قرمز-ایالت یوتا ایجاد برنامه بلند مدت برای مقابله با تغییر آب و هوا

یوتا ایجاد کرده است یک برنامه بلند مدت برای مقابله با تغییرات آب و هوایی عجیبی تغییر برای جمهوری خواه به رهبری دولت که در آن قانونگذاران را علنا زیر سوال آب و هوا, علم, گزارش گاردین.

طرح شناخته شده به عنوان یوتا نقشه راه, آمد, پس از قوه مقننه ایالت یوتا داد گاردنر موسسه $200,000 برای تکمیل شش ماه مطالعه از آب و هوا و کیفیت هوا. محققان با هفت توصیه هایی از جمله کاهش آلودگی هوا و تولید گازهای گلخانه ای توسط 50 درصد و کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 80 درصد و تا سال 2050.

“اگر یوتا در عمل ما خواهد بود برای اولین بار قرمز دولت به انجام این کار” ناتالی Gochnour مدیر Kem C. گاردنر موسسه سیاست در دانشگاه یوتا گفت: در جلسه ای با Deseret News و KSL تحریریه.

“وجود دارد یک علاقه واقعی در داشتن اعتماد نهاد گرد هم آوردن یک گروه متنوع از کارشناسان خوب به ما بدهد وکیل” Gochnour اضافه شده است.

توماس Holst منجر خواهد شد و این پروژه است.

“اقتصاد آدام اسمیت صحبت در مورد یک دست نامرئی است که راهنماهای اقتصاد و در این مورد خاص هزینه انرژی های تجدید پذیر, آیا آن را باد یا انرژی خورشیدی رفته تا به سرعت و ساخته شده خود را به بازار کارآمد در مقابل سوخت های فسیلی وجود دارد که یک تغییر و تغییر را نمی توان نادیده گرفت” Holst گفت. “بنابراین در حال حاضر این فرصت را برای یک کشور مثل یوتا است که غنی در هر دو انرژیهای تجدید پذیر و همچنین سوخت های فسیلی به آغوش که تغییر و جلوتر از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>