ایستگاه های رادیویی بازی خواهد کرد ‘Purple Rain’ هماهنگ جمعه برای اولین بار خیابان را 50th

شهرهای دوقلو جامعه موسیقی است که قصد ندارم به اجازه جمعه سالگرد 50 از خیابان اول خسته شده اید حتی اگر باشگاه خود نشسته است و تاریک را از طریق حداقل در اوایل ممکن است.

یک مقطع از ایستگاه های رادیویی محلی — از بالا 40 خروجی KDWB 101.3 به کلاسیک-راک تكیه KQRS 92.5 و بحث ایستگاه های KFAN و میتالک به آشکار 89.3 فعلی — که همه موافقت کردند به بازی شاهزاده “Purple Rain” زندگی در هوا هماهنگ جمعه بعد از ظهر در 5 p. m. دیگر شرکت کننده ایستگاه شامل 93X کول-108 شهرستانها 97 عشق 105 و رفتن 96.3.

سه ساعت بعد یکی از گروههای محلی به تازگی شکستن بزرگ در خارج از باشگاه سیب زمینی Haus, در حال رفتن به انجام زندگی می کنند در 8 بعد از ظهر از طریق رفتن 96.3 را Instagram حساب برای جمع آوری پول برای شهرهای دوقلو جامعه موسیقی, اعتماد, اول خیابان را به نفع صندوق برای کار موسیقی حرفه ای است. اول خیابان را در Facebook صفحه نیز میزبان “نان تست” برای سالگرد 50 در 7 بعد از ظهر روز جمعه با برخی از کارکنان و شان “هار Mar سوپراستار” Tillman دومی از آنها ایجاد یک کتاب رنگ آمیزی بر اساس این باشگاه با هنرمندان محلی را نیز جمع آوری پول برای اعتماد است.

یکی از باشگاه های مورد علاقه خارج از شهر ستاره, فیلادلفیا, بلوز-راک G. عشق را نیز جمع آوری پول برای علت و افتخار این باشگاه با عملکرد خود Instagram خوراک پنج شنبه در 3 p. m. CT.

در یک مصاحبه مطبوعاتی به محل کارکنان گفت: “این بنیاد از اول خیابان همواره مورد جشن بیان هنری—بلند کردن دیگران به خصوص در جامعه ما از طریق یک مرحله یک میکروفن و گاهی اوقات با یک ستاره. این هفته ما در حال گرفتن یک لحظه به جشن می گیرند که ما به ارمغان آورده به جایی که ما امروز.”

اول خیابان تاریخی اجرا در سابق تازی ترمینال اتوبوس آغاز شد مارس 3 و 4 سال 1970 به عنوان انبار کلوپ شبانه با دو-night stand by Joe Cocker. آهنگ “Purple Rain” برای اولین بار انجام شده و ثبت شده در Aug. 3, 1983, به دنبال یک خدمه فیلم برای فیلم به همین نام و چند ماه بعد.

این باشگاه تا به حال به تعویق انداختن همه از این هفته سالگرد 50 کنسرت با نگه داشتن ثابت Neko Case طلایی دود و دیگر به طور منظم با توجه به کوروناویروس. آرایش خرما برای آن را نشان می دهد و دیگر ویژه سالگرد 50th حوادث به انتظارنشسته بودند برای بعد از باشگاه و همه خواهر خود سالن بازگشایی — که در حال حاضر نمی تواند حداقل تا اوایل ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>