جرقه رقابت با هدف کارآفرینان که به دنبال حل بهداشت و درمان چالش های در حال توسعه و اعتبار سنجی مقیاس پروژه – به طور معمول در اوایل مرحله نوآوری و یا شروع یو پی اس. در حالی که تقویت کننده رقابت است که با هدف نوآوری های هیجان انگیز به دنبال به مقیاس و رشد است.

این مسابقات باز محلی و بین المللی متقاضیان هماهنگی با آرزوی ماموریت برای ساخت یک جهان سالم از طریق همکاری جهانی. متقاضیان خواهد شد انتظار می رود به دیدار با برخی از معیارهای خاص مانند بازار نیاز به نوآوری های پیشنهادی و پتانسیل خود را برای آینده ای پایدار رشد.

شارت و نوآوری خواهد بود به نمایش گذاشت مشهور جهان کارشناسان بهداشت و درمان سیاست گذاران و سرمایه گذاران بالقوه در آینده آرزو می کنم سال 2020 اجلاس یونسکو در دوحه از نوامبر 16-18و نیز دریافت پشتیبانی های اضافی است که شامل نظارت رسانه, ترویج, جلسات آموزشی برای کمک به بازار ایده و یک در یکی از جلسات با سرمایه گذاران بالقوه.

محمود ال Achiسر از نوآوری در آرزو گفت: “ما نونما موجود آرزو رقابت نوآوری و قبلی حذف محدودیت سنی برای ورود به گسترش زمینه متقاضیان است. در این سال ما مشتاق به شنیدن در مورد نوآوری است که ترویج پایداری در عین حال موثر.

“پس از ارزیابی قبلی آرزو نوآوری مسابقات ما شناسایی کرده ایم نیاز به ارائه بیشتر آموزشی پشتیبانی و راهنمایی برای نوآوران با نوپای ایده ها و ارائه ابزار و تماس با ما برای اطلاعات بیشتر تاسیس نوآوری برای رسیدن به پتانسیل خود را.”

از طریق آن مسابقات جدید آرزو مشتاق است برای ترویج یک طیف گسترده ای از مراقبت های بهداشتی و نوآوری است که می تواند شامل دستگاه های, برنامه های نوآورانه تحویل مدل های طراحی و راه حل های مبتنی بر و مدل های کسب و کار است که با هدف بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی در حالی که همچنین کاهش هزینه های مراقبت.

این شارت برندگان هر دو مسابقات اعلام خواهد شد در ماه سپتامبر سال 2020. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاهده https://www.wish.org.qa/innovationaward/

(عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1121033/WISH_2020_Inn__Competition_local.jpg)
 

منبع قطر پایه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im