چند autumns پیش ران Schara راه می رفت از طریق خانه خود را در لباس پوشیدن و قرقاول-لباس شکار و حمل سربار تفنگ ساچمهای.

کلاغ سوم معشوق آزمایشگاه سیاه و سفید بود که در زمستان زندگی خود را. او تا به حال آرتروز در مفصل ران راست و پای جلو. اما زمانی که او را دیدم Schara ترک سر او ظهور و گوش او perked.

“او گران به من گفت:” Schara. “هر کسی که متعلق به یک سگ شکار رفته از طریق این. من گفت: “من نمی توانم این کار را انجام. من نمی توانم او را پشت سر بگذارید.’ “

او این کار را نکرد. “او تا به حال یکی از آخرین شکار و او به من داد یک حافظه” گفت: Schara. “یکی از آخرین بازیابی بیش از حد. آنچه شما در مورد سگ شکار است که بدن می رود اما قلب نیست.”

کلاغ III گذشت مسالمت آمیز به تازگی در سن 13½. با قسمت مساوی قدردانی و غم و اندوه Schara منعکس شده در زندگی خود به عنوان سومین کلاغ شخص وابسته خود را محبوب تلویزیون نشان می دهد “مینه سوتا محدود.”

“او یک سگ شکاری بزرگ و شکارچی … و طبیعی در مقابل دوربین” او گفت:. “هنگامی که من در زمان امضای قرمز سربند او می دانست که آن زمان نشان می دهد.”

“مینه سوتا محدود” اعلام کرد عبور خود را در نشان می دهد سیستم عامل رسانه های اجتماعی 4 مارس. به خوبی آرزوها و احترامات باید ریخت در زمان. Schara گفت: پست “رسیده” نزدیک به 655,000 مردم است. “آن بوده است و ذهن ترا درهم میشکنند از غلیان احساسات” او گفت:. “او دوست داشتنی شده توسط بسیاری از.”

“برای همیشه و همیشه ریون, ستاره نشان می دهد” نوشت: یک فن در Facebook. دیگری نوشت: “RIP کلاغ سیاه. خوشحال از شکار در بهشت است.”

“مینه سوتا محدود” شروع شد و در فوریه سال 1995 اما داشتن یک سگ در نشان دادن نبود برنامه ریزی شده است. “این یک تصادف بود” گفت: Schara. “من فیلمبرداری و من تعجب کنید که چگونه این مجموعه باید نگاه کنید. من باید بنشینم یک شومینه مانند هر دیگر نشان می دهد ؟ باید نصب شده ماهی در پس زمینه ؟ ما مطمئن بودیم که چه باید بکنید.”

سپس Schara همسر, دنیس ساخته شده یک پیشنهاد است که خواهد کار خود را تغییر دهید برای همیشه لطفا برای. “او گفت:” چرا شما نمی نشستن کلاغ در کنار شما ؟ “Schara گفت.

Schara را فیلمبرداری بود مشکوک. او گفت: سگ های تیره کت سیاه و سفید نمی خواهد کار به خوبی بر روی دوربین. “آیا شما را از چیزی روشن برای قرار دادن بر روی سگ؟”

Schara یافت “قرمز کشاورز دستمال” حلق آویز در گنجه خود را. او آن را در کلاغ و بقیه سابقه است. “من فیلمبرداری گفت: آن را و آن را واقعا بود” Schara گفت. “آن را ایجاد یک آیکون بلافاصله. شد امضای او. کلاغ سیاه بود کاتالیزور برای همه چیز.”

Schara گفت: او غم چون کلاغ نسب — هر سه سگ شد مربوط — به پایان رسیده است. این پایان یک دوران او گفت: با سه کلاغ های سیاه پوشا بیش از 30 سال است.

به جشن زندگی ویژه کلاغ یادبود قسمت را در “مینه سوتا محدود” مارس 12 در 10:35 بعد از ظهر و 18 آوریل در ساعت 6:30 p. m. در KARE 11. “من نوشتن نهایی قانون” Schara گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im