غرق شدن اقتصاد جهانی است که رنج می برند از طریق عظیم disinflationary شوک است که می تواند به طور خلاصه به آن فشار به خطرناک کاهش قیمت خاک برای اولین بار در دهه.

با بسیاری از اقتصاد ملی تمام اما تعطیل در تلاش برای جلوگیری از coronavirus قیمت بر روی همه چیز از نفت و مس به اتاق های هتل و رستوران را خارج و در حال غلت.

“قدرتمند disinflationary جزر و مد در حال حاضر افزایش گفت:” جوزف لاپتون جهانی اقتصاد در JPMorgan Chase & Co.

که نگران کننده به دلیل آن می تواند طولانی چه ممکن است عمیق ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. Ebbing قیمت گذاری قدرت باعث می شود آن را سخت تر برای شرکت هایی که انباشت اشیاء بدست آمده در بدهی در زمان خوب به تعهدات خود. این می تواند بی درنگ آنها را به های اضافی را کاهش اشتغال و سرمایه گذاری و یا حتی به طور پیش فرض در بدهی های خود را و ورشکسته.

در حالی که ضعیف و یا کاهش قیمت ممکن است به نظر می رسد مانند یک آلیاژی خوب برای مصرف کنندگان گسترده ضد تورمی کاهش قیمت می تواند زیان برای کل اقتصاد است. خانواده ها را خاموش نگه دارید خرید در انتظار تا کنون قیمت های پایین تر و شرکت های به تعویق انداختن سرمایه گذاری به دلیل آنها را محدود فرصت های سود.

حتی پس از coronavirus بحران برطرف زخم از خاموش کردن — افزایش بیکاری در هم شکسته مصرف کننده و شرکت اعتماد به نفس و مبهوت بازده به کار — ممکن است در نگه داشتن فشار قیمت در چک باعث مرکزی بانک ها برای نگه داشتن نرخ بهره در پایین سنگ سطوح برای یک دوره طولانی.

“آنها در صفر برای حداقل دو سال آینده” اتان هریس رئیس جهانی تحقیقات اقتصادی برای بانک مرکزی امریکا شرکت گفت: فدرال رزرو.

پولی Largess

بیشتر پایین جاده هر چند این احتمال وجود دارد که تمام پولی largess — همراه با غلیان احساسات از بدهی دولت به پرداخت هزینه برای اقدامات برای مبارزه با ویروس — می تواند تخم ریزی ساخت تا در قیمت فشار.

“این امکان وجود دارد که پاسخ به این در دراز مدت می تواند یک تورم نتیجه” سابق نیویورک بانک فدرال رزرو نیویورک رئیس جمهور لایحه دادلی گفت: آوریل 2 وبینار برگزار شده توسط دانشگاه پرینستون. “اما در کوتاه مدت آن را بسیار قطعا در disinflationary/تورم طرف.”

لاپتون و همکار خود را JPMorgan اقتصاددانان پیش بینی است که خود را جهانی مصرف کننده شاخص قیمت را به طور موقت سقوط به زیر آن سال پیش سطح مدتی در اطراف اواسط سال 2020 اولین بار است که اتفاق افتاده در چند دهه.

بسیاری از آن است که با توجه به غوطه وری قیمت نفت است. حتی با خود دوباره بجای اول برگشتن در هفته گذشته در گزارش از پتانسیل تولید کاهش آنها هنوز هم حدود 55 درصد از ژان. 1.

اما قیمت های دیگر نیز لغزش از جمله خدمات. آنها مدت طولانی است که مقاوم به رو یدک که قیمت در سطح بین المللی داد و ستد کالا شده اند, اما در حال حاضر بخش خدمات کسب و کار در حال ناودان توسط خاموش شدن ناگهانی. لاپتون می بیند در سراسر جهان تورم — به استثنای مواد غذایی و هزینه های انرژی — در حال سقوط به زیر 1% و می گوید وجود یک خطر آن می تواند باقی بماند وجود دارد.

Disinflationary نیروی

“قریب به اتفاق disinflationary نیروی بسیار بزرگ” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون در شیکاگو گفت: بلومبرگ رادیو در آوریل 3.

در حالی که کشورهای صنعتی — به استثنای ژاپن — اجتناب از افتادن به کاهش قیمت ها در پی 2008-09 بحران مالی آنها در حال ورود به این یکی با نرخ تورم در حال حاضر در سطح افسرده است.

شاید بزرگترین منبع از کاهش قیمت ها در حال حاضر چین است که در آن قیمت تولید ثبت نام 0.4% کاهش در ماه فوریه در مقایسه با یک سال پیش بعد از افزایش 0.1 درصدی در ماه ژانویه است. که کشیدن روی قیمت محصولات در حال حمل به خارج از کشور از جهان بزرگترین کشور تجاری.

اما چین تنها کشور در درد.

رستوران های زنجیره ای در سراسر ژاپن نورد طرح تخفیف برای بایگانی اطلاعات منوها از جمله Yoshinoya شرکت ، که در خدمت کاسه گوشت گاو در برنج و در حال اجرا است 15%-در انتخابات.

ادامه مطلب: کاهش قیمت یک خطر واقعی برای ژاپن سابق بانک مرکزی اقتصاد رئیس می گوید:

انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم گزارش شده در مارس 1 فروشگاه که قیمت کاهش 0.8% در ماه مارس بزرگترین کاهش از ماه مه سال 2018 زیر 0.6% فوریه رها کردن.

و در ایالات متحده داخلی کرایه هوا سقوط به طور متوسط 14 درصد بین 4 مارس و آوریل 7 با توجه به رزرو سایت Hopper.com. متوسط درآمد به ازای هر اتاق هتل کاهش یافت 80 درصد در مارس 22-28 هفته از سال پیش سطح نوازی-اطلاعات شرکت STR گزارش شده است.

“از نظر ما کسب و کار COVID-19 است مثل هیچ چیز ما تا کنون دیده ام قبل از” Marriott International, Inc. مدیر ارشد اجرایی Arne Sorenson گفت: در 19 مارس تصویری. “برای یک شرکت که 92 سال سن که برن شاهد رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم و بسیاری دیگر اقتصادی و بحران جهانی که چیزی گفته باشد.”

سرمایه گذاران به نظر می رسد به دنبال یک دوره طولانی نرخ بسیار پایین تورم و با توجه به معاملات در نرخ تورم محافظت اوراق بهادار, اگر چه برخی از تحلیلگران احتیاط خوانش ممکن است تحریف شده توسط داش برای پول نقد.

حتی قبل از بحران پولی-سیاستگذاران نگران تورم بیش از حد پایین برای اقتصاد خود است. در حال حاضر آنها را حتی بیشتر دلیلی برای نگرانی است.

“کاهش قیمت ها را نمی توان رد کرد اما من حاضر به برآورد” بانک مرکزی اروپا حاکم عضو شورای رابرت Holzman گفت. “اگر کاهش قیمت ها است که با توجه به رکود در اقتصاد واقعی آن را دشوار خواهد بود برای حل این طریق پولی-ابزار سیاست به تنهایی.”

برخی از اقتصاددانان فکر می کنم آن را تورم نه کاهش قیمت ها است که مشکل است.

“چه خواهد شد پس از آن اتفاق می افتد به عنوان قفل کردن برداشته می شود و بازیابی رخ پس از یک دوره گسترده مالی و پولی پیش گسترش یابد.” مدرسه اقتصاد لندن و استاد بازنشسته چارلز Goodhart و سر صحبت Macroeconomics بنیانگذار Manoj Pradhan نوشت: برای بورسی در 27 مارس ، “پاسخ به پس از جنگ خواهد بود با افزایش نرخ تورم کاملا به احتمال زیاد بیش از 5 درصد و حتی در سفارش از 10% در سال 2021.

رئیس سابق کاخ سفید اقتصاددان جیسون فورمن گفت سریع تر نرخ تورم باید استقبال نه نگران.

“من فکر نمی کنم ما باید ترس از گرفتن تورم” فورمن که در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد گفت: بلومبرگ رادیو در 2 آوریل. “اگر ما تورم است که خواهد بود خوب است. که می تواند نشانه خوبی است که ما تقاضای کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de