رکورد 3.7 M FBI چک پس زمینه در اسلحه ماه گذشته

اف بی آی اسلحه گرم چک پس زمینه سیستم انجام یک رکورد تعداد چک ماه گذشته 3.7 میلیون بیشتر از سیستم در محل قرار داده شد در سال 1998 HuffPost گزارش شده است.

آن است که 41 درصد افزایش از ماه مشابه در سال قبل نشان می دهد افزایش در فروش تفنگ در میان جهانی coronavirus همه گیر در هر گزارش.

“همه ما توزیع کنندگان چند روز اگر نه یک هفته پشت در گرفتن کالا در خارج از انبار” Georgia Gun Store در گینسویل, گرجستان, Michael هفته گفت HuffPost. “آن را مانند جمعه سیاه هر روز تقریبا.”

حدس و گمان وجود دارد که به دلیل جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن را نیز همزمان با افزایش جو بایدن به نماینده رهبری در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

بایدن پذیرفته حمایت از سابق تشکر. Beto o’rourke, D-تگزاس که بایدن نشان داده می شود تفنگ خود را کنترل کرد. O’rourke در گذشته قول داد برای آمدن به گرفتن اسلحه از آمریکایی ها در میان دانش سطحی از جرم تیراندازی حوادث.

در طول انتخابات ریاست جمهوری 2016 فصل وجود دارد نیز چشم انداز مثبت از فروش تفنگ شاید پیش بینی پتانسیل stiffening قوانین اسلحه.

یکی از بزرگترین upticks در فروش تفنگ رخ داده در دسامبر 2012 پس از رئیس جمهور سابق باراک اوباما در انتخابات و در عرض یک سال از سندی هوک در تیراندازی. در ماه گذشته 34 درصد افزایش از سال 2012 ،

“ترس به خصوص قطعیت درایوهای تفنگ خرید برای بسیاری از مردم” پن استیت آلتونا استاد Lacey والاس گفت HuffPost ماه گذشته. “دلیل شماره یک مردم خرید و اسلحه های خود برای حفاظت شخصی, بنابراین هنگامی که شما در حال دیدن همه چیز در اخبار در مورد چیزهایی که گرفتن تعطیل ویروس در حال گسترش است . . . که در بسیاری از عدم قطعیت است.”

مهمات فروش در حال حاضر ثبت افزایش بیش از حد در هر گزارش.

Ammo.com ثبت 792 درصد افزایش در درآمد 39 روز تا 31 مارس نسبت به قبلی 39 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>