این شهرستان رمزی هیئت مدیره مطرح و پیشنهاد سهشنبه به نوار نامگذاری ساختمان پارک ها و امکانات افراد پس از آن نیاز به بحث بیشتر.

چندین کمیسیون رهبری ویکتوریا راینهارت گرفت موضوع را با بخشی از این سیاست است که به بخش مدیریت نهایی می گویند در نامگذاری. آنها گفت: انتخاب شهرستان مدیره باید تصمیم نهایی را در جلسات عمومی.

برخی از آنها می خواستند تحقیقات بیشتری انجام شود چگونه چنین سیاستی می تواند بر جمع آوری کمک برای کتابخانه ها و پارک ها.

کمیسر Trista MatasCastillo گفت که او مردد در مورد سخت-و-سریع سیاست به حکومت تجلیل از افراد در این راه است.

“من به طور کلی موافق تا کنون در طول تاریخ ما انجام داده اند فوق العاده هست. ما به نام همه چیز عمدتا پس از مردان در تاریخ است که باعث آسیب” MatasCastillo گفت.

“و در عین حال در سال 2020 ما نیست, نام, همه چیز بعد از مردم بومی زنان و مردان است. شاید زمان برای انجام برخی از آن بیش از حد. من نفرت را به طور کامل را که از روی میز. … برای من مطلق ” هیچ ” سخت است.”

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس کارتر گفت که او “در حمایت از حرکت به دور از نامگذاری برای یک فرد” اما او رای دادند به جدول سیاست برای بحث بیشتر.

پیشنهاد سیاست به نام برای هیئت مدیره در نظر گرفتن تاثیر است که یک نام ممکن است در آمریکا از سرخپوستان و سیاه پوستان “و کمتر جوامع و تجارب زندگی می کردند.”

هر چند مقامات نمی صحبت می کنند به طور مستقیم به نقطه مردان سفید پوست هستند که مردم اغلب افتخار در شهرستان رمزی امکانات.

عرصه ورزش خرس نام مردانی که زمانی شهرت دهه پیش مانند St. Paul دبیرستان مربی تیم هاکی کلارنس “ضربت” Adams; کن Yackel یک Minnesota Gophers و لیگ ملی هاکی ستاره; و “بادام زمینی” کاریکاتوریست چارلز شولتز که بازی هاکی در سنت پل و تبدیل به یکی از کشور برجسته ترین هاکی بوستر.

وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر این نامها تحت پیشنهادی سیاست های دولتی و شهرستان نمی خواهد به طور خودکار نام فرد کردن امکانات موجود و یا ویژگی های. اما چنین نام خواهد بود اگر مجددا تسهیلات دستخوش عمده نوسازی و یا اگر نام “می آید به بی احترامی.”

در حال حاضر سیاست مطرح نمی خواهد مانع تجلیل از شرکت یا فرد اهدا کنندگان با یک پلاک و یا ساختمان کتیبه.

“پیشنهاد سیاست تاکید نژادی سهام ملاحظات تعامل جامعه و عملی و ساکنان-روش اول به نامگذاری شهرستان ما امکانات فضاها و زیرساخت های” یوهانا برگ معاون شهرستان مدیر و رشد اقتصادی جامعه سرمایه گذاری در یک بیانیه نوشته شده است.

وجود دارد امکانات برجسته در St. Paul به نام اما که انجام شد در سطح شهر و شهرستان است. در سال 1984 مقامات تغییر نام شهرستان سالن پس از روی ویلکینز, یک, St. Paul مادری که نقش برجسته ای در جنبش حقوق مدنی. پارک غرفه در هریت جزیره نامگذاری شد و در سال 2000 برای کلارنس Wigington ملت, اولین بار, سیاه, شهرستان, معمار در طول زندگی حرفه ای او بیش از 30 سال در St. Paul.

سنت پل منطقه مدرسه به نام مدرسه ابتدایی پس از باراک و میشل اوباما و Rondo جامعه کتابخانه نشان دهنده سیاه, St. Paul محله بود که با خاک یکسان در دهه 1960 تا راه را برای ایالتی 94.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su