رمزی شهرستان آماده سهشنبه به فروش نامگذاری حقوق Vadnais مرکز ورزشی به شهرهای دوقلو ارتوپدی (TCO) برای نزدیک به 2 میلیون دلار.

این شهرستان رمزی مدیره رای خواهد داد شنبه در حقوق نامگذاری مقابله و پرده نام جدید برای وادنایس هیتس تسهیلات که تا به حال گرفتار شده است با مشکلات مالی قبل از شهرستان خریداری آن از این شهرستان در سال 2014.

برنامه شده است در آثار پس از تابستان گذشته به جای امکانات ورزشی و پارچه ورزشی گنبد آن فرو ریخته در سال 2010 و تا سال 2018 با توجه به بارش برف سنگین — با یک جراحی-پشتیبانی از ساختار شبیه به یک fieldhouse.

Ramsey County Parks کارگردان waterhouse گفت: مقامات شهرستان در حال صرف نزدیک به یک سال نقشه برداری از آینده تسهیلات و بررسی حقوق نامگذاری گزینه های قبل از تصمیم به همکاری با TCO که افتتاح درمانگاه درب بعدی را به این مجموعه ورزشی در سال 2017.

“در این جامعه مشارکت. آنها شده اند واقعا خوب همسایه” McCabe گفت. “که کراوات به عدالت در سلامت است و چیز زیادی را در این همکاری است.”

TCO خریداری نامگذاری حقوق برای مقدار نامعلومی به وایکینگها مینه سوتا’ جدید Eagan ستاد در سال 2016 و ساخته شده است یک کلینیک جدید در کنار تیم پردیس که همچنین ویژگی های TCO ورزشگاه.

اگر شهرستان مدیره تصویب Vadnais مرکز حقوق نامگذاری معامله به عنوان انتظار می رود TCO پرداخت خواهد شد $60,000 این سال و $135,000 سالانه برای بعد از 14 سال با توجه به شهرستان اسناد و مدارک.

معامله را گسترش طریق 2034 با پول رفتن به سوی بازسازی و حفظ پیچیده است.

“ما سپاسگزار برای این فرصت و واقعا معتقدم که این یک پیروزی بزرگ برای شهرستان رمزی و بیشتر وادنایس هیتس جامعه” بکی اندرسون معاون رئیس جمهور از خدمات کلینیک در TCO گفت: در یک e-mail.

اندرسون گفت که TCO دیده است افزایش تقاضا برای, توانبخشی, طب ورزشی و ورزش عملکرد خدمات پس از آن وادنایس هیتس درمانگاه افتتاح شد. او گفت: TCO را فراهم می کند, پزشکی ورزشی, خدمات برای سه شرق مترو مدارس بالا و پشتیبانی از ده ها تن از جوانان محلی و تقویت کننده گروه.

“این نامگذاری حقوق توافقنامه تسهيل روابط درون جامعه محلی و نشان دهنده هیجان انگیز رشد و فرصت های آینده به ساکنان سراسر Ramsey County,” او گفت:.

این Vadnais مرکز ورزشی در سال 2010 ساخته شده توسط شهر وادنایس هیتس برای $26.5 میلیون. پس از چند سال مشکلات مالی و اولین گنبد سقوط در سال 2010 در شهرستان رمزی خریداری محاصره تسهیلات در سال 2014 برای $10.5 میلیون.

McCabe گفت: این تسهیلات که اجاره زمان محلی فوتبال, چوگان سرپهن, جوانان بیس بال و هاکی تیم در حال حاضر خود حمایت می کنند. شهرستان دیده می شود برخی از سود شده اند که در نورد را به یک مرکز بهبود سرمایه صندوق که در حال حاضر در حدود $600,000.

بخش مدیریت 11 یخ عرصه از جمله یکی در وادنایس هیتس. McCabe گفت: شهرستان عمیق تجربه — “بیش از 40 سال تجربه در یخ مرکز عملیات” — کمک کرده است ایجاد ثبات در مجتمع امور مالی.

گنبد دوم سقوط در مارس 2018 باعث طولانی جامعه گفتگو در مورد تسهیلات در آینده. گنبد بسته شده پس از فروپاشی آن, اما دو داخل سالن NHL-قوانین و مقررات هاکی میدان باقی مانده اند باز است.

شهرستان کمیسیون رای دادند و در سال گذشته برای ساخت یک دائم fieldhouse در سایت در برآورد هزینه از $6 میلیون. به “چمن تسهیلات خواهد بود یکی از این تنها در مراکز ورزشی سرپوشیده در شمال مترو” با توجه به مقامات شهرستان.

McCabe گفت: برآورد این پروژه در حال حاضر حدود 8.5 میلیون نفر به دلیل افزایش قیمت فولاد خاک بازسازی و وضعیت موجود ساختار پایه و اساس است.

مرکز ورزشی به تیم های هاکی برای خرس سفید دریاچه منطقه دبیرستان تپه مشاهده دبیرستان و Gentry آکادمی. آن را نیز به خرس سفید فوتبال باشگاه و شمال حومه فدراسیون فوتبال.

ثانویه با استفاده از جدید fieldhouse شامل جامعه expos نمايشگاه ژیمناستیک ملاقات عمومی باز بار محموله و فروش صنایع دستی را نشان می دهد با توجه به این شهرستان است.

وادنایس هیتس شهر مدیر کوین واتسون گفت: این شهرستان با خوشحالی به دیدن این شهرستان سرمایه گذاری در چمن تسهیلات اما بیان برخی از پشیمانی در مورد تغییر نام.

“من می دانم که بسیاری از ساکنان ما شده اند مشتاقانه در انتظار بازگشایی این فوق العاده ای تاسیسات” واتسون گفت. “با تشکر از شما به شهرهای دوقلو ارتوپدی برای ساخت این اتفاق می افتد. که گفت:, ما را شادتر بوده است به این امکانات فوق العاده حمل ما moniker. ما مشتاقانه منتظر به کار با رمزی شهرستان به طور فعال در بازار تسهیلات و جامعه ما در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de