ققنوس مادر متهم به خفه کردن او سه فرزند به مرگ وارد نیست-گناه در روز سه شنبه در Maricopa County Superior Court.

این جلسه تفهیم اتهام شد راشل هنری اول دادگاه عمومی ظاهر پس پلیس گفت که او اعتراف به قتل سه فرزند خود, همه در زیر سن 4, on Jan. 20.

هنری وکیل مدافع آلن توسلی, وارد نیست-گناه برای او. هنری دستبند شد و با پوشیدن لباس سنتی, نارنجی, Maricopa County زندان شلوار و یک پیراهن نارنجی که غرق او قاب کوچک. او مستقیم و طولانی پوست قهوه ای محافظ صورت خود را از دوربین های خبری.

او تنها به سوفل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد, پاسخ او به سختی قابل شنیدن در بزرگ دادگاه.

توسلی کاهش یافته است به نظر هنری مورد زیر خلاصه شنوایی.

هنری بود که به طور رسمی تحت تعقیب در سه فقره قتل درجه اول در هفته گذشته است. او برگزار شد در Maricopa County زندان $3 میلیون وثیقه. او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه در مارس 24.

22 ساله و مادر پلیس گفت که او می خواند برای کودکان خود را به عنوان او را خفه و آنها را به مرگ در دادگاه سوابق نشان می دهد. او ارائه نکردند پلیس با یک انگیزه برای قتل ادعا اما اعضای خانواده گفت: او قبلا دچار اعتیاد به مواد مخدر بوده و اقدام عجیب در هفته منتهی به قتل.

کودکان — شناسایی 3 ساله زین Ezri هنری, 23-ماه-پیر غرب عراق تفيش هنری و 6 ماهه Catalaya Kyeana Rios — به خاک سپرده شد در هنری شهر پراگ اوکلاهما بیش از آخر هفته.

اتهام قتل درجه اول را هنری واجد شرایط برای مجازات اعدام در آریزونا. این Maricopa County دفتر دادستان تصمیم خواهد گرفت که آیا به دنبال یک سرمایه پرونده هنری.

اگر محکوم به مرگ او خواهد پیوستن به تنها تعداد کمی از زنان دیگر در آریزونا اعدام.

اخیرا سامانتا آلن به مرگ محکوم شد در سال 2017 برای 2011 قتل او 10 ساله پسر عموی Ame معامله است. آلن مجبور کردن کودک به انجام ورزش در هوای سوزان جولای گرما و پس از آن قفل شده است و او در 31 اینچ طولانی footlocker یک شبه.

رسیدن به امنیت عمومی خبرنگار بری Burkitt در bburkitt@republicmedia.com یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im