بیش از 50 تهاجمی آسیایی, کپور گرفتار شده بودند در این هفته در رودخانه می سی سی پی بالا مینه سوتا جنوبی سد باعث شناسان و دولت نگهبانان به ترس که آستانه آنها به مدت طولانی نگران ممکن است در نهایت عبور شده است: آسیایی کپور ممکن است شروع به تخم ریزی در مینه سوتا است.

در مجموع از 39 کپور نقره و 11 کپور علف پیدا شد در شبکه دو تجاری و قایق های ماهیگیری بیش از آخر هفته در نزدیکی La Crosse, Wis., با توجه به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا (DNR). یکی دیگر از ماهی کپور نقرهای نیز گرفتار 20 مایل بالادست.

در حالی که فردی کپور و یا حتی یک تعداد انگشت شماری از آنها یافت شده در رودخانه قبل از این بود که تا کنون بزرگترین جمعیت مهاجم ماهی که تا کنون دیده در مینه سوتا است. برای سال های دولت را پوشش نقره ای شده است که شده است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که کسانی که تنهاست ماهی کپور به حال باعث و یا تاسیس دائمی جمعیت در مینه سوتا است. اما با بسیاری از, گرفتار در یک بار آن را ممکن است کپور ممکن است ایجاد یک جای پا خواهد شد که دشوار است اگر نه غیر ممکن است به حذف.

“ما فقط نمی دانم” اگر ماهی تخم ریزی هستند گفت: هایدی گرگ DNR گونه های مهاجم واحد ناظر است. “ما نگران هستیم اما ما نمی دانیم.”

DNR در حال کار با خدمات شیلات و حیات وحش برای تعیین سن, اندازه و جنس از 51 ماهی که گرفتار شده بودند و سعی خواهد کرد برای تست اینکه آیا یا نه ماهی قرار گرفته اند تخم ریزی رویداد گرگ گفت.

بیش از چند هفته آینده DNR خدمه از مینه سوتا و ویسکانسین همراه با ماهی و حیات وحش ایالات متحده سازمان زمین شناسی و تجاری ماهیگیران را تنظیم شبکه در رودخانه در نزدیکی La Crosse برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جمعیت و سعی کنید به ماهی این پایین, او گفت:.

پیدا کردن از این اندازه بود قابل پیش بینی و اجتناب ناپذیر است پیتر سورنسن, دانشگاه مینه سوتا, گونه های مهاجم محقق است که منجر به تلاش برای ساخت کپور موانع در امتداد رودخانه.

“من نه حداقل کمی تعجب” سورنسن گفت. “آن زمان برای دولت و DNR جدی و پیکربندی مجدد استراتژی خود را.”

Sorensen شده است تست نور و صدا و سیستم عامل بازدارنده در ایالت جنوبی lock and dam — مینه سوتا اولین مانع و خط دفاع برای گونه های مهاجم — بیش از سال گذشته است. 51 تهاجمی کپور گرفتار شده بودند فقط بالا که سد. مشکل این است که بخشی از رودخانه سیل بنابراین اغلب آن را هرگز خوبی را مانع او گفت:.

هنگامی که رودخانه می سی سی پی در حال اجرا است بالا سد گیتس مطرح شده اجازه می دهد ماهی به شنا آزادانه تا رودخانه. با بیشتر شدن سیل در آورده با تغییر آب و هوا و همواره بالاتر از سطح آب در رودخانه گیتس مطرح شد و باز حدود 90 روز در سال گذشته است. کپور می تواند به راحتی swum بالادست هر کسی از آن روزها سورنسن گفت.

هنوز هم وجود دارد زمان و امید سورنسن گفت: به سرعت گسترش و محدود کردن آسیب حتی اگر ماهی در حال حاضر آزادانه تخم ریزی بالاتر از سد مینه سوتا است.

ماهی حرکت نمی کند به خصوص سریع آنها بیشتر لوکوموتیو بخار از قطار گلوله.

دورتر در شمال در نزدیکی Lake Pepin وجود قفل و سدها در کنار می سی سی پی است که به صورت بسیار عالی و موانع سورنسن گفت. جریان رودخانه و سد طراحی شده در چنین راهی است که گیتس به ندرت مطرح شده حتی در سیل و آب بالا.

آن را می تواند پنج سال برای کپور به نقض آن موانع است. آن را بسیار طولانی و حتی چند دهه اگر دولت خواهد, نصب, سر و صدا, حباب, یا نور عامل بازدارنده و به نوبه خود این سدها به آخرین خط دفاع.

آسیایی, کپور کار کرده اند راه خود را تا می سی سی پی پس از سال 1970 زمانی که آنها آورده بودند به آمریکای جنوبی برای تمیز کردن جلبک ها از مزارع پرورش ماهی و تصفیه فاضلاب حوضچه. آنها می تواند به رشد 100 پوند و خوردن تا 20 درصد fo وزن بدن خود را هر روز به طور کامل برهم زدن اکوسیستم. ماهی کپور نقرهای که رشد به حدود 20 پوند می تواند مخل به خصوص به عنوان آنها را جمع آوری در مدارس و جهش از آب یکهو زمانی که آنها می ترسم مجروح شدن boaters, ماهیگیران تفننی و آب بازان.

“این ماهی ها بخشی از زندگی ما در حال حاضر, اما می توان آنها را کنترل و برخورد با اگر ما معقول چیز” سورنسن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de