رکورد $100M پول نقد در دست RNC

کمیته ملی حزب جمهوری خواه می گوید آن را به یک رکورد مقدار پول نقد در دست —$100 میلیون.

این RNC گفت NPR مطرح شده آن حدود 37 میلیون در ماه ژوئن است که 10 میلیون دلار بیشتر از این گروه مطرح شده در دو ماه قبل. ایران با افزایش حدود 27 میلیون در هر دو مارس و آوریل.

“این حمایت بی سابقه ای به ما اجازه داده است برای ساخت بزرگترین و پیچیده ترین حزب زیرساخت های مدرن در تاریخ سیاسی خواهد شد که انتقادی به پیروزی بالا و پایین انتخابات در نوامبر 3rd,” RNC رئیس Ronna McDaniel در بیانیه ای گفت.

کمپین گزارش های مالی با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات در روز دوشنبه.

همانطور که از ژوئن 30, RNC گزارش آن را به حال 295 میلیون دلار در بانک. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و دموکرات کمیته ملی گزارش دادند که به $242 میلیون دلار پول نقد در دست با توجه به مدیر کمپین جن اومالی Dillon.

معلوم نیست چقدر DNC بريدن در پیش از آخرین مهلت تشکیل پرونده. یک DNC سخنگوی NPR گفت که گزارش خود “را نشان می دهد DNC دمیده گذشته چقدر ما مطرح شده و در همان نقطه در سال 2016” است که آن را فقط به حال آن “تنها بهترین آنلاین جمع آوری کمک های مالی سه ماهه در تاریخ این سازمان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و RNC به بالا بردن $1 میلیارد دلار برای سال 2020 چرخه انتخابات.

تهمت های اخیر کمک های مالی آمده پس از بازگشت به فرد جمع آوری کمک های مردمی در میان coronavirus بیماری همه گیر. کوچک جمع آوری اعانه با حدود 25 شرکت کنندگان به ارمغان آورد در مقدار زیادی از پول. در دالاس جمع آوری کمک در یک خانه خصوصی هزینه هر یک از زن و شوهر $580,600 کمک مالی به تهمت پیروزی مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته با RNC مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و 22 احزاب دولت. یکی دیگر از جمع آوری کمک در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در بدمینستر, N. J. آورده در 250.000 دلار برای هر شرکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de