دو پرسنل امنیت عمومی بازنشستگی سیستم امنا که حذف شدند از رهبری در ماه گذشته برای نمایندگی طرح بازنشستگی مدیر در یک سال 2018 خرید خانه بودند در یکی دیگر قبلا نامعلومی معامله املاک و مستغلات با یک مدیر اجرایی در این سازمان.

سوابق به دست آمده توسط Arizona Republic نشان خواهد Buividas سابق PSPRS صندلی و یک ققنوس کارآگاه پلیس و مایک Scheidt سابق معاون صندلی و یک تمپه آتش نشان, نمایندگی PSPRS کارمند مدیر روابط فیلیپ کلمن در ژانویه 2019 خرید خانه است.

معلوم نیست چه مقدار از آنها پرداخت شد برای دست زدن به $315,000 معامله املاک و مستغلات. اما Buividas و Scheidt به دست آورده تا 6000 $در هر کدام به عنوان مسئول وام و عامل املاک و مستغلات به ترتيب پس از آن-Adminstrator Jared Smout را 2018 خرید $550,000 صفحه اصلی.

Buividas و Scheidt نمی علنا فاش که آنها استخدام شده بود توسط PSPRS کارکنان تا جمهوری به دست آمده از سوابق خود را آشکار دخالت در معاملات. Buividas و Scheidt محروم می شدند خود را در موقعیت های رهبری در ماه گذشته اما باقی می ماند در هیئت مدیره.

دولت قانون ممنوع “عمومی افسران” با استفاده از موقعیت خود را به “امن هر چیز با ارزش یا با ارزش بهره مند شوند” که معمولا تعلق به یک فرد با کسانی که وظایف رسمی.

به عنوان امنا Buividas و Scheidt حال نفوذ بیش استخدام Smout که تا به حال قدرت به استخدام و آتش کلمن.

Buividas و Scheidt را تکذیب کرده اند آنها چیزی را اشتباه و گفت: کلمن با نزدیک شدن به آنها را مورد معامله املاک و مستغلات.

“وجود دارد هیچ افشای نیاز تحت PSPRS حکومت و سیاست در آن زمان است. وجود دارد هیچ چیز در PSPRS سیاست است که باعث می شود این کار تضاد منافع غیر قانونی یا غیر اخلاقی. من هیچ چیز اشتباه” Buividas گفت: در یک ایمیل.

Scheidt در یک ایمیل اعلام کرد هیچ چیز در PSPRS سیاست ممنوع کار خود را به عنوان یک مشاور املاک در هر معامله و هیچ چیز در PSPRS سیاست های مورد نیاز کردهاید ، Scheidt اضافه شده که تا به حال معاملات ارائه شده تضاد منافع “من نمی خواهد که درگیر خودم در آنها است.”

یکی از PSPRS مدیره وظایف اصلی این است که استخدام و نظارت بر مدیران که مدیریت 11 میلیارد دلار صندوق بازنشستگی برای آریزونا پلیس و آتش نشان و قضات قانونگذاران و اصلاح افسران.

جدید PSPRS ویژه حکومت بررسی کمیته انتظار می رود که روز شنبه به بررسی دو معاملات املاک و مستغلات و همچنین هزاران دلار در هزینه های متحمل شده توسط Smout, Buividas و Scheidt.

Smout تایید هزینه های سفر برای دو نفر از اعضای هیئت مدیره به اقامت در هتل های مجلل در خارج از کشور, سرمایه گذاری, همایش, سوابق به دست آمده توسط جمهوری نشان می دهد. در اوایل 2019, Buividas, Scheidt و بقیه PSPRS هیئت مدیره تصویب عطف به ماسبق افزایش برای Smout که برداشته سالانه خود را پرداخت به یک چهارم میلیون دلار است.

ماه گذشته همکار PSPRS اعضای هیئت مدیره حذف Buividas و Scheidt از رهبری خود را پست به عنوان رئیس و نایب رئیس. گروهی از بازنشسته ققنوس افسران پلیس 780-عضو بنیاد بازنشسته پلیس برای عموم به نام برای Buividas و Scheidt به استعفا.

این PSPRS هیئت مدیره منصوب شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb و جمهوری خواه قانونی رهبران هیچ قدرت قانونی برای حذف Buividas و Scheidt از داوطلب هیئت مدیره.

جدید PSPRS رئیس هیئت مدیره اسکات مک کارتی شهر کوئین کریک مدیر امور مالی گفت: در مصاحبه ای که تمرکز PSPRS امنا خواهد بود برای پرداختن به “مسائل حکومت” و شفافیت.

PSPRS با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه سوالات زیر مطرح شده توسط جمهوری.

“من امروز به عنوان رئیس PSPRS هیئت امنا به شما اطمینان دهم که هر گونه اتهامات از تضاد منافع و یا هر گونه دیگر برنامه به طور بالقوه رفتار غیر اخلاقی گرفته خواهد شد با نهایت جدیت” مک کارتی گفت.

مک کارتی وعده داده شده “بررسی جامع آژانس را کامل تخته سنگ از تضاد منافع و اخلاق سیاست است.”

“اگر کسانی که این سیاست ها بیش از حد سهل انگاری آنها خواهد بود سخت است. اگر کسی متصل به PSPRS نقض این سیاست ها نتایج آن خواهد شد مناسب و سریع” مک کارتی گفت.

املاک و مستغلات و سوابق نشان می دهد Scheidt به عنوان کلمن عامل ساخته شده با 3% کمیسیون و یا $9,450 در $315,000 Scottsdale خرید خانه است.

اضافی سوابق نشان می دهد Buividas در حالی که کار برای Federal Savings Bank شد وام مبتکر برای نزدیک به 300.000 دلار وام. افسران وام به طور معمول تولید یک 1% کمیسیون و یا به طور بالقوه $3,000 در یک معامله از آن اندازه.

Scheidt گفت: او به ندرت طول می کشد 3% کمیسیون, اما فاش نمی کند آنچه که او ساخته شده است. Buividas همچنین فاش نمی کند به اندازه کمیسیون است.

Smout را وکیل Kory Langhofer گفت: Buividas نزدیک Smout در مورد استخدام او در اوایل 2018 و سپس استخدام Scheidt مکرر شریک در معاملات املاک و مستغلات برای کمک به Smout با یک وام.

Smout در توصیه به کارکنان دولت, اتاق کار اخراج شد در سال گذشته پس از اعتراف به اذیت و آزار جنسی کارکنان و جاسوسی بر روی آنها.

مک کارتی گفت: جمهوری اخیر معامله املاک و مستغلات توسط Buividas و Scheidt بحث خواهد شد در هیئت مدیره کامل است Feb. 26 نشست.

یک نکته در تحقیقی داستان ؟ رسیدن به خبرنگار در craig.harris@arizonarepublic.com یا 602-444-8478 و یا در توییتر @charrisazrep.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de