فضای واقعی زلزله به Steve Carell: کوتاه کردن مو

فضا نیروی رئیس ژنرال جان ریموند به شوخی گفته این بازیگر بازی او را در Netflix, کمدی, Steve Carell, او باید کوتاه کردن مو پس از یک تریلر منتشر شد جدید نشان می دهد که روز قبل از تپه گزارش شده است.

ریموند که طاس است گفت Carell در طول یک وبینار به میزبانی فضا پایه و اساس است که “شما به دنبال یک کمی بیش از حد کرک شده اگر شما می خواهید به بازی بازی های فضایی نیروی رئیس.”

ریموند گفت که او امیدوار بود که او به تصویر کشیده شده توسط بروس ویلیس که طاس اما اضافه Carell یک “بازیگر بزرگ است و من عشق خود را نشان می دهد. بنابراین ما به دنبال به جلو” به تماشای زمانی که نشان می دهد آغاز بکار مارس 29.

فضا نیروی جدید ششم شاخه نظامی که هدف این است که برای دفاع از آمریکا دارایی در فضا است. این ایده سرچشمه به عنوان دو حزبی مجلس پیشنهاد در سال 2017 و ایجاد شده در ماه دسامبر گذشته زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا سالانه سیاست دفاعی لایحه.

Netflix اعلام کرد در سال گذشته آن را ایجاد یک “فضای نیروی” کمدی نشان می دهد.

فضایی واقعی نیروی عرضه شده در اولین استخدام تصویری چهارشنبه در وبینار گفتن بالقوه اعضای نیروی “شاید هدف شما در این سیاره نیست در این سیاره” و “ما به برنامه ریزی برای آنچه که ممکن است در حالی که آن است که هنوز هم غیر ممکن است.”

نیروی هوایی وزیر باربارا بارت گفت: تبلیغ نیز هوا در تلویزیون آغاز روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im