پورتو پنسکو بسته سواحل آن در دوران اوج گردشگری دوره بیش از coronavirus نگرانی

توسان — شهردار مکزیک رفت و آمد مکرر ساحل شهر پورتو پنسکو دستور داد تا پنج شنبه از بسته شدن از سواحل محبوب, با, آریزونا, ایالات متحده بازدید کنندگان در پاسخ به توصیه ها و دستورالعمل های تعیین شده توسط Sonora دولت برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

این تصمیم هر چند تقریبا اجتناب ناپذیر بود به آرامی گرفته شهردار Kino مونرو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

آن را به احتمال زیاد در نتیجه صدها هزار نفر احتمالا میلیون ها دلار در درآمد از دست رفته برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان بسیاری از کسب و کارهای محلی که وابسته به گردشگری است.

چقدر طول سواحل خواهد ماند بسته تضعیف است با توجه به این شهرستان است. این تا حد زیادی بستگی به دولت, استراتژی دولت برای مهار گسترش COVID-19 و هنگامی که آن را تعیین می کند از جمله اقدامات دیگر مورد نیاز است.

“آنچه که من از دولت این است که در همان راه آنها به ما دستور شفاهی به (سواحل) آنها نیز برای ما ارسال نیروی انسانی برای به اجرا درآوردن این توصیه در طول 110 کیلومتر (68 کیلومتر) از ساحل ما” مونرو گفت.

ویدئوها و عکس ها توزیع شده توسط شهر نشان داد سواحل ترک در برابر یک پس زمینه از ساختمان استراحتگاه با افسران پلیس شهری پوشیدن ماسک صورت پاکسازی مناطق و نصب موانع فلزی برای جلوگیری از دسترسی به ساحل.

پنسکو همچنین به عنوان شناخته شده سنگی نقطه شمالی از مرز ایالات متحده و مکزیک است و انتظار می رود برای دریافت در اطراف 150,000 بازدید کنندگان این زمان از سال برای شکستن بهار و آینده هفته مقدس و عید پاک تعطیلات. پس از ساحل اصلی است, جاذبه Murno گفت: در مورد 6,500 هتل رزرو می تواند تحت تاثیر این تعطیلی.

بیش از 2 میلیون نفر بازدید پنسکو هر سال نزدیک به 70% آمده از آریزونا و ایالات متحده با توجه به شهر کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

هکتور Vazquez del Mercado دفتر رئیس جمهور گفت که او انتظار یک “سفر نیست” مشاوره صادر پنج شنبه توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده برای حفظ اکثر آمریکایی ها به دور است.

“این قطعا به ما ضربه سخت در حال حاضر, اما آن خواهد رسید ما حتی بدتر اگر ما را نمی, اقدامات پیشگیرانه,” او گفت:.

وازکوئز del Mercado گفت: آنها با کار محلی و دولت های ایالتی و فدرال در مکزیک به شکل از چگونه برای کمک به کسب و کار است که بدون شک مبارزه با سواحل بسته شده است.

او از مردم خواست که در حال برنامه ریزی برای بازدید پنسکو در هفته های آینده به تاخیر, به جای لغو بازدیدکننده داشته است خود را به شهر.

“پس از این زمان برای سفر به دلیل نگرانی های بهداشتی و شما در حال برنامه ریزی برای آمدن نمی آیند در مارس می آیند در عوض در ماه مه یا ژوئن … و یا آمده در اکتبر,” او گفت:.

شهردار تصمیم به نزدیک سواحل در پورتو پنسکو دنبال تصمیم مشابه توسط شهرداران شهرستانهای دیگر Sonora به بستن خود را به سواحل از جمله سایت های محبوب مانند سن کارلوس و Bahia de Kino.

اما مکزیک گزارش های رسانه ای نشان داد مردم هجوم کسانی که سفارشات و نشان, تا ساحل در سن کارلوس به هر حال.

Sonora رژیم صهیونیستی است. کلودیا Pavlovich صادر شده یک سری از دستورالعمل های پیشگیری در دوشنبه پس از دولت گزارش اولین مورد مثبت از COVID-19. از آن پس شخص دوم در دولت تست مثبت است. هر دو مورد در شهر ارموسییو ٬ سونورا.

به عنوان بخشی از دستورالعمل دولت دستور داد تمام مدارس بسته و همچنین به عنوان غیر ضروری کسب و کار مانند ورزشگاه و میله های زندان است. مقامات دولتی نیز لغو اجتماعات بزرگ و خواسته ساکنان برای جلوگیری از تجمع در گروه های بزرگتر از 10 نفر است.

آن دو دستورالعمل های اساس برای توصیه و یا تصمیم به بستن سواحل ایالت.

هر گونه اخبار راهنمایی و یا ایده در مورد آمریکا و مکزیک, مرز ؟ رسیدن به خبرنگار در rafael.carranza@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @RafaelCarranza.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر