ملکه الیزابت دوم به آدرس Virus بحران در ویژه تلویزیون پخش

ملکه الیزابت دوم حمله خواهد کرد توجه داشته باشید خوش بینانه در مورد پاسخ بریتانیا به جهانی coronavirus بحران در یک آدرس به پخش یکشنبه, با توجه به گزیده ای از سخنرانی های گزارش شده توسط بی بی سی و دیگران.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” ملکه خواهد می گویند در دوران قبل از ثبت آدرس به انگلستان و کشورهای مشترک المنافع سازمان ملل با توجه به بی بی سی. “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

ملکه خواهد شد با تشکر از خدمات درمانی کارکنان و دیگر کارگران کلید مقابله با این بیماری همه گیر. دیگر از او سالانه کریسمس آدرس ملکه به ندرت عمومی چنین اظهارات. سخنرانی که هوا در 8 p. m. به وقت محلی ثبت شده در قلعه ویندسور توسط یک تصویربردار پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و نگه داشتن یک فاصله امن از پادشاه به گفته بی بی سی.

پادشاه ارائه خواهد شد عمیقا پیام شخصی توصیف لحظه به عنوان یک “زمان از اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

او قصد دارد به ستایش از خدمات بهداشت ملی برای آن کار می کنند و ستایش کسانی که به طور داوطلبانه برای کمک در زمان بحران.

او قصد دارد به می گویند که او امیدوار است در آینده هر کس قادر خواهد بود به احساس “غرور” در چگونه آنها افزایش یافت به این وضعیت و این که “کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

آدرس ثبت شده در سفید نقاشی اتاق در قلعه ویندسور. محل انتخاب شده به طور خاص به دلیل آن اجازه داد فضای کافی بین پادشاه و دوربین که به تن تجهیزات حفاظت شخصی.

ملکه داده است چنین یک آدرس تنها در سه نوبت قبل از.

او در سخنرانی پس از ملکه مرگ مادر در سال 2002 و قبل از تشییع جنازه دایانا شاهزاده ولز در سال 1997 و در زمان جنگ اول خلیج فارس در سال 1991.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im