محاکمه یک آریزونا مرد به اتهام تهدید کننده زندگی Rep. آدام شیف پس از نوشیدن الکل و تماشای فاکس نیوز به تعویق افتاده است به ماه مارس با توجه به سوابق دادگاه فدرال.

Jan Peter مایستر کرده است که خواستار شیف واشنگتن از توسان در اطراف Oct. 1 و ترک expletive-لادن صوتی است که گفت: در بخشی که او را “مغز خود را از ضربه” با توجه به کیفرخواست ارائه شده توسط ایالات متحده وکیل مایکل بیلی در Oct. 23.

این داستان نخستین بار گزارش صبح روز سه شنبه توسط خبرچین. آریزونا جمهوری به طور مستقل به دست آمده از سوابق دادگاه فدرال از این مورد است.

شیف تیم نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کیفرخواست متهم مایستر با یک تعداد از ساخت یک تهدید از طریق تجارت بین ایالتی.

یک Nov. 12 سند نیز فرستاده شده توسط بیلی گفت: کنگره پلیس مشخص شد از طریق caller ID و بررسی شد که در آن با خدا ممنوع مایستر که در سمت چپ پست صوتی.

پلیس رفت و به مایستر خانه در Oct. 3. مایستر توافق به مصاحبه ای که در آن او در نهایت تایید او تماس, بیان او “مست” و نمی به یاد داشته باشید جزئیات حادثه بیلی نوشت.

وقتی پرسیده شد که در مورد سلاح های مایستر محروم داشتن هر گونه سلاح ها به جز “muzzleloader” تفنگ برای شکار. او گفت که او تا به حال هرگز با استفاده از سلاح بیلی نوشت.

خانه جستجو بازده سلاح گرم 700 مهمات

در جستجوی مایستر خانه در Oct. 18 عوامل پیدا برج ثور .380 کالیبر تفنگ دستی با لود مجله در nightstand و یک پودر سیاه و سفید هفت تیر در یک کشو سنگ. آنها همچنین دریافتند یک پودر سیاه و سفید muzzleloader تفنگ با یک شلیک کیت لبه پنجره رساند تا تخت بیلی نوشت.

یک پودر سیاه و سفید هفت تیر یافت شد در entryway مایستر تریلر و در قفل ذخیره سازی کانتینر عوامل نیز یافت 9mm handgun و آمریکایی تاکتیکی تفنگ با یک مورد و سه مجلات بیلی نوشت.

در مجموع بیش از 700 دور از مهمات کشف شد.

مایستر گفت: سلاح گرم و لوازم جانبی متعلق به همسرش بیلی نوشت.

در یک پست-جستجو در مصاحبه با خدا ممنوع مایستر اعتراف به شلیک یک پودر سیاه و سفید, سلاح “چندین بار” با وجود اینکه قبلا در حالی که سلاح به کنگره ، آن ناشناخته که آیا او با اشاره به تفنگ یا تیر.

بیلی نوشت: دولت در نظر گرفته شده به “به دنبال یک جانشین کیفرخواست علیه متهم برای ممنوع در اختیار داشتن.

حکم بازداشت خدمت کرده بود در اکتبر. 25, 2019, که در طی آن با خدا ممنوع مایستر ساخته “ناخواسته اظهارات و نفرین در عوامل” بیلی نوشت. مایستر در یک نقطه گفت: “F–k آدام شیف” و عوامل اشاره او به شدت بوی الکل و بیلی نوشت.

مایستر گفت: پیش از محاکمه خدمات پرسنل او نوشیدنی های الکل سه بار در هفته و به طور متوسط دو نوشابه در نشسته و او “فکر نمی کنم او نیاز به درمان سوء مصرف مواد.”

در تجدید نظر دادرس را بازداشت سفارش مایستر عمومی مدافعان Jon M. شن و ماسه و النا M. کی استدلال کرد که مایستر است روابط واشنگتن و یا توانایی به سفر وجود دارد” وجود دارد و آن این است که “شواهد کمی او می تواند انجام داده اند خود را از اتهام تهدید.”

آنها استدلال می کنند که با خدا ممنوع مایستر بود نه یک پرواز خطر و نه یک خطر برای جامعه است. آنها اذعان مایستر بود و اعتقادات قبلی اما آنها استدلال خود را در گذشته جرم متعهد شد نزدیک به دو دهه پیش و او باقی مانده است از مشکل از آنجا.

مایستر وکیل همچنین استدلال کرد که مشتری خود را نه فرار و یا مرتکب جرایم جدیدی را به اتهام جرم در Oct. 1 و دستگیری او در پایان اکتبر اثبات او است نه یک پرواز خطر است.

در یک Jan. 28 پرونده مایستر وکیل Bradley K. روچ نوشت که مشتری خود عذرخواهی کرد برای پست صوتی در قبل از دستگیری مصاحبه و گفت که “از شخصیت.”

مایستر گفت: او به تماشای فاکس نیوز شد و “به احتمال زیاد…ناراحت چیزی که او را دیدم در اخبار” روچ نوشت. “او اظهار داشت که او به شدت دوست نداشتن دموکرات ها و احساس آنها به سرزنش برای این کشور در مسائل سیاسی.”

در همان پرونده روچ نوشت: Meister هرگونه برنامه ریزی برای عمل در صوتی تهدید وابستگی با هر گروه علاقه ای به ترور و یا در اختیار داشتن مجلات و یا اعلامیه مربوط به مقامات دولتی. مایستر همچنین هرگونه قتل و یا افکار خودکشی و هر گونه سابقه بیماری روانی است.

مایستر سابقه کیفری

این تحقیقات کشف مایستر در ابتدا ممنوع از داشتن سلاح گرم اما حق داشتن سلاح گرم در ایالت آریزونا ترمیم شد توسط یک Maricopa County Superior Court judge. آن را بلافاصله شناخته شده هنگامی که آن رخ داده است.

مایستر یک مجرم جنسی ثبت شده داشتن محکوم شده است درجه دوم تجاوز به عنف در سال 1989 بود و محکوم به 15 سال زندان و پنج سال از مشروط شدن بیلی نوشت.

که در همان سال از او نیز به اعدام محکوم شد یک جنسی جرم و کمک به بزهکاری جزئی است. او محکوم به یک سال زندان و سه سال را در زندان به طور همزمان اجرا بیلی نوشت. معلوم نیست زمانی که او از زندان آزاد شد.

او بعدها در نقض خود را مشروط و محکوم به پنج سال زندان در سال 1996. مایستر نیز قبل از محکومیت DUI تشدید DUI رفتار آشوبگرانه و حمله.

مایستر جدید دادگاه تاریخ است که برای برنامه ریزی مارس 9 و انتظار می رود که به این نتیجه ظرف سه روز با توجه به سوابق دادگاه.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im