ملکه کریک مرد در میان 4 به اتهام تهدید روزنامه نگاران و فعالان

یک ملکه کریک مرد در میان بازداشت چهار شنبه ظن تهدید و ارعاب روزنامه نگاران و فعالان با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت دادگستری ایالات متحده.

جانی روم Garza, 20, از ملکه کریک دستگیر شد Feb. 26 و شارژ در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در سیاتل به آزادی مطبوعات گفت. او را متهم چسب یک تهدید پوستر بر روی صفحه اصلی از یک ویرایشگر ققنوس-منطقه یهودی انتشار در Jan. 25 با توجه به شکایت دادگاه منطقه.

سردبیر یافت, پوستر با عنوان “اقدامات خود را باید عواقب” با نام و آدرس در پایین این شکایت گفت. پوستر همچنین شامل یک طرح کلی از یک روپوش دار شکل که به نظر می رسد به پوشیدن یک سربند با یک جمجمه در آن و برگزاری یک کوکتل مولوتف با توجه به شکایت. کلمات “شما شده اند بازدید محلی خود نازی ها” نیز در نزدیکی پایین پوستر با توجه به شکایت.

Garza و شخص دیگری نمی شناخته شده در این شکایت همچنین بازدید از محل اقامت از یک عضو انجمن آریزونا از روزنامه نگاران در Jan. 25; اما شکایت نمی ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این حادثه.

مقامات نیست انتشار اسامی روزنامه نگاران درگیر و یا نشریات آنها در ارتباط باشد.

کامرون براندون شیا, 24, از ردموند واشنگتن; Kaleb کول, 24, از, Montgomery, تگزاس; و تیلور Ashley Parker-Dipeppe, 20, از اسپرینگ هیل فلوریدا بودند نیز دستگیر و به اتهام در روز چهارشنبه.

تمام چهار نفر از این مردان به آن اشاره شد و در مطبوعات آزاد به عنوان “نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان.”

مرد معتقد بود “در سطح بالا عضو’ از نئو نازی ها گروه

شیا شد “سطح بالا عضو اولیه و همکاران برای Atomwaffen بخش” با توجه به شکایت.

Atomwaffen بخش یک نئو نازی ها به گروه های افراطی و “بازداشت دو تن ماین گزار ملی سوسیالیستی سازمان” با توجه به مرکز قانون فقر جنوب.

شکایت به نقل از سیاتل تایمز در مقاله منتشر شده در Feb. 23, 2018, در مورد Atomwaffen را بدست آورد و می گوید که در این مقاله به شناسایی چند تن از Atomwaffen بخش اعضاء در سراسر کشور از جمله کول. از آنجا که شناسایی برخی از اعضای گروه منتقل حضور آنلاین خود را به یک رمز خدمات ارتباطات الکترونیکی به نام سیم شکایت متحده است.

وجود درخت روغن قلم و کول سازمان خصوصی چت گروهی “به همکاری و هماهنگی تلاش برای ارائه پیام های تهدید به روزنامه نگاران و خانه ها و رسانه های ساختمان” شکایت گفت. Garza و پارکر-Dipeppe در میان دیگران شناخته شدند شرکت کنندگان در چت شکایت گفت.

درخت روغن قلم و کول ها را متهم به ایجاد تهدید پوستر و ارائه آنها را به صورت الکترونیکی به اعضای آنلاین چت ، برخی از اعضای این گروه پس از آن چاپ و تحویل و یا از طریق پست و پوستر به هدف روزنامه نگاران یا فعالان.

پوستر شامل نازی نمادهای ارقام با اسلحه. و تهدید زبان با توجه به شکایت. یک پوستر نیز, ویژه, یک مرد با مطبوعات اعتبار در اطراف گردن و ارقام پشت سر او نگه داشتن اسلحه شکایت گفت.

در سیاتل منطقه پوستر از طریق پست به یک روزنامه نگار تلویزیون که گزارش Atomwaffen و دو نفر در ارتباط با ضد افترا لیگ مطبوعاتی گفت:.

در تمپا گروه هدف یک روزنامه نگار است اما تحویل این پوستر به آدرس اشتباه آزادی مطبوعات گفت.

این مورد در حال بررسی توسط FBI مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه در سیاتل تمپا هیوستون و فینیکس, با توجه به آزادی مطبوعات.

آن را که محاکمه توسط دستیار آمریکا وکیل توماس جنگل با کمک از آمریکا وکلای دفاتر در کشورهای منطقه از فلوریدا منطقه جنوب تگزاس منطقه آریزونا و منطقه مرکزی کالیفرنیا آزادی مطبوعات گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>