بیش از یک میلیون آریزونا دانش آموزان در معرض خطر سقوط به عنوان مدارس تقلا به موسسه آموزش از راه دور برنامه های.

که در واقع به شدت وزن در آریزونا سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن. او پیوست و رژیم صهیونیستی است. mlb در دستور بسته شدن تمام آریزونا مدارس شروع مارس 23 طریق پایان سال تحصیلی.

از آن پس هافمن گفت: آژانس آریزونا وزارت آموزش و پرورش بوده است هولناک با پرسش از معلمان و مدیران مدرسه نگران و تدارکات و آموزش آنلاین درجه بندی معلم ارزیابی و کشت از دیگر موضوعات.

پاسخ دادن به تمام سوالات آن زمان او گفت: آریزونا جمهوری در یک مصاحبه. او گفت: وزارت آموزش و پرورش است که با همکاری آموزش و پرورش سازمان به ملاحظه پاسخ به سوالات.

“همه چیز متفاوت است. مدرسه متفاوت است. آموزش و پرورش متفاوت است,” او گفت:.

و زندگی او تغییر کرده است چرا که از coronavirus بیش از حد. او در حال حاضر کار از خانه. و در سال چهارم دانشکده پزشکی است که کمک کردن در خط مقدم بحران در ققنوس بیمارستان.

او خوشحال به خدمت او گفت:. و او دارای یک روال برای پاکسازی پس از کار برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Hoffman پاسخ به سوالات در مورد نحوه آموزش در آریزونا تغییر خواهد کرد از طریق این بحران و فراتر از آن.

س: چه موانع والدین به خصوص پدر و مادر کار رو در آموزش و پرورش به کودکان خود را در حال حاضر ؟

یک: “من حتی نمی توانید تصور کنید که چقدر سخت این باید برای خانواده ها سعی کنید به تعادل بسیاری از چیزهای مختلف از خانه بود. من فقط می خواهم به رسمیت شناختن این چالش بسیار زیاد است که آنها با آن روبرو هستیم در طول این زمان.

وجود دارد مقدار زیادی از موانع است که والدین با آن مواجه هستند. ما بسیاری از پدر و مادر که در آن انگلیسی زبان مادری خود نیست و یا آنها به زبان انگلیسی صحبت کنید. نیز وجود دارد کسانی که به انواع خانواده و شرایطی که آن را حتی سخت تر برای خانواده ها برای کمک به کودکان خود را با مدرسه خود را. و پس از آن نیز برای خانواده هایی که بیش از یک فرزند. من شنیدم از موارد…که در آن پدر و مادر نیاز به استفاده از لپ تاپ خود را در خانه و سپس آنها را در حال تلاش برای به اشتراک گذاشتن با بچه ها.

آن را فقط سخت به تمام فن آوری در محل برای هر کس قادر خواهد بود برای دسترسی به آنها از جمله کودکان و نوجوانان است.

و سپس در بالای همه چیز ما همچنین نیاز به نگه داشتن آن را در خط مقدم از ذهن ما وجود دارد که می تواند خانواده هایی که بیمار هستند که در قرنطینه. ما همچنین نیاز به فکر می کنم در مورد اجتماعی-عاطفی اثر از کودکان و نوجوانان در خانه و نه در مدرسه.

هیچ راهی وجود دارد برای هر کودک در یک کشور برای رسیدن به یادگیری و دسترسی به برنامه درسی در راه همان است که آنها را اگر آنها در مدرسه است.”

س: آنچه ما در مورد آموخته های دیجیتال نیاز در آریزونا مدارس ؟ چه تکنولوژی مورد نیاز است ؟

یک: “ما سپاسگزار برای فدرال بودجه محرک است که راه آینده ما. ما برآورد حدود 277 میلیون دلار برای ایالت آریزونا. من تا به حال برخی از مختصر گفتگو در حال حاضر با superintendents که نشان داد که آنها به احتمال زیاد استفاده از این بودجه برای فن آوری از جمله نقاط داغ که قبل از من فکر نمی کنم که اولویت برای مدارس به اطمینان حاصل شود که کودکان و نوجوانان به اینترنت در خانه.

به دنبال به جلو به سال آینده, من فکر می کنم به عنوان یک دولت من در حفظ و گفت: این مانند است تا آنجا که در حالی که ما می دانستم که وجود دارد یک شکاف دیجیتالی در حال حاضر ما یک مقدار زیادی اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که به نظر می رسد چرا که در حال حاضر مدارس از, درخواست خانواده, ‘آیا شما به اینترنت در خانه ؟ آیا شما یک دستگاه است ؟ چگونه شما دسترسی به اینترنت است که آن را از طریق یک تلفن است و خود لپ تاپ ؟

ما در حال حاضر می توانید ببینید بسیار زیاد نیاز برای لپ تاپ ها و نقاط داغ و آن نوع از تکنولوژی و دستگاه های برای کودکان و نوجوانان برای دسترسی به برنامه درسی, بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن آن است. من قصد دارم برای ادامه را که یک اولویت بیش از چند سال آینده به دلیل این چیزی است که ما می توانیم یک شبه.”

س: آیا شما فکر می کنم برخی از دانش آموزان می گیرند پشت ؟

یک: “بله قطعا. من نگران فکر کردن در مورد بچه های معلول که در معرض خطر بالاتر برای رگرسیون. من فکر می کنم که وجود دارد در حال رفتن به کودکان و نوجوانان که در معرض خطر بیشتری برای رگرسیون. من هم فکر می کنم دوباره آن شرایط که در آن خانواده فقط لازم نیست که منابع شاید اصلا به زبان و یا… واقعا ما آسیب پذیر ترین خانواده ها است. من نگران کسانی که آسیب پذیر کودکان و نوجوانان زیادی است.”

س: چه برنامه ای برای کسانی که بچه ها افتاد ؟

یک: “ما نیاز به ادامه به نوآوری و فکر می کنم خلاقانه فکر می کنم کلی نگر چگونه می تواند ما را تا این شکاف. جمع آوری داده ها است که واقعا مهم است بنابراین به دنبال در چیزهایی مانند خواندن تسلط یا ریاضی تسلط. انجام برخی از رسمی ارزیابی برای دریافت یک پایه که در آن دانش آموزان هستند و برای دیدن که بچه ها واقعا کاهش یافته است به مراتب پشت سر و سپس مداخلات درمانی در محل به آنها را گرفتار.”

س: چگونه می توانم به شما فکر می کنم این بحران را تغییر مدرسه نامه درجه بندی سیستم ؟ آریزونا مدرسه نامه نمرات بیشتر بستگی به دولت نمرات آزمون. دانش آموزان را نمی خواهد آزمون های دولتی در این سال است.

یک: “ما در حال رفتن به آن آدرس یک راه یا دیگری, اما من نمی دانم که دقیقا چه آن را مانند نگاه نشده است.”

س: رژیم صهیونیستی است. mlb امضا به اصطلاح “لاغر بودجه” با پایه تخصیص مارس 28. هزینه بسته شامل پایه کمک دولت به مدارس اما برگ بودجه دولت و نمایندگان مجلس بود و در ابتدا برنامه ریزی شده مانند یک دست انداز در بودجه آموزش و پرورش.

قانونگذاران موکول اما طرح دوباره به گسترش بودجه. چگونه می تواند به دولت و مجلس کمک به دانش آموزان از طریق این ؟

یک: “این یکی از مسائل دیگر من عزادار بیش از. ما در آغاز سال 2020 با این امید وجود دارد که قرار بود به برخی از بسیار قابل توجهی برجستگی… به ما بودجه مدارس دولتی تا چیزهایی مانند ویژه به بودجه آموزش و پرورش, مدرسه ایمنی کمک های مالی به آن نوع از همه چیز. من عزادار این واقعیت است که با این رکود اقتصادی من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دیدن آنجا که ما امیدوار بودند و من هنوز نمی کاملا می دانم که آنچه که به نظر می رسد.

زمانی که صحبت کردم به برخی از رهبران مدرسه ما یک چیز آنها تاکید من این است که آنها می خواهم به اطمینان حاصل شود که بودجه خود را برای سال تحصیلی آینده نیست برو پایین.”

س: بیکاری اعداد بالا رفتن سرسام آور هستند. وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از پدر و مادر که از دست دادن شغل خود. چگونه می توانید از این مدارس حمایت از این کودکان ؟

یک: “بازگشت به آن اجتماعی-عاطفی قطعه وجود دارد در حال رفتن به کودکان و نوجوانان که در حال رفتن به خرید و فروش با تعداد زیادی بیشتر در خانه, آیا کسی در خانواده خود بیمار است و یا اینکه خود را پدر و مادر خود را از دست داده است.

وجود چنین قوی نیاز به مشاوران و مددکاران اجتماعی در مدارس ما است که می تواند چک کردن در کودکان, چک کردن در خانواده ها را به مطمئن شوید که آنها را به خدمات آنها نیاز دارید و مطمئن شوید که آنها می دانند که چگونه به کمک گرفتن از مناسب سازمان است.”

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de