‘نادر خطرناک و مرگبار’ گرمای هوا برای ققنوس منطقه

مرگبار موج گرما در حال آمدن است به آریزونا در پنجشنبه ماندگار از طریق پنج شنبه شب. کارشناسان به شهروندان هشدار داد ایمن ماندن و اقدامات احتیاطی اضافی به عنوان شکستن رکورد درجه حرارت و خشکی در حال انتظار برای روزهای آینده.

“این حرارت بسیار نادر و خطرناک و مرگبار” گفت: James Sawtelle یک هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا در ققنوس.

بسیار داغ در دماهای را باید یک فرصت خوب برای تنظیم یک زن و شوهر از روزانه رکورد برای اواخر ماه جولای به Sawtelle. پنج شنبه و جمعه انتظار می رود به آمار 116 درجه بیش از پرونده های قبلی از 115 درجه است.

آب و خدمات صادر حرارت بیش از حد هشدار برای مناطق جنوبی و مرکزی آریزونا از جمله ققنوس-منطقه شهرستانها و جوامع است که در اثر باقی می ماند تا شنبه. اگر چه این هشدار ممکن است تمدید شود بیشتر Sawtelle گفت .

در بالا از آن, ققنوس است که در آن 15 روز متوالی بالاتر از 90 درجه دماهای پایین به عنوان کم پنج شنبه صبح بود و 91 درجه, ساخت 2020 در وهله اول برای بیشترین تعداد بالای 90 درجه پایین در تقویم سال با توجه به یک صدای جیر جیر توسط خدمات ملی آب و هوا.

جمعه است و انتظار می رود برای شکستن این رکورد است.

گرما در حال آمدن است از یک فشار بالا لافت است که در “پارک” در بالا آریزونا Sawtelle گفت. فشار زیر شیروانی قرار دادن است “غیر منتظره ای قوی” مسدود کردن معمول رطوبت چرخه از مکزیک که در آریزونا به طور معمول خواهد بود تجربه این زمان از سال است.

در عوض رطوبت آهنگ به طور قطع و مختل ساخت “بسیار خشک وضعیت” Sawtelle گفت.

گرما خطر در محدوده بالا و بسیار بالا به عنوان درجه حرارت می تواند طیف وسیعی از 115 تا 118 درجه به خصوص در مناطق غربی آریزونا.

در حالی که بسیار خشک و شرایط اجازه نمی دهد برای خوب شانس باران در شهر فینیکس “ما می تواند یک چشم انداز مثبت در رعد و برق گاهی در وسط به بعد هفته آینده در شرق دور یا دور جنوب شرقی آریزونا” Sawtelle گفت.

Sawtelle توصیه ساکنان آریزونا به اقدامات احتیاطی اضافی را به طور تصادفی قفل حیوانات خانگی و یا کودکان در خودرو و بررسی در خانواده و دوستان به مطمئن شوید که آنها خوب است.

در یک صدای جیر جیر آب و خدمات گفت: شهروندان همچنین باید اجتناب از فعالیت شدید, لغو فعالیت به دنبال تهویه مطبوع, ساختمان, آماده شدن برای یک شب درجه حرارت و هیدرات (حتی قبل از آنها احساس تشنگی).

“درجه حرارت در طول این زمان از سال بسیار نادر و خطرناک” Sawtelle گفت. “شما فقط باید واقعا در گارد و احترام گرما.”

رسیدن به خبرنگار در alana.minkler@gannett.com و یا در توییتر @alana_minkler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im