هل دادن مجازی حوادث به جریان اصلی: Micepad رول کامل خدمات مجازی رویداد پلت فرم برای کمک به شکل دادن به صنعت در پاسخ به جهانی همه گیر

سنگاپور, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — coronavirus جهانی بهداشت که تهدید شدید انشعابات در طول حوادث میباشد. در پاسخ Micepad پیشرو در سنگاپوربر اساس پایدار حوادث نرم افزار مدیریت شرکت گرفته شده اقدام مثبت برای توسعه های جدید سرویس کامل پلت فرم sophisticatedly طراحی شده برای اطمینان از موفقیت آنلاین از رویدادها همایش ها و فعالیت های کسب و کار.

Micepad امن و تعاملی همه در یک برنامه برای مدیریت رویداد ، آن را فراهم می کند تعامل و تدوین داده ها به کمک سازمان ایجاد رویدادهای تاثیرگذار در هر کجا که هستند. این نرم افزار را می توان برای طیف گسترده ای از فعالیتهای مجازی و ادغام ایمن با تمام شرکت های ویدیویی سیستم عامل از جمله زوم, Youtube, Facebook, LinkedIn و Vimeo. مشتریان همچنین می توانید انتخاب کنید به آنها را در جریان ارائه شده در این پلت فرم.

“این فن آوری در دنیای دیجیتال امروز در حال تغییر وقایع میباشد. و همه گیر است به سرعت این تکامل به مردم نگاه کنید برای پیدا کردن یک راه از انجام جلسات AGMs و دیگر گردهمایی های شرکت های بزرگ است که امن و راحت تعاملی و جذاب است. پاداش این است که ما می توانیم عمیق شیرجه رفتن به یک تجزیه و تحلیل از این حوادث به طور کامل ارائه بینش های جدید,” گفت: Jie Hao قهوهای مایل به زرد, Co-founder & CEO از Micepad.

نه محدود به webinar ها Micepad جامع کامل راه حل پلت فرم در حال حاضر می تواند مسئولیت رسیدگی به حدود 3000 شرکت کننده-کاربران و شامل ویژگی های تعاملی است که allowparticipants به پرسش مجری و شبکه عملا با دیگر شرکت کنندگان.

آن راه حل کنفرانس می آید فراگیر با امن و راحت از ویژگی های است که عبارتند از: دعوت و تایید یادآوری ایمیل ثبت نام ارسال و با یک کلیک برای ورود به یک زندگی امن microsite. این شامل یک جریان زنده و قابلیت تعامل ویژگی های برای کمک به ارائه معنی بینش مخاطبان. معیارهای کلیدی نیز شامل رفتار ردیابی مانند جلسه مدت. علاوه بر این, آن می تواند مسیر بازگشت در تاریخ سرمایه گذاری (ROI) متریک در زمان واقعی و در حال حاضر آن را در کنار تعامل دادهها قبل و بعد از رویداد.

برگزارکنندگان رویداد همچنین می توانید وقایع را از ابتدا به دنبال توسعه برنامه ها و استفاده از کدهای QR برای دسترسی به یادداشت ها و لینک کلیک کنید برای شرکت کنندگان. نیز وجود دارد یک برنامه تعاملی برای حمایت از سخنرانان اطلاعات صفحات و محتوای چند رسانه ای کتابخانه ها.

در ضمن شرکت کنندگان می توانید بیشتر از Micepad در طول این رویداد به عنوان پاپ تا پیام با تماس به عمل (CTAs) زنده Q&مانند نظرسنجی و بازخورد اشکال را تجربه تعاملی تر.

“به تهیه کردن به نیازهای خاص از نهادهای خصوصی ما اطمینان حاصل شود که اطلاعات حساس قابل مشاهده است تنها به حق مخاطبان” قهوهای مایل به زرد اضافه کرد. “ایده راه اندازی این پلت فرم است که به برنامه ریزان رویداد امن ابعاد جدید است که می تواند تجربه end-users – با ایجاد یک سرگرم کننده و اجتماعی و شخصی صورتی که کمک می کند تا کمک به ادامه رویدادهای صنعت” قهوهای مایل به زرد اظهار نظر.

برای اطلاعات بیشتر و نسخه ی نمایشی از سیستم جدید لطفا https://micepadapp.com/virtual-events/

لینک های مرتبط:
https://micepadapp.com

منبع Micepad

لینک های مرتبط

https://micepadapp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de