PTK کسب Corp. اعلام بسته شدن 115 میلیون دلار اولیه ارائه عمومی

نیویورک, ژوئیه 15 سال 2020 /PRNewswire/ — PTK کسب Corp. (NYSE: PTK.U “شرکت”) امروز اعلام کرد که این بسته اولیه آن ارائه 11,500,000 واحد در $10.00 در هر واحد از جمله 1,500,000 واحد فروش به عنوان بخشی از underwriter را overallotment گزینه است. هر واحد شامل یک عادی به اشتراک گذاری و یک حکم برای خرید نیمی از یک سهم در $11.50 در کل به اشتراک بگذارید.

واحد ذکر شده در بازار بورس آمریکا (“NYSE آمریکایی”) و تجارت در نماد های اخیر “PTK.تو”. هنگامی که اوراق بهادار متشکل از واحد شروع جداگانه معاملات سهام عادی و حکم به شمار می رود ذکر شده در بازار بورس آمریکا تحت نماد “PTK” و “PTK WS” بود.

Chardan عمل به عنوان تنها کتاب های در حال اجرا مدیریت در ارائه.

ثبت نام بیانیه مربوط به این اوراق بهادار اعلام شد موثر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 13 ژوئیه سال 2020. ارائه شده است که ساخته شده تنها با استفاده از یک دفترچه و نسخه هایی از که ممکن است به دست آمده زمانی که در دسترس از طریق تماس با Chardan Capital Markets LLC, 17 خیابان دولت, 21, طبقه, New York, New York 10004.

این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید و نه باید وجود داشته باشد هر گونه فروش این اوراق بهادار را در هر دولت و یا صلاحیت این دادگاه ها که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه دولت و یا حوزه قضایی است.

در مورد PTK کسب Corp.
PTK کسب Corp. is a blank check شرکت تشکیل شده به منظور ایجاد یک ادغام به اشتراک گذاری بورس, دارایی کسب سهم خرید سازماندهی مجدد و یا کسب و کار مشابه ترکیب با یک یا چند کسب و کار. PTK کسب Corp. پیش بینی هدف قرار دادن شرکت ها در ایالات متحده آمریکا است که تمرکز بر روی نوآورانه ترین subsectors درون شرکتی و سازمانی, فناوری اطلاعات, سخت افزار و نرم افزار سیستم و بازار برای مصرف کننده گرا بازی و سرگرمی های دیجیتال.

رو به جلو به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات که شامل ریسک و عدم قطعیت. رو به جلو به دنبال اظهارات, اظهارات که حقایق تاریخی. چنین اظهارات به جلو نگاه, از جمله موفق کمال از این شرکت ارائه عمومی اولیه موضوع به ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی متفاوت از جلو به دنبال اظهارات. این شرکت صراحتا هر گونه تعهدات و یا تعهد به انتشار علنی هر گونه به روز رسانی و یا تجدید نظر به هر گونه اظهارات به جلو نگاه موجود در اینجا منعکس کننده هر گونه تغییر در شرکت انتظارات با توجه به آنها نمیدهد و یا هر گونه تغییر در حوادث و شرایط و یا شرایطی که در آن هر گونه بیانیه ای استوار است.

تماس با ما:
Ker ژانگ
دبیر و مدیر
[email protected]

منبع PTK کسب Corp.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im