نورکراس Ga., 17 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — به عنوان بخشی از تلاش های مداوم برای محافظت از جامعه ما PruittHealth می تواند تایید کند که آن Athens, Georgia تسهیلات PruittHealth – Grandview منتقل ساکن به یک بیمارستان محلی با علائم مشابه به کسانی که در ارتباط با COVID-19. آزمون را نه تایید و نه رد COVID-19 اما ما مطلع محلی و مقامات بهداشتی دولت. ما باید فعال ما فرآیندهای کنترل عفونت و ما در تماس با افراد به تازگی در تماس نزدیک با اقامت. اما از احترام به این وضعیت ما نمی توانیم به اشتراک گذاری بیشتر در مورد رزیدنت بیماری در این زمان.

بلافاصله موثر ما را تشدید داخلی ما هشدار کد قرمز برای این تسهیلات پس از هدایت از مقامات بهداشت عمومی از جمله مراکز کنترل بیماری ها و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. در علاوه بر این به زمان احتیاطی از جمله افزایش تمیز کردن فرکانس تعویق انداختن اجتماعی, فعالیت, توقف دیدار, و غربالگری ساکنان – تسهیلات بیشتر خواهد شد محدود کردن کارکنان به تنها ضروری پرسنل و جدید پذیرش را متوقف خواهد کرد. فقط کسانی که آموزش دیده اند در پروتکل توسعه یافته توسط مقامات بهداشت عمومی به شناسایی اولین نشانه های COVID-19 مجاز به کار در این مرکز است.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گسترش و توانایی آزمون را افزایش می دهد, بیشتر موارد انتظار می رود که تشخیص داده می شود از جمله موارد بیشتر از فرد به فرد گسترش یافته است.

اگر سوالی دارید و یا نیاز به کمک ما شما را تشویق به مشورت PruittHealth.com وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این موضوع و اثرات آن در جامعه ما به عنوان ما به دنبال آخرین بهداشت عمومی ارشاد. خواست ما این است که هر کارمند بیمار یا اعضای خانواده با سوال در مورد پروتکل های ما تماس با ما مرکز عملیات اضطراری در 855-742-5983.

در مورد PruittHealth
یک خانواده متعلق به سازمان برای 50 سال PruittHealth فراهم می کند بدون درز شبکه پست-خدمات مراقبت حاد و منابع ارائه مراقبت های پرستاری ماهر خانه بهداشت, مراقبت های پایان زندگی, آسایشگاه مراقبت از خدمات درمانی و همچنین داروخانه و تزریق خدمات در سراسر جنوب شرقی. ما 16,000 همکاران شاغل خدمت در حدود 24,000 بیماران روزانه در بیش از 180 مکان در فلوریدا, گرجستان, کارولینای شمالیو کارولینای جنوبی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد ما به مراقبت از بازدید pruitthealth.com.

منبع PruittHealth

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im