سریع COVID-19 ویروس تشخیص آزمون – نتایج در ثانیه

ادمونتون, AB, جولای 30, 2020 /PRNewswire/ – گرافن رهبران کانادا (GLC) Inc. همراه با فرعی GLC پزشکی (GLCM) Inc. خود را اعلام توسعه گرافن-پیشرفته سنسور برای استفاده در COVID-19 سریع تست ارائه دقیق و قابل اعتماد نتایج در ثانیه. این گرافن-پیشرفته سنسور پشتیبانی از سریع ترین و ساده ترین برای استفاده سریع COVID-19 ویروس تشخیص کیت تست است و تنها در نوع خود بزاق, تست, از بین بردن نازوفارنکس سواب همه گواهی پزشک نظارت مورد نیاز نیست و نیاز به تجهیزات گران قیمت است و عبور از دست زدن به آن را افزایش می دهد عبور از آلودگی. GLCM آزمون به طور مستقیم تشخیص ویروس حصول اطمینان از بدون مثبت کاذب/نتایج منفی بر خلاف تست های دیگر که تشخیص تنها محصولات جانبی از عفونت و در نتیجه غیر قابل اعتماد است.

GLCM خوشحال است به گزارش آن را به اتمام رسانده توسعه گرافن-پیشرفته سنسور مورد استفاده در سریع تست کیت است که در شرایط آزمایشگاهی تشخیصی دستگاه که به تولید یک سیگنال زمانی که در معرض COVID-19 آنتی ژن های ویروسی. با دستاورد مثبت شناسایی آنتی ژن های ویروسی, GLCM آغاز شده است و توسعه عملکردی نمونه اولیه سریع-پاسخ آزمون. GLCM انتظار برای بهره مندی از تسریع نظارتی و بالینی-تست مورد نیاز به عنوان اعلام شده توسط چندین سازمان های نظارتی از جمله بهداشت و درمان کانادا و ایالات متحده FDA.

GLCM را COVID-19 نقطه از مراقبت های آزمون ارائه خواهد شد یک مزیت منحصر به فرد بیش از دیگر تست های آن را تشخیص حضور COVID-19 ویروس. به تاریخ دیگر آزمون های رقابتی است که اعلام شده است در حال عمدتا نوکلئیک اسید تست سرولوژيك و روش آزمون. سرولوژيکی سنجش آزمون طراحی شده برای شناسایی آنتی بادی IgM و IgG و آنتی بادی در حال حاضر پس از عفونت است. نوکلئیک اسید تست های شناسایی عفونت فعال با این حال هنوز هم نیاز به استفاده از نازوفارنکس گرد و خاک و در نتیجه باید تفسیر گواهی پزشک با استفاده از تجهیزات گران قیمت است که در حال حرکت آهسته روند. هر دو سرولوژی و نوکلئیک, آزمون های تولید مثبت کاذب و منفی کاذب نتایج در حالی که GLCM آزمون توسعه داده شده است برای نشان دادن یک نتیجه مثبت تنها زمانی که COVID-19 ویروس است که در حال حاضر اجازه می دهد به صورت مستقیم و روشن تفسیر توسط کاربر.

Jason شماسو توسعه محصول سرب GLC-GLCM نشان داد “گرافن ایده آل سنجش مواد. 2D طبیعت و رسانا ویژگی های گرافن را به صورت بسیار حساس مواد برای شناسایی هر مولکول است. من به بررسی این اصل گسترده در طول زمان در دانشگاه کمبریج. در GLC-GLCM ما را ساخته اند سطح بسیار خاص به SARS-CoV-2 (COVID-19) به اطمینان حاصل شود که ما سریع تست خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند. مطالعه 2D مواد شده است و روکشی در دانشگاه برای 15 سال است. تیم ما در GLC-GLCM معتقد است که فناوری نانو با توجه 2D مواد حیاتی برای آینده تکنولوژی و نوآوری با گرافن در خط مقدم”.

GLCM سریع آزمون است “در درب” تکنولوژی است که مناسب قبل از سوار شدن هواپیما ورود به محل برگزاری یک کنسرت و یا رویداد ورزشی به عنوان آن ارائه نتایج فوری به دست آوردن اطمینان را به ما پشت به ما “عادی” قبل از همه گیر.

این شرکت در پیشبرد بحث و مذاکره با تولید کنندگان و دولت ها در کشورهای مختلف به منظور تسهیل در تولید پروتکل انعکاسی از کشور خود دولت مقررات مورد نیاز است.

دانا Mandau, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت برای GLC-GLCM گفت: “موفقیت این توسعه ارائه می دهد جهان یک راه حل برای COVID-19 و به ما گرافن است tailorable ما می تواند ارائه یک راه حل سریع برای آینده ویروس’ در سریع اصلاح ما گرافن است که اطمینان حاصل شود ما بطور منظم احساس مهم اقتصادی shutdown به عنوان با تجربه با COVID-19. الهام بخش برای همه ما در GLC-GLCM به پیشنهاد ما گرافن راه حل برای مردم و سیاره. این تست سریع به ارمغان می آورد خانواده و دوستان با هم برای بار شادی از ترس از COVID-19. این آزمون نیز به ارمغان می آورد خانواده با هم در آن زمان که ما نیاز به می گویند خوب خداحافظی به یک دوست. هیچ کس نباید به مرگ به تنهایی دوباره.”

در مورد گرافن رهبران کانادا (GLC) Inc.
گرافن رهبران کانادا (GLC) Inc. کانادا شرکت فن آوری تولید بالا با کیفیت و خلوص بالا گرافن نانومواد است که توابع به عنوان یک پلت فرم فن آوری با توانایی برای اضافه کردن ارزش در سراسر برنامه های متعدد. گرافن رهبران Canada Inc. متمرکز شده است برای کار با صنعت به منظور توسعه راه حل های یکپارچه سازی گرافن جدید برای توسعه محصولات نوآورانه است.
GLC برچسب خط “ساخت محصولات بزرگ و حتی بیشتر“.

GLC پزشکی (GLCM) Inc. یک شرکت تابعه از GLC Inc. و گرافن ارائه می دهد راه حل ها در صنعت پزشکی اعمال نفوذ ما علم مواد تخصص در کار با کیفیت بالا گرافن و توسعه محصولات و راه حل برای خدمت به بهبود مردم و سیاره است.
GLCM برچسب خط “سلامت از طریق فن آوری“.

منبع گرافن رهبران کانادا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im