مستطیل سلامت اهدا ایالات متحده ثبت اختراع برای تمرین مدیریت پرداخت پل

VALHALLA, n. y., Feb. 27, 2020 /PRNewswire/ — مستطیل سلامت یک رهبر در حوزه بهداشت و درمان پرداخت و فناوری اعلام کرد امروز آن اعطا شده است ایالات متحده ثبت اختراع خود را برای تمرین مدیریت Bridge® technology (ثبت اختراع ندارد. ما 10,503,870 B2).

بر خلاف سیستم های دیگر که نیاز به دستی ارسال و یا خودکار محبوبیت پرداخت های به عمل مدیریت (PM) نرم افزار مستطیل بهداشت تمرین مدیریت پل را فراهم می کند بدون درز جریان اطلاعات است که ناشی از یک سازمان بعد از EHR و سیستم های RCM برای محاسبه برجسته بیمار توازن روند پرداخت و بعد از پرداخت به بیمار حساب.

“از زمان آغاز به کار ما تمرکز بر خدمت به نیازهای مشتریان ما با کارآفرینی الهام گرفته از فرهنگ سازمانی” گفت: Dominick Colabellaمدیر عامل شرکت در مستطیل سلامت. “ما به رسمیت شناخته شده است که بهداشت و درمان پرداخت سیستم مورد نیاز برای رفتن یک گام بیشتر از سنتی پردازش کارت اعتباری. بر خلاف دیگر صنایع که در آن وجود دارد چند بازیکن اصلی در حسابداری نرم افزار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با استفاده از صدها نفر از سیستم های مختلف برای تمرین مدیریت است. ما تمرین مدیریت پل ادغام با تمام مدیریت بهداشت و درمان نرم افزار – حذف نیاز به صورت دستی بیمار پرداخت ارسال به حساب و خلاص شدن از سردرد از تلاش برای ایجاد سیستم های نامتجانس با هم کار کنند.”

مستطیل بهداشت به تازگی منتشر شده آخرین نسخه از تمرین مدیریت پل (PMB 3.0) به مشتریان خود آوردن حتی بیشتر صرفه جویی در زمان قابلیت به پرداخت آن پلت فرم. افسر ارشد فناوری مایکل Peluso اظهار داشت: “بازخورد مشتری در طول سال شده است و ضروری در شکل دادن به آینده از تمرین مدیریت پل. ما با افتخار اعلام این نسخه پیشرفته از نرم افزار است.”

ویژگی های جدید در PMB 3.0 شامل امن مبتنی بر وب نرم افزار برای افزایش راحتی دسترسی sleeker رابط کاربری و همزمان به روز رسانی سیستم که پاک از بین بردن محبوبیت برای محصول آینده پیشرفت است.

تمرین مدیریت پل در پاسخ به تقاضای رو به رشد برای راحت گزینه های پرداخت از بیماران فراهم می کند و نیروی کار صرفه جویی در هزینه موثر راه حل های پرداخت به ارائه دهندگان خدمات. این ارائه می دهد یک جایگزین برای سیستم های پرداخت درون PM نرم افزار و نیازی نیست که هر گونه برنامه های اضافی برای انتقال تعادل و یا اطلاعات پرداخت.

علاوه بر این تکنولوژی انحصاری اجازه می دهد تا سازمان به استفاده از یک پلت فرم پرداخت در سراسر همه بیمار پرداخت کانال های از جمله میز جلو, چک در کیوسک های, وب سایت, دستگاه های تلفن همراه و دفتر بازگشت. تمرین پل مدیریت تکنولوژی نه تنها به طور قابل توجهی افزایش می دهد و صرفه جویی در نیروی کار اما همچنین ایجاد یک قوی, پرداخت امن برای محیط زیست, بهداشت و درمان, شیوه ها و بیماران خود را.

در مورد مستطیل سلامت

مستطیل سلامت پیشرو بهداشت و درمان فن آوری شرکت است که فراهم می کند یک مجموعه جامع پرداخت و راه حل های تعامل بیمار به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گروه های بیمه و صدور خدمات است. در سال 1992 تاسیس دفتر مرکزی این شرکت در سالن پذیرایی خدای اودین نیویورک شد و رتبه در میان سیلیکون بررسی 50 سریعترین رشد شرکت های 2019. با بهترین در کلاس تکنولوژی و خدمات به مشتریان و مستطیل و بهداشت کار با 60000-به همراه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده قابل اعتماد پردازش بیش از 6 میلیارد دلار سالانه در پرداخت.

تماس با ما:
فرح پارسا
مدیر بازاریابی
P: (914) 298-2090
fparsa@rectanglehealth.com

منبع مستطیل سلامت

لینک های مرتبط

rectanglehealth.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر