Red Rock تفریحی, Inc. اعلام مرگ رئیس جمهور ریچارد J. هاسکینس

لاس وگاس, جولای 4, 2020 /PRNewswire/ — Red Rock تفریحی, Inc. (“Red Rock تفریحی” “شرکت” یا “ایستگاه قمار”) (NASDAQ: RRR) صادر شده این بیانیه به شرح زیر:

“این است که با عمیق غم و اندوه است که ما اعلام کند که ریچارد J. هاسکینس, رئیس Red Rock تفریحی, Inc. و ایستگاه قمار LLC درگذشت امروز در یک شناور حادثه در حالی که تعطیلات در میشیگان. کل ایستگاه قمار خانواده سوگوار این از دست دادن. به نمایندگی از هیئت مدیره ما از مدیران و تیم مدیریت و کارکنان ما برای گسترش عمیق ترین همدردی به هاسکینس خانواده است.”

“هیئت مدیره انتظار را بیشتر اطلاعیه در مورد آن برنامه ریزی جانشینی در روزهای آینده.”

فرانک Fertitta سوممدیر عامل و رئیس هیئت Red Rock تفریحی, Inc. هیئت مدیره صادر شده این بیانیه به شرح زیر از طرف شرکت و هیئت مدیره:

“کلمات نمی تواند بیان آنچه غنی است به معنای شرکت و به من در 25 سال او بوده است با ایستگاه قمار. او یک مشاور مورد اعتماد درخشان استراتژیست یک دست ثابت در زمان های خوب و بد و مهم ترین – به همه. آن را بسیار سخت به تصور کنید که ایستگاه قمار بودن این شرکت آن است که امروز بدون غنی است. او را بشدت از دست رفته توسط همه کسانی که او را می دانستند. افکار و دعاهای ما با زن و فرزندان و خانواده خود و عزیزان خود را.”

تماس با رسانه ها:

Michael Britt
Red Rock تفریحی
[email protected]

الکس Acuna
ایستگاه قمار
[email protected]

منبع سنگ قرمز تفریحی, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.redrockresorts.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im