چینگدائو جهانی سرمایه کنفرانس آنلاین آغاز می شود

نزدیک به 100 شرکت کنندگان خواهد شد تفسیر, چشم انداز صنعت سرمایه پس از همه گیر بحث در مورد دیدگاه ها و تجربیات و به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را چگونه چینگدائو می تواند تبدیل به یک جهانی VC مرکز و جهان اینترنت صنعتی سرمایه است. شرکت کنندگان شامل Hong Leiاز Asset Management Association of China (AMAC), Thomas J. Sargenta برنده جایزه نوبل در اقتصاد در سال 2011 ژانگ Ruimin مدیر اجرایی Haier گروه فن باند, مدیر چین ملی تحقیقات اقتصادی موسسه مارک Steiner, مشاور عمومی در پلاگین و بازی و شنگ Xitai رئیس Aplus و بنیانگذار Aplus پایتخت.

در مراسم افتتاحیه اینترنت صنعتی توسعه داد پشتیبانی با سرمایه رونمایی شد. آن را کمک خواهد کرد چینگدائو توسعه به اینترنت صنعتی hub.

وانگ Qingxian, پارتی, منشی, از چینگدائوگفت که با توسعه سریع فناوری اطلاعات صنعتی, اینترنت تبدیل شده است یک نیروی غیر قابل توقف در بسیاری از مناطق.

تولید همواره اصلی صنعت در چینگدائوو این شهرستان دارای یک بنیان قوی برای توسعه صنعتی اینترنتگفت: وانگ.

این کنفرانس شامل یک محل اصلی در چینگدائو مرکز همایش های بین المللی و چهار موازی آنلاین sub-سالن با بیش از 30 سخنرانی های افتتاحیه نزدیک به 20 دور میز مرجع تخصصی راه را نشان می دهد, پروژه, تبلیغات, و بیشتر.

در علاوه بر این به وب سایت رسمی خود در این کنفرانس نیز در حال پخش زنده در بیش از 20 رسانه های جریان اصلی و پخش زنده سیستم عامل است.

قرارداد خریدهای کارت های کسب و کار مبادلات رسانه ای مصاحبه مذاکرات کسب و کار و بیشتر خواهد شد و همه انجام می شود آنلاین.

منبع چینگدائو جهانی سرمایه کنفرانس آنلاین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im