رجینا ریج در شمال غرب لاس وگاس از اجلاس خانه های نوادا و پادگان مسکونی پایتخت در حال حاضر باز

لاس وگاس, Feb. 12, 2020 /PRNewswire/ — اجلاس خانه های نوادا و پادگان مسکونی پایتخت اعلام کرد, Regina ریجیک جامعه جدید در شمال غرب لاس وگاس ارائه 18 تک خانواده خانه های جدا شده در حال حاضر باز برای فروش. رجینا ریج واقع شده است در شمال غربی لاس وگاس خاموش گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک وی و قلعه آپاچی جاده ها است. قیمت شروع در اواسط $400,000s.

ادامه مطلب

“این جامعه ارائه می دهد این همه خانه های لوکس با مقدار زیادی از انعطاف پذیری برای خانواده ها در یک مکان است که مناسب برای همه چیز” گفت: Nathan سفیدرا بدست آورد رئیس جمهور برای نشست خانه نوادا. “وجود دارد تنها 18 از این خانه ها در دسترس است و ما نمی فکر می کنم آنها خواهید ماندن در بازار برای مدت طولانی.” پنج خانه در حال حاضر فروخته شده است.

رجینا ریج ویژگی های بسیار پس از دنبال تک-داستان خانه با سه خودرو در پارکینگ اعم از 2,790 به 3,318 فوت مربع در تعداد زیادی به طور متوسط 8,850 فوت مربع. این خانه های کانتر گرانیت کفپوش وآمد بزرگ درب و پنجره و بزرگ آشپزخانه با وسایل انرژی کارآمد. RV گیتس در انتخاب بسیاری به جای قایق گردشگران و بیشتر وسایل نقلیه تفریحی در دسترس هستند به عنوان یک ویژگی اختیاری.

واقع در نزدیکی I-95 و 215 کمربندی, Regina ریج ارائه می دهد دسترسی آسان به لاس وگاس و در مرکز شهر لاس وگاس. جامعه روستایی احساس است اما نزدیک به خرید و رستوران ها و کارفرمایان از جمله Nellis Air Force Base.

Homebuyers می توانید با بتسی Barruga در (702) 806-2141 برای اطلاعات بیشتر.

رسانه های تماس:
اینگرید جونز
949.395.5489
234113@email4pr.com

منبع اجلاس خانه های نوادا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر