Reebok همکاران با Ava DuVernay آرایه به جشن زنان در فیلم

این رویداد با عنوان آن مرد جهان”: تجلیل از زنان در فیلمایجاد شد در پاسخ به در حال جایزه های نجومی بحث به عنوان مشاهیر و صاحبان صنایع در ادامه به افزایش نگرانی ها در ادامه عدم حضور زنان و به رسمیت شناختن در هالیوود. این پنل بود تعدیل توسط نوجوانان رواج مدیر فرهنگ و سرگرمی, Dani Kwateng-Clark,پیوست, توسط ستاره “مطرح” محمدجواد رودریگز, Kasi Lemmons (کارگردان “هریت), استلا Meghie (کارگردان “عکس”) و Nisha susan mccann (کارگردان “اواخر شب).

بحث لگد توسط Ava DuVernayو با حضور افراد برجسته صنعت و هالیوود آیکون Vondie Curtis-Hall, Ryan Michelle استحمام و Arika Himmel (ABC “مخلوط-ish), پنجه سوالات مهم مربوط به زنان در مسیر به رسمیت شناختن, چه فرهنگی و تغییرات ساختاری مورد نیاز پیامدهای اجتماعی مداوم نابرابری جنسی و, چگونه زنان را از طریق شکستن این موانع برای ایجاد یک سطح میدان بازی در هالیوود و فراتر از آن.

در طول پویا و جذاب, پنل ما گروه متنوع از اعضا زیر برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان:

  • هدف از این رویداد Ava DuVernay گفت: “ما می دانیم که بسیاری از مردم از گفتگو حذف شدند بنابراین ما در حال ساخت خود ما گفتگو است. ما نمی توانیم توهین به زنان. ما نمی تواند تهدید کننده زنان سیاه. ما نمی تواند پاره کردن یکدیگر را. ما می تواند مخالف با یکدیگر و هنوز بلند کردن هر یک از دیگر.”
  • در ساخت یک تفاوت در جامعه امروز محمدجواد رودریگز ستاره “مطرح” گفت:”من کسی هستم که دوست دارد به خراش سطح به طور مداوم. من همیشه گفتم که هنری آن را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید. بنابراین زمانی که شما نمی بینید این فرصت به شما داده می شود این نوع بازداری. من فکر نمی کنم آن را به طور خاص بحرانی چون هر چیزی می تواند به طور مداوم تغییر دهید, اما من فکر می کنم ما باید به طور مداوم نگه داشتن خراش سطح توسط برگردیم به آنچه که ما عشق را به انجام و نمی مراقبت از آنچه مردم می گویند.
  • چگونه 2016 تغییر داستان سرایی چشم انداز برای مردم رنگ Kasi Lemmonsمدیر “هریت” گفت: “هنر رشد زمانی که آن را هل می دهد در برابر چیزی. در بسیاری از زمینه ها, همه, هنر مقاوم است. آن را در برابر یک تصور قبلی. این افزایش همدلی است. هنر می یابد یک بار به دنیا می آیند.”
  • در فراخوان, فرهنگ, استلا Meghieمدیر “عکس” گفت: “این اولین سال من اهمیتی نمی دهند به تماشای مراسم اسکار. من بزرگ شدم دوست داشتن اسکار و مراقبت هر سال در مورد کسی که برنده حتی اگر من نمی بینم خودم را در فیلم. من اولین فیلم در سال 2016 شد که در سال اول #OscarSoWhite و در حال حاضر آن را چهار سال بعد از آن هنوز هم بد است. ما باید به کشف کردن که به نظر ما ارزش در حال حاضر. من خودم در یک موقعیت امروز وقتی که من یک فیلم آمد که من اصلا اعتماد به منتقدان. اگر آنها می گویند که آنها آن را دوست دارم من دوست دارم “آنها آن را دریافت نمی کند” و اگر آنها آن را دوست ندارم, آن را برآورده نمی کند با من یا نه.
  • در قضاوت و هنر قصه گویی خلاق و کسی که دارای آن قدرت Nisha susan mccann, مدیر “اواخر شب” گفت: “این آکادمی تحت آنقدر حمله برای چه چیزی اتفاق می افتد. اما واقعا زمانی که شما به آن نگاه کنید آنها در واقع یک تغییر بزرگ است. آنها شنیده انتقاد عمل کرده و بسیاری از زنان از رنگ بسیاری از مردم از رنگ و تعداد بی سابقه ای از زنان مدیران رو به آکادمی این سال است. به طوری که هر کس با هدف قرار دادن این آکادمی به عنوان مشکل ما نیاز به یک گام به عقب و تشخیص دهد که این صنعت است.”
  • در چه انگیزه هالیوود و صنعت فیلم, Kasi Lemmons گفت:“این چیزی روی حیله و تزویر است که ما آن را انجام دهید برای این کار, اما پس از آن ما در حال یادآور شد که ما دریافت پرداخت برجستگی بر اساس جوایز ما. این یک راه ترویج سفید مردان به بزرگتر و بزرگتر و دستمزد را افزایش می دهد و نگه داشتن زنان و کمتر از زنان به خصوص در برخی از حقوق و دستمزد. بسیاری از ما در مورد مراقبت از پایین خط. ما می خواهیم توانایی ساختن فیلم ما می خواهیم بودجه به بالا رفتن و ما می خواهید برای دریافت پرداخت برای آنچه که ما انجام دهد.”

Reebok در طلب آن بود با نفوذ پلت فرم برای زنان که آشکار تغییر واقعی در جهان قدمت آن به ایجاد اولین کفش تناسب اندام برای زنان فعال در ’80s در با دقت بالا. امروز به عنوان فرهنگی و کلیشه های جنسیتی باقی می ماند در خط مقدم اجتماعی گفتمان, Reebok همچنان به درایو آگاهی در سراسر برابری جنسیتی از طریق “آن مرد جهان” کمپین و کفش کتانی همکاری با جشن زن trailblazers.

در مورد Reebok
Reebok بین المللی با مسئولیت محدود., که مقر آن در بوستون, ایالات متحده آمریکا, پیشرو در سراسر جهان, طراح, بازاریاب و توزیع کننده و تناسب اندام, شیوه زندگی, کفش, پوشاک و تجهیزات. آمریکایی الهام گرفته از نام تجاری جهانی, Reebok, پیشگام در صنعت لوازم ورزشی با غنی و طبقه تناسب اندام میراث. Reebok توسعه محصولات و فن آوری های برنامه نویسی را قادر می سازد که جنبش و متعهد به همراه مردم در سفر خود به تحقق توانایی های بالقوه خود. Reebok متصل با تناسب اندام مصرف کننده در هر کجا که هستند و با این حال آنها را انتخاب کنید و به تناسب اندام – این که آیا این آموزش کاربردی در حال اجرا, آموزش مبارزه با, راه رفتن, رقص, یوگا یا ایروبیک. Reebok کلاسیک اهرم تجاری تناسب اندام میراث و نشان دهنده ریشه های تجاری در شیوه زندگی ورزشی بازار است. یک شرکت تابعه از adidas, Reebok, منحصر به فرد outfitter از رایانه و بازی رایانه; منحصر به فرد معتبر جهانی outfitter از UFC; عنوان حامی, Reebok, Ragnar رله سری; و منحصر به فرد ارائه دهنده پوشاک برای Les Mills.

در مورد آرایه
آرایه یک شرکت رسانه هنر و جمعی تاسیس در سال 2010 توسط فیلمساز Ava DuVernay آرایه در حال حاضر عمل سه نفر از مارک سرگرمی اشخاص – آرایه انتشار آرایه Filmworks و آرایه خلاق دانشگاه با همکاری آرایه داد غیر انتفاعی او تاسیس در سال 2018 است.

منبع Reebok

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>