باران به تعویق انداختن دیتونا 500, تخفیف رویداد

این دیتونا 500 به تعویق افتاده است توسط باران برای اولین بار از سال 2012 تقلیل نسکار فصل بازکن آغاز شده است که با یک ballyhooed بازدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مسابقه به تعویق افتاد و بعد از دو تاخیر طولانی در مجموع بیش از سه ساعت است. مسابقه را در 4 بعد از ظهر دوشنبه و پخش زنده ،

این بار دوم و در 62 سال است که “بزرگ آمریکایی نژاد” را به پایان برساند در یک شنبه.

اولین تاخیر از روز آمد و لحظاتی پس از ریاست جمهوری و کاروان اتمام مراسم رژه دامان حدود 2 1/2 مایل آهنگ. مغلوب ساختن پیشی جستن خودروسواری بزرگ زرهی با نام مستعار “جانور” خارج شد Daytona International Speedway و آسمان باز به صورت مختصر دوش که مجبور رانندگان به جاده گودال.

شروع در حال حاضر شده است به عقب رانده 13 دقیقه به جای تهمت سفر. ریکی Stenhouse جونیور در نهایت این زمینه به پرچم سبز بود و از جلو به صورت 20 دور قبل سنگین تر باران خیس یک مسابقه سطح است که طول می کشد ساعت خشک شود.

نسکار به نام رانندگان بازگشت خود را به اتومبیل های اطراف 6:40 p. m. EST, امید به دریافت بیشتر از دور قبل بیشتر دوش ضربه دوباره. برخی از رانندگان نشان داد اما سنگین ترین بارش باران از روز مجبور به تعویق افتادن.

آن را بدون شک خفه برخی از هیجان از یک رویداد است که تا به حال بوده است خشن, جشن, ساعت, برخی از آن باعث مغلوب ساختن پیشی جستن چشمگیر ورودی. هزاران نفر را تشویق به عنوان یک نیروی هوایی انجام یک روگذر و فرود در دیتونا فرودگاه بین المللی چند صد متری پشت آهنگ. مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان وارد چند دقیقه بعد خبری دیگر با صدای بلند تشویق می کردند. هر دو ورودی پخش شد غول تصویری تخته اطراف superspeedway.

حداقل یک دوجین رانندگان بودند همراهی می کردند از قبل از مسابقه نشست به معرفی و با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من برای دیدار با رئیس جمهور! چقدر سرد است ؟ ” راننده Aric Almirola گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان grand marshal برای دیتونا 500 و دستور داد برای رانندگان برای شروع موتورهای خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن, با بانوی اول Melania Trump کنار او خطاب به جمعیت و به نام باز کن “افسانه ای صفحه نمایش از موتورهای خروشان افزایش روحیه و آمریکا مهارت و سرعت و قدرت است که ما شده ایم شنوایی مورد برای بسیاری از سال است.”

“برای 500 قلب-تپش مایل این شدید رقبا را تعقیب پرچم شطرنجی مبارزه برای هارلی J. Earl جایزه و خود را از بازی به صورت خالص آمریکایی شکوه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که آنچه در آن است: خالص آمریکایی شکوه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش پس از آن در خودروسواری بزرگ و تبدیل دامان. آنها اجتناب بالا banked نوبت در دیتونا ماند و در این صحن از طریق گوشه.

رئیس جمهور سفر بود با استقبال گسترده طرفداران نسکار. مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 پرچم آب گرفتگی زمین زیر کشت و برخی از طرفداران عینک آنها را به عنوان capes در گاراژ منطقه است.

حضور او همچنین ایجاد خطوط بزرگ در ورودی با بسیاری از طرفداران شکایت در حالی که انتظار برای دریافت از طریق امنیتی است.

سابق نسکار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان فرانسه که جایگزین شد پس از ماه اوت سال 2018 بازداشت اتهامات DUI بود در نیروی هوایی با رئیس جمهور و بانوی اول. آنها سفر از غرب پالم بیچ.

در میان کسانی که آنها را ملاقات در فرودگاه: زمان نسکار رئیس جیم فرانسه و دیگر مدیران ارشد Lesa فرانسه کندی و بن کندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر