سن دیگو, Jan. 31, 2020 /PRNewswire/ — ملک درآمد شرکت (ملک درآمد NYSE: O) ماهانه سود سهام شرکت®امروز اعلام کرد این شرکت اضافه خواهد شد به S&P 500 سود Arisocrats® شاخص قبل از بازار باز در فوریه 3 سال 2020. شاخص طراحی شده است برای اندازه گیری عملکرد از S&P 500 از شرکت هایی که افزایش سود سهام در هر سال برای آخرین بار 25 سال متوالی. شاخص را شامل 64 ترکیبات; ملک درآمد تبدیل خواهد شد یکی از تنها سه REITs موجود در این شاخص.

“ما با فروتنی و خوشحال به پیوستن به S&P 500 سود اشراف شاخص®” گفت: Sumit رویملک درآمد رئیس جمهور و رئیس اجرایی. “این به رسمیت شناختن یک عهد به موفقیت این شرکت در اجرای ماموریت ما برای ارائه به سهامداران با اعتماد ماهانه سود سهام که افزایش در طول زمان است. به عنوان ما همچنان به ساخت بر ما 25 سال سابقه به عنوان یک شرکت عمومی ما ادامه خواهد داد برای مدیریت کسب و کار با تمرکز بر ثبات و رشد در درآمد و سود سهام است.”

درباره شرکت

ملک درآمد ماهانه سود سهام شرکت®است, S&P 500 شرکت اختصاص داده شده به ارائه سهامداران با اعتماد ماهانه درآمد. شرکت ساختار به عنوان یک REIT و ماهانه خود سود پشتیبانی می شوند و توسط جریان نقدی از بیش از 5,900 خواص املاک و مستغلات متعلق به تحت طولانی مدت اجاره نامه تجاری با مستاجران. تا به امروز این شرکت اعلام کرده است 595 متوالی سهام عادی ماهانه, سود سهام در طول 51 سال عامل تاریخچه و افزایش سود 105 بار پس از ملک درآمد عمومی مثال در سال 1994 (NYSE: O). اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت می توان به دست آمده از وب سایت شرکت و در www.realtyincome.com.

منبع ملک درآمد شرکت

لینک های مرتبط

http://www.realtyincome.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de