سارا بیکن گذاشته او قصد دارد چهار سال پیش قبل از او گرفته بود او اولین دوره کالج. به خودش بهترین شانس ساخت 2020 المپیک ایالات متحده, تیم, Gophers غواص خواهد او قرار داده کالج حرفه ای در نگه داشتن در طول 2019-20 فصل اجازه می دهد او را به صرف تمام وقت و انرژی خود را به آموزش.

بیکن فکر نمی کنم او می تواند نگه دارید تا با classwork در حالی که هزینه چهار تا پنج ساعت در استخر در هر روز است. به همین دلیل است که او می بیند او را دوست Gophers ژیمناست شین Wiskus با چنین هیبت. Wiskus در حال آماده سازی برای یک انتقادی دیدار خود را در جاده به بازی های المپیک — این هفته در زمستان جام چالش در لاس وگاس — در حالی که رقابت برای Gophers و 15 دقیقه از کلاس.

“داشتن مدرسه در بالای هر چیز دیگری؟” بیکن گفت: تکان دادن سر خود را. “هنگامی که شما با قرار دادن در این آموزش زیاد من حتی نمی توانید تصور کنید که فکر کردن در مورد یک امتحان است. من نمی دانم که چگونه شین آن را ندارد. این دیوانه است.”

مانند بیکن همکار Gophers غواص کریستن هیدن همچنین در نظر گرفتن یک سال خارج از مدرسه در حالی که به دنبال یک محل در تیم ایالات متحده برای این تابستان توکیو بازی های المپیک است. مانند Wiskus Gophers کشتی گیر شیروانی Steveson است که با در نظر گرفتن رویکرد مخالف. او برای هدف NCAA عنوان سنگین وزن در ماه مارس تنها دو هفته قبل از او را از کشتی در المپیک پرداخته است.

با توجه به NCAA آمریکا تیم برای سال 2016 المپیک ریو شامل 50 ورزشکاران که در دانشگاه, فهرست اسامی در زمان بازی. در بعضی از ورزش ها مانند غواصی آن را نمونه ای برای قرار دادن دانشگاه در برگزاری برای یک سال و در حالی که آموزش نسبت به بازی های المپیک است. در دیگران از جمله مردان ژیمناستیک و کشتی کج, کالج رقابت در نظر گرفته شده است ایده آل مسیر به بازی.

زمستان جام چالش آغاز می شود که پنج شنبه است اولین گام بزرگ در این سال در المپیک فرآیند انتخاب برای مردان ژیمناستیک. Wiskus باید به خوبی انجام به نگه داشتن خود را نقطه در ایالات متحده ارشد تیم ملی و سپس لنگر Gophers در طول سه ده در دیدار این کنفرانس قهرمانی و NCAA قهرمانی در هفت هفته طول.

او هفت هفته پس از آن برای گرفتن نفس خود را قبل از آمریکا قهرمانی که در آن دعوت به مسابقات المپیک خواهد بود در خطر است.

“بسیاری از بچه ها در ورزش ما را از طریق کالج سیستم” گفت: Wiskus یک کاربر از بهار پارک. “شما باید به فکر می کنم در مورد چگونه آن را به کار و نحوه برنامه ریزی برنامه خود را به خودتان را.

“هنگامی که شما در رسیدن به المپیک چرخه آن را برو. و هر ملاقات است ، مشغول است, اما آن را هیجان انگیز و سرگرم کننده است.”

درس و بدنسازی

در طول Wiskus’ سال اول او در حال حاضر با توجه به اینکه به یک استراحت از کالج در سرب تا سال 2020 المپیک. او به این نتیجه رسیدند که نمی ارائه هر گونه بهره مند شوند. آموزش برنامه نمی تواند خیلی متفاوت و در ادامه با Gophers اجازه می دهد او را به آزمون مهارت های جدید در رقابت است.

Wiskus گیر با این طرح حتی زمانی که یک سری از دستیابی به موفقیت در اجرای برنامه افزایش شانس خود را از گرفتن به توکیو. دو بار NCAA مدال نقره در تمام اطراف او به پایان رسید چهارم در تمام اطراف در سال 2019 آمریکا قهرمانی ساخته شده و سپس تیم برای پاییز گذشته را در مسابقات قهرمانی جهان در آلمان است. او کامل علمی از 16 اعتبارات از دست رفته و سه هفته از کلاس ها در حالی که کمک به این تیم آمریکایی پایان چهارمین در جهان است. اما Wiskus دریافت نشانه آن است که او در مسیر درست.

“من به پایان رسید تا داشتن بهترین دانشگاهی ترم من تا به حال,” او گفت:. “یک 3.6, لیست دین. آن را واقعا کار می کرد.”

یک کسب و کار و بازاریابی آموزش و پرورش عمده Wiskus طراحی شده خود را 15-اعتبار برنامه این ترم به جای آموزش مسافرت و استراحت. سه روز در هفته او تنها یک کلاس برای حضور در هیچ یک در روزهای جمعه. او با در نظر گرفتن سه کلاس های آنلاین. در حالی که او هنوز هم مقدار زیادی از ترم به انجام, او گفت که او در حال لذت بردن از آن بیشتر به دلیل از کلاس های مربوط به خود را بزرگ.

Wiskus به تازگی به دنبال مشاوره از دو بار المپیک سام Mikulak که تیم برای بازی های المپیک 2012 لندن پس از سال دوم در میشیگان. Mikulak پیشنهاد Wiskus سرعت خود را با دقت یک استراتژی پشتیبانی شده توسط Gophers مربی مایک می سوزد. او برگزار کرده است Wiskus از برخی از ملاقات و Wiskus استفاده دیگران به آزمون ارتقاء به انتخاب روال.

رفتن به کلاس می دهد برخی از با ارزش ساختار به روز خود را Wiskus گفت: در حالی که سوختگی اشاره کرد که در کالج ملاقات کرده اند کمک کرد Wiskus ساخت استقامت خود را و بهبود مهارت های خود را در مقابل قضات است.

“من فکر می کنم رقابت شما در طول NCAA فصل بحرانی آماده سازی برای مرحله بعدی” سوختگی گفت. “در گذشته المپیک, چرخه, من به یاد داشته باشید هر کسی که مصرف المپیک سال ، شما باید هوشمند در مورد آن و من فکر می کنم ما باید یک برنامه خوب برای شین.”

در بیکن مورد, کالج فصل می شده اند و به درد نمیخورد. دو بار NCAA قهرمان در 1 متر مدیره, او هنوز هم با قطار در تو تمرین با Gophers به مدت 15 دقیقه در هر هفته علاوه بر هشت ساعت کار انفرادی.

مربی Wenbo چن گفت: او همیشه برنامه ریزی شده برای بیکن را در این سال ، به عنوان او کار می کند به سمت المپیک اسکله او نیاز به شیرجه رفتن در بین المللی در دیدار بنابراین قاضی می تواند تبدیل به آشنایی با او. این امر غیر ممکن بوده است چن گفت: برای بیکن به انجام یک برنامه کامل از دیدار بیش از حد.

بیکن شده اند که موضوع را به NCAA محدودیت در آموزش ساعت اگر او تا به حال گرفته نشده سال ، یک حرکت شناسی عمده او نیز مواجه دلهره آور برنامه کلاس این سال تحصیلی.

“طبیعی است چیزی برای انجام در غواصی اگر شما یک شات در ساخت تیم المپیک گفت:” بیکن است که در یک فصل از واجد شرایط بودن باقی مانده است. “اگر من قصد دارم به آن را من نیاز به آموزش بیشتر و بیشتر استراحت کنید. نه نیاز به رفتن به کلاس در تمام طول روز نمی شود خسته از مدرسه به من کمک می کند قرار داده و تمام فکر و تمرکز به غواصی. بزرگ.”

NCAA عناوین و بازی های المپیک

این ماه بیکن است که در اروپا برای دو جایزه بزرگ در دیدار با Kassidy طبخ شریک زندگی خود را در 3 متر هماهنگ رویداد. بیکن و آشپزی, طلا, مدال آوران در سال 2019 زمستان اتباع خواهد شد و سپس رقابت در مارس در توکیو جام جهانی نهایی مقدماتی رویداد برای کشور به دست آورند المپیک اسکله. اگر طبخ و بیکن می توانید کسب درآمد برای ایالات متحده در زنان همزمان 3 متر برندگان این رویداد در ماه ژوئن المپیک محاکمه خواهد شد رقابت در بازی های تابستانی.

Wiskus و Steveson باقی می ماند در تو دانشگاه دنبال دوقلوی خود را به اهداف است. مانند Wiskus, Steveson است با هدف قرار دادن یک NCAA عنوان قبل از او نوبت به توجه کامل خود را به بازی های المپیک است.

Gophers مربی تیم کشتی براندون Eggum گفت که زمانی که او استخدام Steveson آنها در مورد احتمال گرفتن المپیک سال ، اما Steveson نمی خواهید به قطع خود را در کالج حرفه ای, و این واقعیت است که در این سال مسابقات قهرمانی NCAA در ایالات متحده بانک ورزشگاه سمان حل و فصل خود را به رقابت برای Gophers در این فصل است.

“من نمی بینم نقطه در نظر گرفتن [در سال] گفت:” Steveson میدانی رتبه شماره 1 در NCAA و شماره 2 میان ایالات متحده ارشد freestylers. “در حال حاضر مسابقات NCAA می آید برای اولین بار. بازی های المپیک دوم آمده. و کشتی کشتی, پس از آن بسیار آسان است برای انتقال.”

Wiskus باید به طور موقت تبدیل به المپیک حالت برای این هفته در زمستان جام. این شش مرد در تمام اطراف جدول رده بندی پس از روز شنبه را باز جلسه خواهد بود به نام برای ارشد تیم ملی با شش های بیشتر اضافه شده پس از روز شنبه جلسه نهایی. این گروه در نظر گرفته خواهد شد بالا رقیب برای تیم المپیک است که مشخص خواهد شد در دادگاه در ماه ژوئن.

اگر Wiskus باعث می شود که تیم ملی این آخر هفته او نمی خواهد که زمان زیادی برای جشن گرفتن. او را پشت در کلاس در 9:45 صبح دوشنبه به شروع جام جم بسته بندی شده هفته است که به پایان می رسد با بحرانی بزرگ ده دو دیدار برابر میشیگان.

“پس از زمستان فنجان از آن را برای رفتن واقعا سریع,” او گفت:. “اما من با رویای زندگی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im