطمینان بسیاری در سراسر جهان همه ما باید انجام بخشی از ما به سرعت گسترش این ویروس خطرناک است. ما باید همچنین با تشکر از پزشکان, پرستاران, پزشکی و حرفه ای است که با قرار دادن زندگی خود را در خط برای درمان و مبارزه با این ویروس. با تشکر از شما برای شجاعت خود را.

تور سر گرفته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ما جهانی و ملی بهداشت مقامات خیال آن را امن برای انجام این کار. در ضمن ما همچنان به حمایت از ما پزشکان و جوامع محلی در هر راه که ما می توانیم در طول این دوره است.”

برای تماشای Dr. Mark Schwaiger را کامل پاسخ بازدید رسمی ویدئو https://youtu.be/Bq71f8AutEk

برای کسب اطلاعات بیشتر در منطقه ای گروه پزشکی بازدید RegionalMedicalGroup.com

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به مبارزه با کروناویروس و یا به رسمیت شناختن علائم آن, بازدید از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در وب سایت https://www.who.int و یا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در https://www.cdc.gov

برای رسانه ها یا مطبوعات سوال, لطفا تماس با رسانه ها روابط رابط کلودیا Tranدر [email protected]

در مورد منطقه ای گروه پزشکی
منطقه ای گروه پزشکی (RMG) توسط یک تیم مجرب تصادف پزشکان و کارکنان پزشکی که تیمی با یک شبکه گسترده از کایروپراتیک که تخصص در درمان و مراقبت از بیماران که مجروح شده اند و در هر صورت از تصادف اتومبیل موتور سیکلت, تصادف, نیمه, تصادف کامیون بارگذاری خودکار تصادف کردن اجسام خودرو حادثه لغزش و سقوط و یا دیگر حوادث مربوط به کار. منطقه ای گروه پزشکی کمک می کند تا بیماران تمرکز بر درمان آسیب و بدون استرس چگونه به پرداخت هزینه برای آن.

منطقه ای گروه پزشکی است و به کمک آن قابل توجه شبکه های وابسته کایروپراتیک با پیدا کردن بیماران خود یک “فیزیوتراپ در نزدیکی من است.” برای اطلاعات بیشتر منطقه ای گروه پزشکی حاضر در RegionalMedicalGroup.com و یا تماس بگیرید امروز.

تصاویر مرتبط

regional-medical-groups-ceo-dr.jpg
منطقه ای گروه پزشکی مدیر عامل شرکت دکتر مارک Schwaiger پاسخ به COVID-19 همه گیر

لینک های مرتبط

سایت

COVID-19 پاسخ

منبع منطقه ای گروه پزشکی

لینک های مرتبط

http://RegionalMedicalGroup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im