RENO, Nevada, Feb. 23, 2020 /PRNewswire/ — غربالگری در فرودگاه ها با استفاده از سنسورهای حرارت برای دماهای بالا ممکن است شناسایی کسانی که بعد از مرحله علائم تب از coronavirus یا نامربوط دیگر بیماری ها مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا.

فرودگاه بافت-نمونه غربالگری باید اجرا شود بلافاصله برای تمام تماس های ورودی مسافران بین المللی برای جلوگیری از گسترش coronavirus به جمعیت عمومی است.

بافت سواب از خلط (مخلوطی از بزاق و مخاط) را می توان توسط یک محلی و در 90 دقیقه سریع Dx ارائه می کنند نتایج آزمون به مقامات فرودگاه برای مسافران به آداب و رسوم روشن است که ویروس رایگان و یا کسانی که با این ویروس به قرنطینه برای درمان.

سریع Dx LLC است در یک موقعیت برای ارائه به فرودگاه مقامات Logix هوشمند™ 2019-nCoV CoPrimer™ qPCR کیت تشخیص برای تشخیص این رمان گونه از coronavirus برای مسافران هوایی.

ما سریع Dx تیم آماده است و قادر به راه اندازی در ترمینال فرودگاه واجد شرایط محلی پرستاران و تکنسین آزمایشگاه به صفحه نمایش مسافران که مایل به دانستن این که آیا آنها در حال Covid-19 coronavirus رایگان قبل از ملاقات با خانواده و برای کسانی که شبانه روزی به کشور است.

این ویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 2000 خوب مردم در چین و چپ هزاران دیگران بسیار بیمار در چین و در سطح جهان در بیش از 25 کشور جهان است.

یکی دیگر از نگرانی های عمده این است که این ویروس می تواند زنده باقی می ماند بر روی چوب و پلاستیک و سطوح فلزی از چهار روز تا چند هفته با بسیاری از مردم گسترش این ویروس در سراسر جهان است.

ویروس نشانی از خواب نیست. همه ما نیاز به اقدام در حال حاضر شامل این شیوع جهانی از گسترش به هر روستا در هر کشور به طور بالقوه آلوده کردن صدها میلیون ها نفر از مردم است.

Coronavirus تشخیصی کیت در دسترس هستند امروز برای خرید از ما سریع Dx فروشگاه آنلاین.

سریع Dx LLC
مجموعه 203, 401 Ryland خیابان رنو نوادا 89502 ایالات متحده آمریکا
www.rapiddxforlife.com
سریع Dx LLC مجوز توزیع جهانی شرکت-تشخیص www.codiagnostics.com

رسانه های تماس:
ریچارد مور
(775) 319-7800
richardmoore@rapiddxforlife.com

منبع سریع Dx

لینک های مرتبط

http://www.rapiddxforlife.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im