PSPRS بازنشستگی امنا که معاملات کسب و کار با کارکنان سازمان تجدید حملات به رئیس

دو آریزونا سیستم بازنشستگی امنا که خود را تسلیم رهبری پس از تحمیل هزاران دلار در هزینه و پول در معاملات کسب و کار با سیستم بازنشستگی کارکنان در روز چهارشنبه با حمله به آژانس رئیس جدید که به نام و برای شفافیت بیشتر و بالاتر از استانداردهای اخلاقی.

ققنوس افسر پلیس Buividas و تمپه آتش نشان مایک Scheidt متنبه رئیس اسکات مک کارتی برای توزیع یک نامه به بیش از 60 ، 000 پرسنل امنیت عمومی سیستم بازنشستگی اعضا و بازنشستگان.

در این نامه اشاره کرد که Buividas به عنوان یک وام موسس و Scheidt به عنوان یک عامل املاک و مستغلات ساخته شده بود و کمیسیون در معاملات مربوط به حداقل یک PSPRS کارمند در حالی که خدمت به عنوان داوطلب امنا.

مک کارتی که ملکه کریک مدیر امور مالی نوشت: “هر گونه اتهامات از تضاد منافع و یا هر گونه دیگر برنامه به طور بالقوه رفتار غیر اخلاقی گرفته خواهد شد و با جديت.”

در این نامه همچنین گفت امنا حال ایجاد یک حکومت کمیته ای برای بررسی مسائل و تبدیل شدن به یک “الگوی رفتار اخلاقی توسط سازمان های بخش عمومی.”

جمهوری یافت Buividas و Scheidt ساخته شده و کمیسیون در دو معاملات با PSPRS کارکنان از جمله مدیر سابق Jared Smout. سه تن از آنها نیز پرداخت حداقل $58,000 در هزینه های بیش از دو سال سوابق نشان می دهد.

Smout تایید هزینه های سفر برای Buividas و Scheidt به اقامت در هتل های مجلل در خارج از کشور, سرمایه گذاری, همایش, سوابق به دست آمده توسط جمهوری نشان می دهد. در اوایل 2019, Buividas, Scheidt و بقیه PSPRS هیئت مدیره تصویب عطف به ماسبق افزایش برای Smout که برداشته سالانه خود را پرداخت به یک چهارم میلیون دلار است. این هیئت بعد از اخراج Smout پس از او اعتراف کرد به اذیت و آزار جنسی PSPRS کارکنان.

مک کارتی در ماه ژانویه به اتفاق آرا تصویب به عنوان PSPRS رئیس برای یک سال است و پس از Buividas از دست داده و نقش خود را به عنوان رئیس و Scheidt بود دوباره انتخاب نایب رئیس.

نه عضو هیئت مدیره منصوب شده توسط فرماندار و قانونی رهبران مسئول نظارت بر سیستم بازنشستگی برای اولین پاسخ دهندگان قضات اصلاح افسران و سیاستمداران است.

زمانی که مک کارتی شد رئیس این اولین بار از سال 1998 است که یک فرد با تخصص مالی اجرا شده هیئت مدیره که از سال 2009 تا به حال شده است به رهبری یک افسر پلیس از آتش.

PSPRS در طول دهه گذشته شده است احاطه با اختلاف از جمله بیمارستانها در حال تمام شدن آن دو مدیران و FBI بررسی است. بیشتر فقیر سرمایه گذاری و متوسط بازده مجبور نهادهای عمومی به مشارکت بیشتر در دلار مالیات به صندوق بازنشستگی است که کمتر از نیمی از پول آن نیاز به پرداخت مزایای.

قبل از Buividas و Scheidt حمله مک کارتی جدید, معاون رئیس هری Papp که دارای 30 سال تجربه سرمایه گذاری گفت: PSPRS از دست داده بود حدود 900 میلیون دلار در طول COVID-19 بحران که را لرزاند بازارهای سهام. که محل صندوق ارزش در حدود 10.4 میلیارد دلار.

مک کارتی گفت: هدف از ارسال نامه خود به “ساخت اعتماد با ذینفعان” و آن را “واقع درست است.”

متولی برایان مور ققنوس آتش حمله مک کارتی بیش از حرف و خواسته رئیس جدید به آدرس شایعاتی که مک کارتی ساخته شده بود توهین به نظرات در مورد برخی امنا.

مک کارتی گفت که او تا به حال ساخته نشده توهین به نظرات و اشاره کرد که او را به سفر در سراسر کشور با Buividas حداقل شش بار به ارائه و ترویج PSPRS.

Buividas گفت: او را از دست داده و اعتماد به نفس در مک کارتی منجر به هیئت مدیره و مک کارتی نشان داد “قضاوت ضعیف” در ارسال نامه به PSPRS اعضا و بازنشستگان.

Scheidt تصریح کرد که نه او و نه Buividas شکست هر گونه قوانین و آنها صرفا در تلاش بودند برای کمک به PSPRS کارکنان. Scheidt گفت: دو نفر از آنها را تا 30 معاملات املاک و مستغلات در سال است. معاملات با دو PSPRS کارکنان به همراه داشت هزاران دلار در کمیسیون برای Buividas و Scheidt.

Papp پرسید: اگر هر یک از معتمدین می خواستم برای ایجاد یک motion برای مک کارتی گام پایین و یا به شدت انتقاد شده است. هیچ کس چنین حرکت است.

اما امنا توافق به پیش نویس یک نامه جدید برای ارسال به اعضای آن است.

Buividas, Scheidt و مور در ماه گذشته تحت فشار قرار دادند یک حرکت است که باید تغییر راه PSPRS انتخاب رئیس آن اجازه می دهد فردی گری از مک کارتی در هر زمان. این طرح با شکست مواجه شد 6-3.

نشست ماهانه بود نیمه حضوری و تلفنی به دلیل COVID-19 شیوع.

Buividas بود PSPRS مدیر مایک تاونسند و مشاور عمومی برت Parke اخراج یک Arizona Republic خبرنگار از جلسه با استناد به این جهت است که بیش از 10 نفر باید در PSPRS هیئت مدیره اتاق در یک زمان.

Buividas, Schedit مور و امانت کریستوفر Hemmen عمده با Arizona Department of Public Safety همه با حضور در این جلسه در فرد با PSPRS کارکنان. معلوم نیست که چگونه بسیاری از افراد در اتاق بودند در طول نزدیک به روز جلسه به دلیل PSPRS تنها ارائه جریان های صوتی از جلسه خود را.

چند دیگر اعضای هیئت امنا از جمله مک کارتی و Papp به نام در به در نشست.

شهر فینیکس آریزونا و مقننه اجازه داده اند رسانه ها برای پوشش جلسات خود در طول COVID-19 شیوع.

یک نکته دیگر در تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>