نیویورک, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — از خاکستری به مرتب در دو دقیقه تخت Aberlite نرم افزار راه اندازی خواهد شد در Kickstarter این مه آوردن به بازار نوآورانه گرم ریش صاف کننده طراحی شده برای اهلی یک سرکش یال در ثانیه با نتیجه ای که خواهد داشت در تمام طول روز.

با طراحی انحصاری و تنها مقدار مناسبی از حرارت این آسان برای استفاده از ریش صاف کردن دستگاه است که به طور خاص طراحی شده برای کار با موهای صورت از هر طول و ضخامت حتی در طول کوتاه تر و در نتیجه فولر و نرمتر ریش که در مسیر درست است.


ادامه مطلب

در حال حاضر بیش از همیشه مردان در حال تبدیل شدن به خود را در صفحه اصلی راه حل برای تلطیف صورت نظافت و Aberlite ایجاد کرده است یک ادم مجموعه برای تبادل نظر و تسلط را قادر می سازد دلالت به سنگ تازه سلمانی نگاه بدون صرف.

مرتب و جدید مناسب و بوت.

ریش دیگر متعلق به دوچرخه سواران به عنوان آن را تبدیل به خوبی پوشیده و لوازم جانبی مدرن-روز مرد – استفاده به قلم ارایش و قاب صورت و مجسمه سازی jawline و نشان دادن برخی از شخصیت. اما به عنوان هر مرد که جرات نداره به فراتر از 5 ساعت سایه ای می داند که در حال رشد و نظافت یک هنر را نزد خود.

Aberlite است “برای ما با ما” با نام تجاری است که اختصاص داده شده به تسهیل و تکمیل روزمره نظافت روند ساخت آن آسان و در دسترس با نوآوری مانند FlexShaper – ریش یقه راهنمای و Aberlite ClearShaper برای کارآمد حجاری. خود را هوشمندانه محصولات شما را قادر به دستیابی کامل به تر و تمیز به راحتی از راحتی از حمام خود را.

ریشو و مارک

زمانی که جامد مردان را در یک محصول جامد آن را سخت به آنچه آنها انجام می دهند اما بچه ها پشت Aberlite باید مجموعه ای مورد حل خود را در خانه رشد نقاط درد با محصولات قدرتمند است که در واقع کار می کنند. از رایحه ملایم و احساس برانگیز با کیفیت بالا و ضد شوره سر و روغن به زیبایی حک شده (و مورد چرم بسته بندی شده) و چوب صندل ابزار Aberlite تسلط هنر مردانه ظرافت و ملاقات آن با صالح فن آوری است.

محصولات خود را طراحی شده برای ساده روزانه خود را ریش نظافت نیاز از طریق ابزار نوآورانه و طبیعی مواد آلی – و است که دقیقا آنچه انجام می دهند.

این Aberlite حرفه ای و بی سیم Aberlite رفتن ایستاده مجموعه جدید سابقه در ریش صاف سهولت و صرفه جویی در مشتریان خود وقت و پول و سرخوردگی با یک سفر دوستانه محصول است که واقعا کار می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Aberlite لطفا www.aberlite.com & aberlitepro.com برای کمپین Kickstarter.

Teng Ma
Aberlite
[email protected]

تصاویر مرتبط

aberlite-pro.jpg
Aberlite Pro
یک گرم صاف کردن دستگاه طراحی شده برای اهلی یک سرکش ریش و آن را نگاه فولر نرم تر و neater در دو دقیقه.

منبع Aberlite

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im