Proximus شیپور خاموشی AirTies برای ابر Wi-Fi پلت فرم مدیریت

استانبول, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — AirTies ترین به طور گسترده ای مستقر تامین کننده موفق Wi-Fi راه حل برای ارائه دهندگان خدمات در سطح جهانی امروز اعلام کرد که Proximus, بلژیک پیشرو ارتباطات از راه دور ارائه دهنده مستقر شده AirTies ابر.

AirTies ابر انعطاف پذیر مدیریت پلت فرم است که به طور مداوم بهینه سازی شبکه می دهد ارائه دهندگان خدمات در زمان واقعی دید به مشترکین خود را از Wi-Fi را اجازه می دهد از راه دور تشخیص و عیب یابی. آن را می دهد ارائه دهندگان خدمات بینش و تجزیه و تحلیل در دستگاه های متصل شده و داده های الگوی مصرف در خانه و همراه با توصیه های فعال و یک “Wi-Fi تجربه شاخص” برای کمک به اپراتورهای بهتر در خدمت مشتریان خود است.

“داشتن یک تجربه از Wi-Fi در خانه و در دفتر یک نیاز کلیدی برای مشتریان ما. ما شاهد یک رشد قوی در تعداد دستگاه های متصل در ترکیب با انواع خدمات در حال اجرا بر روی این دستگاه گفت:” جیم Casteeleارشد بازار مصرف افسر Proximus. “ما در حال حاضر ارائه به مشتریان ما این امکان را به گسترش پوشش Wi-Fi را با Wi-Fi تقویت کننده. با AirTies ابر ما می توانیم در حال حاضر فعالانه مدیریت و بهینه سازی مشتریان ما از Wi-Fi به آنها کمک کند به ماندن متصل شده و سرگرم. ارائه به مشتریان ما با هوشمند از Wi-Fi است که بخشی از تعهد ما به ارائه بهترین مجموعه ای از خدمات همگرا.”

“Proximus است که جاه طلبی به ارائه برتر در Wi-Fi خانگی به مصرف کنندگان در بلژیکو ما مفتخر به حمایت از آنها با ما کاره ابر Wi-Fi پلت فرم مدیریت,” گفت: فیلیپ Alcarasمدیر عامل شرکت AirTies. “با افزایش تقاضا محور جریان ویدئو بیشتر دستگاه های متصل شده و راه دور Proximus به رسمیت می شناسد که مشتریان خود را بیشتر از همیشه وابسته در داشتن یک قابل اعتماد در شبکه خانگی است که فراهم می کند خدمات بی عیب و پوشش و ما مشتاقانه منتظر برای کمک به آنها ارائه مطلوب Wi-Fi را تجربه کنند.”

با AirTies ابر وجود دارد بدون نیاز به دانلود هر مشتری-نرم افزار جانبی بر روی مشترکان دستگاه های شخصی. AirTies’ منحصر به فرد hybrid cloud-لبه معماری اهرم هر دو جاسازی شده و اطلاعاتی در CPEs و ابر-بر اساس تجزیه و تحلیل ترافیک برای به حداکثر رساندن پاسخ و عملکرد. این قابلیت کلیدی است برای محیط خانه با, بالا, باند, زمان تاخیر کم برنامه های کاربردی مانند بازی و UHD تصویری.

AirTies’ فن آوری مستقر شده اند بیش از 50 ارائه دهندگان خدمات در سراسر 4 قاره های مختلف. اطلاعات اضافی دربارهی AirTies می توان در یافت: www.AirTies.com. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Proximus, بازدید: http://www.proximus.be/.

در مورد AirTies
تاسیس در سال 2004 AirTies به طور گسترده مستقر در ارائه موفق در خانه Wi-Fi راه حل برای اپراتورها در سراسر جهان است. این شرکت ارائه می دهد Smart Wi-Fi نرم افزار مبتنی بر ابر پلت فرم مدیریت و توسعه دهنده ی مش. ارائه دهندگان خدمات به نوبه خود به AirTies برای طراحی و پیاده سازی و بهینه سازی مداوم از مشتریان خود پهنای باند را تجربه کنند. با نصب پایه بیش از 30 میلیون خانه AirTies مشتریان عبارتند از: AT&T, Singtel, آسمان, و بسیاری دیگر. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.AirTies.com.

در مورد Proximus
Proximus گروه مخابرات و فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت فعال در بلژیک و بازارهای بین المللی نگهداری مسکونی سازمانی و مشتریان. Proximus با هدف باز کردن یک دنیای دیجیتال فرصت تا مردم زندگی بهتر و کار دقیق. این شرکت در قلب انقلاب دیجیتال, ارائه, ارتباطات و سرگرمی تجارب برای مصرف کنندگان مسکونی و امکان انتقال دیجیتال برای شرکت. از طریق آن بهترین کیفیت یکپارچه ثابت و تلفن همراه شبکه های Proximus فراهم می کند دسترسی در هر نقطه و در هر زمان به خدمات دیجیتالی و آسان برای استفاده و راه حل ها و دروازه ورود به محتوای چند رسانه ای. Proximus پیشگام در فناوری اطلاعات و ارتباطات و نوآوری و با راه حل های یکپارچه است که تاثیر مثبت بر جامعه و محیط زیست مبتنی بر اینترنت اشیاء (IoT) داده ها و تجزیه و تحلیل cloudification و امنیتی است. با 12,931 کارکنان تمام مشغول به مشتریان ارائه یک تجربه برتر این گروه متوجه شدم اساسی گروه درآمد از یورو 5,686 میلیون end-2019.

Proximus (Euronext بروکسل: PROX) نیز فعال در لوکزامبورگ از طریق آن وابسته Proximus لوکزامبورگ و هلند از طریق Telindus هلند. BICS پیشرو در ارتباطات بین المللی توانمند یکی از کلیدی جهانی صدای حمل و پیشرو در ارائه دهنده خدمات داده تلفن همراه در سراسر جهان است.

برای اطلاعات بیشتر www.proximus.com & www.proximus.be

منبع AirTies

لینک های مرتبط

http://www.airties.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im