رکورد تعداد Minnesotans باید مجوز حمل اسلحه در

یک رکورد 301,268 مینه سوتا شهروندان باید مجوز حمل اسلحه گرم در یک شماره است که تقریبا دو برابر بیش از شش سال گذشته.

مینه سوتا کلانترها صادر 51,404 پنج سال جدید مجوز در سال 2019 با ساکنان از Hennepin, Anoka و داکوتای شهرستان تقاضا در بالاترین اعداد.

مینه سوتا تعداد فزاینده ای از اسلحه گرم حمل می آید که برخی از صاحبان اسلحه در سراسر کشور در مورد طرح های جدید در دولت و کنگره است که می تواند آن را سخت تر برای خرید سلاح گرم است. کشورهای دیگر باید شاهد یک پرش در مجوز برنامه های کاربردی به عنوان شبیه تفنگ اقدامات شد و در حال بحث است.

دارنده اجازه سارا حیوان دست اموز Hauptman گفت که حمل اسلحه گرم “به شما می دهد گزینه های بیشتر برای پاسخ به موقعیت های خطرناک. همه چیز در مورد داشتن یک انتخاب و یک فرصت است.”

Hauptman از مپلوود گفت که او به قاب تفکر او در مورد قانون از لحاظ زن بودن و فمینیست.

“من تفنگ به عنوان یک ابزار است که به من می دهد برابری با نیروی بزرگتر و قوی تر یا بیشتر متعدد مخالفان” او گفت:. “من توانایی برای به اجرا درآوردن تصمیم گیری در مورد بدن من و من, مرزهای بدون توجه به دیگران. … من گزینه های بیشتر از تنها امید برای نجات. من خودم نجات است.”

گروه حفاظت از مینه سوتا مخالف مجوز حمل قانونی از شروع ترس این امر منجر به افزایش خشونت اسلحه.

“داشتن اسلحه بیشتر در بیشتر اماکن عمومی قرار می دهد بیشتر Minnesotans در خطر شات گفت:” کیت Havelin, رئیس گروه هیئت مدیره. “Minnesotans نیست امن تر با بیشتر افراد مسلح است.”

کلانترها گزارش تعلیق 143 مجوز لغو 33 و انکار 656 که می تواند بر اساس عدم استفاده از سلاح گرم مورد نیاز آموزش و یا زمینه های جنایی با توجه به اطلاعات وارد شده سالانه توسط مینه سوتا اداره جنایی دلهره.

در بیش از یک دوجین موارد Minnesotans تلقی تهدیدی برای خود و یا دیگران با موفقیت به دادگاه تجدید نظر اولیه خود را انکار و اعطا شد مجوز.

قانونگذاران در حال بحث طیف وسیعی از اسلحه های مربوط به اقدامات در مینه سوتا کنگره از جمله طرح های پیشنهادی نیاز به چک های پس زمینه خصوصی در فروش و به اصطلاح “پرچم قرمز” قوانین است که به قضات اقتدار به مصادره سلاح گرم از کسانی که آنها باور دارند که یک خطر برای خود و یا دیگران است.

به عنوان قانونگذاران بحث این موضوع رو به رشد تعداد Minnesota شهرستان در حال عبور از قطعنامه اعلام خود را یک “متمم دوم محراب” گفت: آنها رد خواهد شد برای به اجرا درآوردن آنچه به آنها تماس بگیرید “خلاف قانون اساسی می کنند قوانین کنترل اسلحه.”

در سال 2001 دولت ایالت جین Ranum یک مینیاپولیس DFLer به نام قانون اجازه می دهد مجوز برای حمل سلاح گرم در “مجنون دیوانه.”

“این تغییر فرهنگ مینه سوتا است. آن را دیگر نمی خواهد گریسون کیلر دریاچه Wobegon. از آن خواهد شد ‘غرب وحشی وحشی,’, ” او گفت: در آن زمان.

Ranum گفت: او احساسات باقی می ماند. او با اشاره به 2012 لهجه علامت داد و بیداد در مینیاپولیس که در سمت چپ شش کشته تیرانداز بود که اجازه حمل با وجود داشتن خانواده به دنبال سلامت روان درمان برای او.

او نگران است که مجوز قانون تنها ساخته شده آن را آسان تر برای کسانی که با بیماری های روانی به مسلح ،

“نگرانی های من در مورد اینکه چرا ما نباید گذشت آن را متوجه شده اند و پس از آن برخی” گفت: Ranum که در سمت چپ مجلس سنا در سال 2007.

پارسال 61 نمونه در سراسر مینه سوتا که مقامات مشخص است که کسی با یک مجوز به اعدام محکوم شد با استفاده از یک اسلحه گرم در یک جرم و جنایت است.

نیمی از کسانی که سلاح تخلفات از جمله نداشتن مجوز مدارک همراه که تحت تاثیر الکل و یا داشتن اسلحه گرم در یک دادگاه یا یک مدرسه.

در غیر این صورت غالب دسته بندی ها سال گذشته برای حمله و رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل. هیچ یک برای قتل. پس مجوز حمل شد قانون 11 نفر با مجوز متهم به قتل و با استفاده از یک تفنگ را در جرم و جنایت.

به دنبال بازگشت داکوتای شهرستان کلانتر تیم لسلی ارزیابی مجدد خود را گريزى از مجوز حمل در مینه سوتا شد قانون 17 سال پیش, پشت, زمانی که او بالا, St. Paul پلیس مدیر و پیشنهاد ترویج شده توسط انجمن ملی تفنگ بود از بحث در قوه مقننه است.

“من مخالف بود; من فقط فکر کردم این بود, من نمی دانم, ترسناک” لسلی گفت: در هفته گذشته با اشاره به سال 2001 فشار به سهولت محدودیت در آنچه که آزادانه به عنوان شناخته شده پنهان-و-حمل است. “همانطور که من در زندگی این را به من آموخته شده است خیلی بیشتر آزادی برای مردم به برخی از کنترل. آنها می خواهند به ورزش این حق است.”

در ماه ژوئن 2017 در میننتنکا اجازه دارنده جیمز LaCount رو در یک مبارزه در ministorage تسهیلات و به ضرب گلوله کشته و 58 ساله توماس Luetzow. دادستان کاهش یافته است به اتهام 65 سال LaCount پس از گزارش پلیس اشاره کرد خود را به “اقدامات قهرمانانه دفاع از خود.”

نزدیک به سه سال بعد LaCount گفت: او سپاسگزار برای این قانون است که اجازه داده او را به یک تفنگ که روز و به این روز است.

“من به هر کجا بدون” را هاپکینز می گوید. “من دیده ام یک زن و شوهر از مردم اقدام مجنون اما تنها وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل [برای رسیدن به یک تفنگ در عمومی]: زمانی که زندگی شخص دیگری را در معرض خطر و یا معدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im