بازیافت اعلام کرد ضروری صنعت در میان COVID-19 – تولید کنندگان هشدار داد که اگر بازیافت قطع شده است یک عنصر کلیدی در زنجیره تامین خود را حذف خواهد شد

دوبلین, مارس 29 سال 2020 /PRNewswire/ — ResearchAndMarkets.com چاپ مقاله جدید در صنعت بازیافت, “بازیافت اعلام کرد ضروری صنعت در میان COVID-19”

بازیافت اعلام شده است ضروری صنعت توسط وزارت امنیت داخلی. مواد بازیافتی معمولا استفاده می شود در تولید و بسته بندی کاغذ و محصولات تولید کنندگان مختلف هشدار داده اند که اگر بازیافت قطع شده است یک عنصر کلیدی در زنجیره تامین خود را حذف خواهد شد. در ایالات متحده COVID-19 وقوع دیده است 50% کاهش در نرخ تجاری بازیافت با توجه به تعطیلی کسب و کار. افزایش مردم در حال کار از خانه منجر به کمبود برخی از مرتب دفتر کاغذ برای تولید و دستمال توالت و کاهش تقاضا برای بازیافت که همچنین ارائه محرمانه ریز خدمات.

شده است وجود دارد افزایش در نرخ های مسکونی بازیافت با توجه به بیشتر مردم صرف وقت در خانه به عنوان یک نتیجه از پناهگاه در محل سفارشات. شیشه بازیافت سرعت شیشه ای گزارش شده است 30 – 50% افزایش در منظقه بازیافت. این COVID-19 شیوع نیز موجب علاقه بازیافت پزشکی پلاستیک به صورت غیر پزشکی استفاده می کند با توجه به افزایش پلاستیک در زبالههای پزشکی در حال تولید با امکانات بهداشت و درمان. Troy دانشگاه مرکز مواد و تولید علوم به تازگی اعلام کرد تحقیقات جدید به با خیال راحت بازیافت زباله های پزشکی پلاستیک.

برای دیدن مقاله کامل و یک لیست از گزارش های مرتبط در بازار, بازدید “بازیافت اعلام کرد ضروری صنعت در میان COVID-19”

در مورد ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com در جهان است منبع پیشرو در بازار های بین المللی گزارش های تحقیقاتی و بازار داده است. ما با ارائه شما را با آخرین داده های بین المللی و منطقه ای بازار صنایع کلیدی این شرکت محصولات جدید و آخرین روند.

تحقیقات و بازار نیز ارائه می دهد سفارشی خدمات پژوهشی ارائه متمرکز و جامع و متناسب با پژوهش است.

رسانه های تماس:

تحقیقات و بازار
لورا چوبارشد مدیریت
[email protected]

برای E. S. T ساعات اداری تماس بگیرید +1-917-300-0470
برای ایالات متحده/می توانید با تلفن رایگان تماس بگیرید +1-800-526-8630
برای GMT ساعت اداری تماس بگیرید +353-1-416-8900

ایالات متحده فکس: 646-607-1907
فکس (خارج از آمریکا): +353-1-481-1716

منبع تحقیقات و بازار

لینک های مرتبط

http://www.researchandmarkets.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im